Słoneczny Brzeg
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Suuuper... Animatorzy fantastyczni...dużo gier i zabaw dla dzieci... Dla dorosłych lotki, gimnastyka i wiele innych...Szczególnie Pan Artur, który zachwycił wszystkich... Wszystko na wysokim poziomie.... W skali od 0 do 10....11 !!!!!!!Przyjedziemy znowu Agata, Łukasz Emi, Edita i Witek Polacy górą Polecamy

Dziękujemy, Agata T
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Zameldowanie sprawne, boy hotelowy bierze walizki nawet jak nie chcecie będzie się upierał i je weźmie, przy okazji pokaże pokój. Zameldowanie 14:00, ale widzieliśmy że jak pokoje są ogarnięte to meldują szybciej, a wymeldowanie do 12:00.Czystość w pokoju i hotelu ok. Papier toaletowy i śmieci codziennie, ręczniki chyba raz zmieniono, ale nie zostawialiśmy ich na podłodze, nie wymagaliśmy codziennie zmiany... Są zapasowe prześcieradła w szafie. Pościel cieniutka. Łóżko szerokie, są dwa połączone w jedno, więc czasami nie jest super komfortowo, ale da się spać wygodnie. Obsługa jest sprawna i miła, w restauracji dość szybko sprzątają i dokładają posiłki, więc jak coś się kończy wystarczy chwilę poczekać. Samo jedzenie różne, śniadania wypadają najsłabiej. Wędlina, kiełbaski, jajecznica bardzo słabe. Trzeba mądrze wybierać, to będzie ok, znajdą się smaczne dania, bo na ilość nie można narzekać. Obiady i kolacje lepsze, ale jak to bywa z bufetem nie są jakoś bardzo ciepłe. Dobre są ryby, ziemniaki pieczone, potrawka z kurczaka, niektóre mięso wieprzowe, niektóre sałatki. Z kolei inne niejadalne np. z groszkiem i czymś podobnym do fety, która była gumowa i niesmaczna. Generalnie każdy coś dla siebie znajdzie, a jak jedno nie smakuje to zje się coś innego. Drinki proste ze sztucznymi sokami, kawa z automatu, ale barman sprawny i miły. Atut hotelu to lokalizacja przy plaży, ale jest tylko kilkanaście leżaków hotelowych,kilka popękanych i nie bezpośrednio na plaży. Hotel obok Blue pearl ma leżaki na plaży. Te na plaży od godz. 8-18 kosztują 10 lewa, a parasol kolejne 10 lewa czyli zdzierstwo... Plaża szeroka i czysta. Baseny malutkie dla dzieci ok, animacje są wieczorem dla dzieci, codziennie te same i w ciągu dnia też coś się znajdzie np. rzutki. Przy hotelu mała siłownia i jakieś stoliki i huśtawki dla dzieci. Bardzo blisko sklepy, stragany i atrakcje.Sam hotel przy spokojnej uliczce. Za cenę 1750-1800 zł za wczasy last minute na 5 dni all inclusive polecam. Ceny normalne są wyższe, ale wtedy można porównać z innymi w pobliżu hotelami 4 gwiazdkowymi np. Iberostar czy Jeravi, lub Blue pearl może są lepsze za podobną cenę. Pokój z widokiem na morze jest też z widokiem na patio/restaurację więc głośniej niż na ulicę, która jest spokojna. Generalnie ocena na plus.

Dziękujemy, Jakub Ż
Zrecenzowano: 25 czerwca 2019

Doskonała lokalizacja,wszędzie blisko,przystanki autobusowe,, promenada,a jednocześnie cicho i spokojnie.Widok rewelacyjny .Minus- wykładzina dywanowa w pokojach odkurzana chyba tylko na życzenie.Mimo to Polecam.!!!!!

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, BarbaraA3016
Zrecenzowano: 7 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

1. Pokoje są czyste, odnowione i zadbane, tak samo jak otoczenie hotelu
2. Jedzenie smaczne, mało urozmaicone
3. Obsługa na recepcji sympatyczna i pomocną

UWAGA na straszną Panią Manager - krzyczy na gości i jest niemiła

4. Opcja all inclusive standardowa, czyli 7 drinków, piwo, wino do wyboru białe lub czerwone

5. Miejsce do opalania przy hotelu nie znajduje się przy basenie
6. Basen jest mały 2x4 metry
7. Morze znajduje się ok 50-70 metrów od hotelu, leżaki i parasole płatne 10 BGN za sztukę
8. Cicha i spokojna okolica
9. Sklepy i stragany znajdują się w odległości ok 200 metrów od hotelu
10. W maju praktycznie brak animacji

Hotel wart polecenia

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, kshilal
Zrecenzowano: 23 kwietnia 2019

Krótko i na temat: w ramach szybkiej podroży poślubnej wybraliśmy się z mężem do hotelu Viand. Był to początek września 2018. Jeszcze bardzo ciepło, jak na Bułgarię... ktoś pisał wcześniej, ze jedzenie okropne - nie zgodzę się do końca... trafiliśmy jeszcze na wysoki turnus, w którym kucharz bardzo się starał, nie było mowy o NIE DOKŁADANIU produktów... natomiast może ostatnie 3 dni, kiedy zmienił się turnus (prawdopodobnie w drugiej połowie września już tańszy) jedzenia faktycznie było mniej. Może było to spowodowane faktycznie tańszymi wycieczkami, kto wie...

Pokoje - widać, że czas zrobił swoje, ale były sprzątane, pokojówki dbały o czystość. My mieliśmy pokój z widokiem na morze - widok bardzo piękny, hotel jest świetnie usytuowany, lokalizacja praktycznie w samym centrum.

Mozna zrobić sobie przyjemny godzinny spacer do miasteczka Nessebar. Polecam :)

ps. drinki - po daniu napiwku dość mocne, całkiem smaczne niektóre kolorowe.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, MarlenaJanas