“Pizzy nie zamawiac”
The Fat Cat — recenzja

The Fat Cat
Nr 25 wśród 215 Restauracje (Słoneczny Brzeg)
Kuchnie: Irlandzka, Szkocka, Międzynarodowa, Brytyjska
Polecane, biorąc pod uwagę: Scena barowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje

Byliśmy na obiedzie i zamówiliśmy pizzę bo jesteśmy jej smakoszami. Z przykrością muszę stwierdzić ze podali nam zakalec. A wszyscy wiedza jak się kończy jedzenie zakalca w pizzy. Nie wiem jak inne dania ale porcje są dość spore i nie tanie. A pani kelnerka nie wie skąd pochodzi piwo które serwuje

Dziękujemy, Magdalena G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Zlatin_Angelov, Manager, The Fat CatOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Hello Magdalena G,

Thank you for the review. You are welcome anytime. Enjoy your holiday!

Zrecenzowano 20 maja 2018

Nigdy nie udało nam się niczego tam zjeść ale za to spędzaliśmy tam miłe zabawy. Miejsce typowo nastawione na anglików, wieczorami bingo, zespół na żywo, karaoke. Dużo głośnych i pijanych anglików raczej nie uciążliwych. Ceny na pewno nie należą na tanich, raczej przeciętnych jak na knajpy w tej okolicy.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, ewelinan1313
Zrecenzowano 13 października 2016

Bardzo dobre drinki! Oczywiście Happy Hours jak wszędzie, więc było zawsze mnożone przez 2... Polecane na wieczorny przystanek przy barze.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Adam P
Zrecenzowano 2 października 2016 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo smaczne. Obsługa przemiła. W restauracji jest troszkę za głośna muzyka, ale może daje do swojego uroku. Za restauracją balkon ze świetnym widokiem na morze. Przepyszna i tania Rakija.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, sandra_janik
Zrecenzowano 7 września 2016

Bar przy plaży i głównym deptaku Słonecznego Brzegu - niemal w centrum tego miasta. Niezbyt tanio a jakość jedzenia taka sobie. Przyciągają klientelę wieczorkami muzycznymi gdzie miejscowe gwiazdy grają przeboje różnych gwiazd estrady. Występy na wyższym poziomie niż sam lokal :) .

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, RStaszek

The Fat Cat — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Słoneczny Brzeg, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w The Fat Cat? Podziel się wrażeniami!