Zrecenzowano: 4 września 2019

Hotel w samym centrum. Dużo atrakcji. Głośno. Jedzenie monotonne. Pokoje czyste. Zgłoszone awarie naprawiane w miarę możliwości. Hotel dla osób niewymagających. Dla oczekujących co najmniej 4 gwiazdek nie polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: wszędzie głośno
Dziękujemy, Ela T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DiamondHotelSunnyBea, Guest Relations Manager, Diamond HotelOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Thank you so much for letting us know about this.
We always work on improving ourselves when it comes to happy clients !

Zrecenzowano: 4 września 2019

Hotel bardzo fajny, miła obsługa, czysto, pokoje także schludne, czyste i generalnie nie mam do czego się doczepić. Generalnie widać że pracownicy sa ze soba zgrani, przez co pobyt staje się przyjemniejszy, ze względu na dobra i miła atmosferę. Czytajac komentarze, myślałem że to jakiś żart jeśli chodzi o zimna wode w basenie. Ba, wręcz lodowata. Ale hotel jest tak zabudowany, że dopiero po 12 cały basen jest oświetlony przez słońce, dlatego prawie w ogóle z niego nie korzystaliśmy. Jednak na chwilę ochłody wystarczył. Animacje ok, sa na dobrym poziomie. W porównaniu do innego hotelu również Bułgarii te sa naprawde okej. Jedzenie strasznie monotonne. Codziennie kurczak, frytki, ryż. Może dałoby się to przeboleć, jednak kiedy człowiek nie chce jeść kurczaka czy frytek, to zostaja mu do wyboru surówki, ryż i jakieś mięso, w postaci klopsów, czy co tam daja. Raz zdarzyło się mieso z kebaba. Pizza na kolację też jest, ale swoje w kolejce trzeba odczekać. Na miejscu nie ma coli ani fanty. Tzn jest, ale pod nazwa ex-cola, ex-fanta, ex-sprite. W smaku bardzo podobne jednak jest to najtańszy zamiennik. Ale nie narzekam, mi smakowało. Barmani naprawdę bardzo w porzadku, a jak widza osoby które chca się zabawić, chętnie przygotuja jaka bombe, która może powalić. Bardzo dużo Polaków w hotelu, co uważam za plus bo można nawiazać ciekawe znajomości. Jedyne na co narzekam to na jedzenie, reszta stała na naprawde wysokim poziomie. Wifi płatne, lobby i cafe bar tak samo. Natomiast zastanawia mnie co w tym hotelu jest dla osób z HB i all inclusive? W poprzednim hotelu, jak i w innych krajach COLA, FANTA jest dla osób posiadajacych all inclusive, natomiast w tym wychodzi na to że tylko kawa, bo wisi kartka nad nim. Ale i tak każdy z HB sobię ja robił. Osobiście nie polecam all inclusive w tym hotelu. 4/5 z pełna świadomościa przyznaje temu hotelowi.

Dziękujemy, Daniel P

Thank you for the kind words and specific feedback. We’re so glad to hear you enjoyed your visit. Also thank you for letting us know know about the issue with the food . Your feedback helps us get better.

Zrecenzowano: 4 września 2019

Spędziłem w tym hotelu 7 dni obsługa hotelu naprawdę na bardzo wysokim poziomie jeśli masz problem zawsze pomogą A będąc obiektywny to mam zastrzeżenia jedynie co do jedzenia. Lokalizacja jest idealna bo wychodzisz w samym centrum więc nie wydajesz na taksi A do pięknego morza jest chwila drogi

Dziękujemy, Karol J

Thank you for your kind words and we look forward to seeing you again.

Zrecenzowano: 4 września 2019

Super obsługa super hotel miło spędziłem tu czas mały problem co do wyżywienia ale i tak jestem mega zadowolony lokalizacja w centrum blisko do morza blisko kluby polecam wszystkim którzy przyjeżdżają się wybawić

Dziękujemy, KacperB184

Thank you for taking the time to review our hotel.

Zrecenzowano: 3 września 2019

Przemiła obsługa, blisko piaszczystej plaży, hotel super. W okolicy dużo klubów z ciekawą muzyką. Piłam szampana ze wspaniałymi ludźmi. Jedyny minus to jedzenie, przydałoby się coś zmienić. Codziennie to samo podawane.

Dziękujemy, Daria Ż

Thank you for posting a review and we are happy to hear that you have enjoyed your stay.