“Można iść”

Kuchnie: Współczesna, Międzynarodowa
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 10 września 2017 z urządzeń przenośnych

Wahałem się między oceną 4 a 5. Gdyby można było dać 4,5 to taką najchętniej bym wystawił. Jedzenie dobre, miejsce fajne, obsługa miła ale brakowało 'tego czegoś'. Z uwag to moja ryba była ciut przy sucha reszta ok. Na pewno można się tam wybrać.

1  Dziękujemy, Marcin N

Zrecenzowano 28 sierpnia 2017

pyszne jedzenie, przyjemna obsługa, byliśmy bardzo zadowoleni z wizyty, jeszcze tu wrócimy! Dziękujemy

Dziękujemy, aalka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hristova_11, Owner, Restaurant BoleroOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2017

Dear Ala K,

thank you very much for your review. Our aim is to offer the best quality of food and to let our guest feel welcome and enjoy their stay in our restaurant. We are very happy to read, that this happened with you!

Hope to see you again!

Kind Regards,
Jasmina Hristova

Zrecenzowano 23 września 2016 z urządzeń przenośnych

Smacznie i gustownie! Miła obsługa, zna języki. Polecam paella i zupę rybną! Nawet muzyka dobrze dobrana! Polecam

Dziękujemy, Agata S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hristova_11, Guest Relations Manager, Restaurant BoleroOdpowiedź udzielona 25 września 2016

Dear Agata,

thank you very much for your positive review. We are very happy, that you enjoyed the food and the stay in our restaurant.

We are happy to welcome you as our guests next summer season!

Jasmina Hristova

Zrecenzowano 1 września 2015 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z Mężem w Bolero dwukrotnie na obiedzie. Mają tam przepyszne zupy krem z pomidorów i z pieczarek obydwie podane z grzaneczkami. Na drugie danie sporo do wyboru Mąż zamówił sobie kurczaka z pieczarkami w sosie kremowym i to było serwowane z frytkami Polecam pychotka, ja zamówiłam indyjskie danie madras z kurczakiem serwowane było z przepyszny ryżem i ciepłym chlebkiem. Polecam jeszcze kurczaka z grilla z warzywami. Jeśli chodzi o ceny to różnie dania zaczynały się chyba od 9lewa .Jedzenie naprawdę bardzo smaczne i estetycznie podane.

Dziękujemy, Ilona D
Zrecenzowano 11 września 2014

Restauracja godna uwagi. Porcje nie były z duże, ale bardzo, bardzo smacznie zamówiliśmy, kurczaka z grilla, zupę pomidorową (Pyszna!) oraz na deser ciastko czekoladowo-truflowe. Ceny przystępne, obsługa bardzo miła. Otoczenie to ogródek i basen ;)

• Atmosfera
Dziękujemy, RajzyfiberPL

Restaurant Bolero — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Słoneczny Brzeg, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Restaurant Bolero? Podziel się wrażeniami!