Zrecenzowano: 7 września 2019

-dobra lokalizacja blisko plaży i rozrywek
-dobra obsługa
-czyste pokoje i klimatyzacja
-drinki bez limitu
-jedzenie musi się zmienić (codziennie prawie to samo przez cały pobyt tutaj)
-wi-fi powinno być BEZPŁATNE

Dziękujemy, Natalia P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DiamondHotelSunnyBea, Guest Relations Manager, Diamond HotelOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Thank you for bringing this to our attention. We’ll strive to do better.

Zrecenzowano: 6 września 2019

Przed wyjazdem czytałam opinie o hotelu i większości były złe. Ale pomyślałam,że zadowoleni klienci rzadziej piszą a sfrustrowani i niezadowoleni gdzieś muszą wylać swoje żale. Niestety... wszystko co piszą ludzie to szczera prawda...No to wypunktujmy.. !1 BASEN- woda lodowata i tak brudne kafle wokół, że strach było stanąć bosą nogą 2 JEDZENIE- bardzo monotonne, okropnie tłuste(wszystko pływające w oleju, nawet dania z "grilla") notoryczny recycling( to co nie zeszło poprzedniego dnia było przerabiane na danie dnia na kolejny posiłek. Zdarzył się nawet mix z 2 dni- syf) 3 NAPOJE- same obleśnie słodkie, gazowane i sztuczne napoje, kawa tak lurowata i niesmaczna, że nie dało się pić, drinki masakryczne( dało się wypić tylko białe wino) 4 SYF- pokój, choć duży ,okropnie zaniedbany i brudny. Grzyb w łazience na suficie i pod prysznicem( kąpaliśmy się w klapkach). muszla toaletowa nieszczelna , sącząca brudną wodę na podłogę.Grzyb na ścianie w pokoju (tej od łazienki). Podwójna rozkładana kanapa, która była dostawką dla moich dzieci ,tak brudna jakby była chwilkę wcześniej wzięta z wystawki przy śmietniku. Uszkodzona lampka nad łóżkiem doprowadzała po pierwszym włączeniu do awarii prądu w całym pokoju( elektryk usuwał usterkę ponad godzinę). Dodatkowo mieliśmy uszkodzone okno, którego nie dało się otworzyć gdyż było śrubami przykręcone do ramy. Niestety było niedomknięte i mieliśmy w górnej części sporą szparę - kilka cm przez którą wiało, wpadały komary i był straszny szum od ulicy. W końcu po awanturze zostało zamknięte przez obsługę przy sporej pomocy mojego męża.Pokoje sprzątane bardzo niestarannie , pobieżnie do tego stopnia że moje dzieci ( 2 i 6 lat) przewracały się z powodu piasku na podłodze. Słowem MASAKRA. Bardzo nie polecam. Jak czytam to co tu napisałam, to się dziwie, jak my to przeżyliśmy. Nie mam nawet siły i chęci reklamować tego wyjazdu , choć zdecydowanie powinnam.

Dziękujemy, magklu

Thank you for your review. We are sorry to hear you had such a frustrating experience, but we really appreciate you bringing this issue to our attention.Your feedback helps us get better. We are looking into this issue and hope to resolve it promptly and accurately.

Zrecenzowano: 6 września 2019

Bylismy kilka dni, super hotel, pokoje eleganckie, ale jedzenie troszke monotonne, przydalby sie bardziej roznorodny jadlospis. Rezydenci jak najbardziej na plus. Ogolnie bardzo fajny pobyt, moge polecic.

Dziękujemy, Marta M

 Thank you so much for letting us know about this.

Zrecenzowano: 6 września 2019

Siemanko z polsce byłem tutaj z dziwczyna przez pare dni impreza na maxa alkochol daja cały czas super mamy pokój czysty i duży w samym lepszym miejscu blisko plazy i cluby polecam na mlodzy osob tylko mam proszę żeby jedziecie zmienili
Zdrówko !

Dziękujemy, Arek S
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hej tam bylysmy przez tydzien tutaj w ten hotel lokalizacja jest super w samym centrum pokoje sa okej ale jedzienie take same codzienne czeba zmieniac czasami bo tak nie pszerzyjemi oproc tego wszystko jest ok obsluga na maxa zapraszam

Dziękujemy, 169marcinj

Thank you for your kind review and we hope to see you again.