Zrecenzowano: 30 lipca 2018

Pobyt i odpoczynek uważam za udany. Miejscówka idealna łącząca przyjemne z pożytecznym.. Plaza i morze bardzo , bardzo blisko wręcz rzut beretem . Minusem (ale to już samej plaży przy morzu płatne leżaki i parasole.(choć podobno to już norma za granicą). Widoki z okna polecam i zalecam w stronę morza. Pokoje dobrze wyposażone choć kto by wakacje chciał się pokojować:) Jedzenie wedle gustu. duży wybór zdania podzielone. Duży wybór warzyw, owoców smakowitych. w każdej chwili przekąski. rozsławiony barman Edward leje drinki "po polsku". Animatorki Wiara i Jarosława od wczesnych godzin dbały o dodatkowa rozrywkę zarówno dla dzieci jak i dorosłych.odbywały się tance hulance a także gry rozrywkowe prowadzone dla wszystkich. Pod hotelem dwa baseny rekreacyjne (dla starszych i młodszych dzieci) . jeden specjalny brodzik dla maluchów drugi w sam raz dla starszych adeptów. pływania . w mini ogródku darmowe leżaki w obrębie hotelu.Ogólnie wyjątkowo wypocząłem bo zaplecze było w pełnym zakresie. polecam.

Dziękujemy, mlodydave
Zrecenzowano: 27 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

hotel znajduje się na plaży i ma dobrą lokalizację. Pokoje są czyste i ładne. Jedzenie jest pyszne. Haresvam mnogo animatorkite Viara i Qroslava.Lubię personel i mówią przyjaznymi językami i uśmiechają się

Dziękujemy, pawel464
Zrecenzowano: 19 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Na plus:
Obsługa hotelowa uśmiechnięta i mila
Pokoje czyste codziennie sprzatane
Barman Eduardo duży plus leje ile chcesz i czego chcesz
Animatorki z flying team zawsze mocno energetyczne i uśmiechnięte dzieciaki maja zabawę cały czas.. Wspaniałe dziewczyny.
Hotel na plaży
Ogólnie opis zgadza się z stanem zastanym
Jedzenie restauracja i snack bar lody i desery... Czuję jak przytylem... jak cała nasza piątka...
Na minus
Brak

Nie ma się do czego doczepic nawet basen choć mały to użyteczny w momencie jak nie mieliśmy już sił pływać w morzu...
A i jeszcze wieczór Bułgarski z lokalnymi smakołykam, muzyka i tańcami..

Ogólnie fantastyczny tydzień szkoda że tydzień

1  Dziękujemy, gzachlod13
Zrecenzowano: 18 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel czysty, położony w bardzo dobrym miejscu. Świetne animacje dla dzieci i dorosłych. Szczególnie wyróżnia się Jarosława ( she is the best) swietnie tańczy, cały czas się uśmiecha a dzieci ja uwielbiają. Jedyny minus to mało leżaków w okolicy basenu.

Dziękujemy, ajar0sz
Zrecenzowano: 15 lipca 2018

Bliskość plaży, wspaniałe widoki, animacje dla dzieci, dobre jedzenie, czysto. Polecam zarówno tym którzy chcą być blisko centrum, jak również tym, którzy chcą spędzić miło czas z dziećmi. Minus to mały basen.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, rudanika