“Rodzinny obiad”

Hawaii Restaurant and bar Sunny Beach
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Ogródek, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 9 września 2018 z urządzeń przenośnych

Do skorzystania zachęciła nas dobra opinia portalu. Nie zawiedliśmy się.
Dorośli - zestaw mięs z warzywami z grila- smaczne, ciepłe. Polecam
Krewetki z ryżem - tak jak wszędzie. Bez szału.
Dzieci - nugetsy, pizza - smaczne, dzieci zadowolone.
Ogólnie najlepsza restauracja, jaką mieliśmy okazję odwiedzić w Słonecznym Brzegu. Miła obsługa, szybko, cena do jakości Ok.

Dziękujemy, naukas2018

Zrecenzowano 8 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne. Trafiliśmy na happy hours: jeden drink x2. Niestety ale zamówienie zostało pomylone. Ceny normalne.

Dziękujemy, AniaBal196
Zrecenzowano 7 września 2018 z urządzeń przenośnych

Do tej pory najlepsza restauracja jaka odwiedziliśmy w Bułgarii. Porcje duże, ładnie podane i co najważniejsze smaczne. Ceny jak na Bułgarię dość wysokie, ale adekwatne do jakości dań i obsługi.

Dziękujemy, 87jarekd
Zrecenzowano 13 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz zawiedliśmy się na opiniach z TripAdvisor. Kelner nie miły, krzyczący. Mięso nie przyprawione i suche, frytki niedosmazone (pulsurowe). Kiedy nie daliśmy napiwku kelner ostentacyjnie rzucił kartą płatniczą o stół. Czegoś takiego w życiu nie widziałem.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Jarosław L
Zrecenzowano 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre krewetki, to mój pierwszy dzień w Bułgarii, ale dobrze mnie nastawia ten posiłek :) Chwilę trzeba było czekać aż obsługa podejdzie, ale nam to nie przeszkadzalo, ponieważ musieliśmy się zastanowić, co zamówić :)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, piotra182

Hawaii Restaurant and bar Sunny Beach — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nessebar, Obwód Burgas

Słoneczny Brzeg, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Hawaii Restaurant and bar Sunny Beach? Podziel się wrażeniami!