Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko nam się podoba, jeśli chodzi o hotel: jedzenie, czystość, obsługa, animacje i Aqua park przede wszystkim. Niczego nie brakuje i każdy znajdzie coś dla siebie. Plus dla nas, że nie jest w centrum, a do morza niedaleko, więc można spacerkiem lub busem podjechać. Pomimo swojej wielkości i tyłu gości nie brakuje jedzenia, miejsca w restauracji czy leżaków na basenie

Dziękujemy, aleksandrak591
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Steve Z, Guest Relations Manager, Aqua Nevis ClubhotelOdpowiedź udzielona 17 sierpnia 2019

Dear guest,

Thank you for taking the time to write such a wonderful review.
We are glad that you enjoyed your stay with us and that we met your expectations. We are proud with all the services we provide, since they make your stay more enjoyable and more comfortable. We hope that we will be able to greet you here once again.

Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019

W hotelu byliśmy w czerwcu 2019r. Jeśli chodzi o Bułgarię to po raz pierwszy. Po Grecji, Turcji i innych krajach -lekkie rozczarowanie. Bułgaria nie zachwyca widokami czy ciekawą infrastrukturą. Nasz wyjazd "uratował" hotel. Świetny Aquapark, gdzie nie będzie się nudzić żadne dziecko, ani dorosły. Hotel też niczego sobie, w miarę nowy, dobrze urządzony. Posiłki też ok, każdy coś znajdzie dla siebie. Do plaży trzeba się przejść spacerkiem, albo można pojechać darmowym busem, który zabiera z przed hotelu. Pogoda w czerwcu w kratkę, ogólnie było ciepło- średnio ok 25 stopni, czasem popadało. Dla dzieci w sam raz, bo nie ma możliwości "spalenia". Reasumując - hotel jak najbardziej polecam, a do Bułgarii niestety już raczej nie wrócę.

Dziękujemy, agula123
Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy wakacje w hotelu aqua nevis Club hotel było wspaniale.
-pokoje czyste
-obsługa miła i cały czas uśmiechnięta
- jedzenie bardzo dobre każdy znajdzie coś dla siebie ☺
- Aqua park super ☺ jest bardzo dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych nie ma problemu ze znalezieniem wolnego leżała nie zależnie o której się pójdzie wszędzie znajdzie się miejsce ☺
- Darmowy Bus dowozi wczasowiczów do plaży
- Super animacje tak jak i animatorzy zawsze przyjemni i uśmiechnięci ☺
- Barmani w hotelu bardzo uprzejmi i mili ☺
Bardzo polecamy hotel Aqua nevis Club hotel ☺

2  Dziękujemy, patrycja20072019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Steve Z, Guest Relations Manager, Aqua Nevis ClubhotelOdpowiedź udzielona 4 sierpnia 2019

Thank you kindly for your wonderful comments.
We are thrilled that you enjoyed your holiday with us and look forward to seeing you soon.

Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Hotel w sam raz dla rodzin z dziećmi,pokoje czyste obsługa bardzo miła i pomocna,jedzenie różnorodne i smaczne .Codziennie wieczorki dla dzieci potem dla dorosłych ,każdy znajdzie coś dla Siebie. Obok hotelu busik który wozi gości blisko plaży. Wszyscy uśmiechnięci i pomocni.Polecam ten hotel i pozdrawiam

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Barbara L

Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Byłem w tym hotelu na tydzień i było super.Mój pobyt trwał od 5 lipca do 12.Lokalizacja hotelu jest okej,jest market zaraz obok hotelu.Dobre jedzenie,miła obsługa.Reasumując bardzo dobry hotel.Polecam każdemu :)

1  Dziękujemy, fgsdh