Zrecenzowano: 2 sierpnia 2018

Hotel w bardzo dobrym połozeniu,blisko plaży i głównej promenady ,jednak nie słychac gwaru nocnego centrum.Bardzo miła obsługa,pokoje sprzątane co dzień ,czysto,schludnie,to samo z wymianą ręczników .Pokoje wcale nie takie małe jak ktoś pisał wcześniej,standartowe,bardzo wygodne łóżka.W hotelu kantor .Jedynie polecam zabrać z sobą przedłużacz prądu ,jedno gniazdko elektryczne to jednak trochę mało to jedyny minimalny mankament.Szczerze polecam ! Było SUPER !

Termin pobytu: lipiec 2018
2  Dziękujemy, JolaS48
Zrecenzowano: 4 października 2017 z urządzeń przenośnych

Atuty hotelu to położenie, posiłki.
Po 5 minutach od wyjścia z pokoju hotelowego jest się na plaży!
Śniadania bardzo urozmaicone, w formie bufetu. Obsługa dba o to żeby niczego nie brakowało na stole.
Kantor na miejscu przy recepcji.
Room service codziennie nawet w niedziele!
Jedyna wada to brak windy i sądzę, że tylko dlatego Hotel Pliska ma **.

Tanio, miło i przyjaźnie! Polecam

Termin pobytu: sierpień 2017
2  Dziękujemy, Smooth_PL
Zrecenzowano: 26 lipca 2017

Tanio i czysto, pokoje sprzątane codziennie około 10:00. Dostęp do basenu innego hotelu ale jest tak blisko że właściwie trudno powiedzieć do którego hotelu należy. Blisko plaża komercyjna z leżakami do wynajęcia a za starym molo plaża publiczna. Standardowe śniadania, jaka w każdej postaci, po pierwszym już wiedzieliśmy co będziemy jeść do końca pobytu. Obok basenu scena z dj'em i animatorkami dla dzieci do późnych godzin nocnych (po 19:00 animacje słychać w całej okolicy i można wybrać najfajniejsze). Kto potrzebuje spokoju zamyka okna i wsłuchuje się w cichy szum klimatyzacji :)

Termin pobytu: lipiec 2017
2  Dziękujemy, wiktor d
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2016

Blisko morza ok. 50-70 m., i centrum, w pobliżu sklepy, restauracje i dyskoteki, czysto, codziennie sprzątane pokoje wyposażone w klimatyzację, lodówkę, telewizor, sejf za opłatą, balkon, śniadania w formie bufetu, każdy wybierze coś dla siebie. Brak basenu ale można korzystać w hotelu obok. Bagaże na najwyższe piętro zostały wniesione przez obsługę. W restauracji smaczne posiłki w cenie jak na mieście ale porcje chyba bardziej obfite. Ogólnie udany pobyt.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje od strony Hotelu Primorie z widokiem na basen i scenę z animacjami wieczornymi, polecam wyższe piętra nie parter.
Termin pobytu: sierpień 2016
1  Dziękujemy, piotr295
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Serdecznie wszystkim polecam. Wszędzie blisko, plaża i dyskoteka, centrum, sklepy. Hotel czysciutki, pokoje sprzatane, klimatyzacja działa bez zarzutów, balkon. Pokoje faktycznie trochę małe ale do Słonecznego Brzegu nie przyjeżdża się przecież, żeby siedzieć w pokojach :-) Nie ma basenu, można natomiast korzystać z basenu hotelu Pomorie ale po co skoro plaża tak blisko. Mielismy opcję ze śniadaniami i schodzilam zawsze dwa razy, o 7.30 z mężem i przed 10.00 z córką która lubiala dłużej pospac :-) Uważam jednak, że w Bułgarii najlepiej wykupić albo opcję All Inclusive albo bez wyżywienia, bo sniadania są średnio smaczne, typowe w stylu angielskim, natomiast w SB jest pełno restapauracji gdzie można naprawdę smacznie, niedrogo zjesc, a porcje są naprawdę spore. Restauracja hotelowa również serwuje pyszne dania. Ogólne wrażenia z pobytu w hotelu bardzo dobre. Podczas pobytu rozmawialiśmy z wieloma Polakami wpoczywajacymi w sąsiednich hotelach z większą ilością gwiazdek i przeważnie narzekali, a my nie mieliśmy się do czego przyczepić w naszym hotelu.

Termin pobytu: lipiec 2016
2  Dziękujemy, Justyna W