“Pycha pizza”

Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie
Zrecenzowano 12 września 2019

Kochani, polecam pizzę z całego serca. Najlepsza włoska prawdziwa pizza na Słonecznym Brzegu i to w dobrej cenie. Podobno po wykonaniu pizzy można poznać dobra włoska kuchnie. Zdecydowanie ta była idealna a wiem co mówię bo jestem smakoszem pizxy

Dziękujemy, Magdalena G

Zrecenzowano 7 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

No cóż jeżeli chodzi o risotto z szafranem to niestety ale niż zdało egzaminu, ryż rozgotowany ale najważniejsze że przesolone, słone było bardzo,ty pizza przypalona w kilku miejscach,na dania czekaliśmy ok 30 min, myślę że trochę przy długo, sam wystrój bardzo fajny, obsługa miła i pomocna ,ładny widok na morze.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, waldekn398
Zrecenzowano 8 września 2017 z urządzeń przenośnych

Ceny wygorowane. Jakosc ok. Obsluga bardzo sympatyczna, nie ma problemu zeby sie dogadac po angielsku.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, Paweł M
Zrecenzowano 15 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Pizza bardzo dobra ale nie dostaliśmy tej co chcieliśmy za drugim razem. Miła atmosfera. Ogólnie bardzo fajnie

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, gta3u
Zrecenzowano 27 września 2016

Bardzo fajna knajpka, super klimat, smaczne jedzenie, miła obsługa. Restauracja włoska zlokalizowana na przeciwko hotelu Globus przy samym wejściu na plażę. Można również siedzieć na "tarasie" z widokiem na plażę i morze.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Emka321

Stella Di Mare — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nessebar, Obwód Burgas

Słoneczny Brzeg, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Stella Di Mare? Podziel się wrażeniami!