“Wciąganko with Friends”

Hawaii Restaurant and bar Sunny Beach
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Ogródek, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

Hello my Friends, restauracyjka fajna jedzonko potężne i całkiem tasty. Polecam. Cenki jak na lokazliacje i jakość bardzo fair. Karta bardzo duża i ładne widoczki hehe

Dziękujemy, nataliaaK4849RP

Zrecenzowano 10 września 2018 z urządzeń przenośnych

wysokie noty na TA skierowały mnie do tej restauracji. Obsługa kelnerska sprawia wrażenie że to my jestesmy dla nich a nie oni dla nas więc na dzień dobry zdecydowali ze nie dostaną napiwku. Jedzenie wybroniło jednak tą miejscówkę i tak: krem z ziemniaków, sałatka szopska i tarator (w takiej kolejności na zdjęciach) -bardzo ok .

Dziękujemy, nopseudonim
Zrecenzowano 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Do skorzystania zachęciła nas dobra opinia portalu. Nie zawiedliśmy się.
Dorośli - zestaw mięs z warzywami z grila- smaczne, ciepłe. Polecam
Krewetki z ryżem - tak jak wszędzie. Bez szału.
Dzieci - nugetsy, pizza - smaczne, dzieci zadowolone.
Ogólnie najlepsza restauracja, jaką mieliśmy okazję odwiedzić w Słonecznym Brzegu. Miła obsługa, szybko, cena do jakości Ok.

Dziękujemy, naukas2018
Zrecenzowano 8 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne. Trafiliśmy na happy hours: jeden drink x2. Niestety ale zamówienie zostało pomylone. Ceny normalne.

Dziękujemy, AniaBal196
Zrecenzowano 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

Do tej pory najlepsza restauracja jaka odwiedziliśmy w Bułgarii. Porcje duże, ładnie podane i co najważniejsze smaczne. Ceny jak na Bułgarię dość wysokie, ale adekwatne do jakości dań i obsługi.

Dziękujemy, 87jarekd

Hawaii Restaurant and bar Sunny Beach — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nessebar, Obwód Burgas

Słoneczny Brzeg, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Hawaii Restaurant and bar Sunny Beach? Podziel się wrażeniami!