Zrecenzowano: 4 września 2019

Hotel bardzo fajny, miła obsługa, czysto, pokoje także schludne, czyste i generalnie nie mam do czego się doczepić. Generalnie widać że pracownicy sa ze soba zgrani, przez co pobyt staje się przyjemniejszy, ze względu na dobra i miła atmosferę. Czytajac komentarze, myślałem że to jakiś żart jeśli chodzi o zimna wode w basenie. Ba, wręcz lodowata. Ale hotel jest tak zabudowany, że dopiero po 12 cały basen jest oświetlony przez słońce, dlatego prawie w ogóle z niego nie korzystaliśmy. Jednak na chwilę ochłody wystarczył. Animacje ok, sa na dobrym poziomie. W porównaniu do innego hotelu również Bułgarii te sa naprawde okej. Jedzenie strasznie monotonne. Codziennie kurczak, frytki, ryż. Może dałoby się to przeboleć, jednak kiedy człowiek nie chce jeść kurczaka czy frytek, to zostaja mu do wyboru surówki, ryż i jakieś mięso, w postaci klopsów, czy co tam daja. Raz zdarzyło się mieso z kebaba. Pizza na kolację też jest, ale swoje w kolejce trzeba odczekać. Na miejscu nie ma coli ani fanty. Tzn jest, ale pod nazwa ex-cola, ex-fanta, ex-sprite. W smaku bardzo podobne jednak jest to najtańszy zamiennik. Ale nie narzekam, mi smakowało. Barmani naprawdę bardzo w porzadku, a jak widza osoby które chca się zabawić, chętnie przygotuja jaka bombe, która może powalić. Bardzo dużo Polaków w hotelu, co uważam za plus bo można nawiazać ciekawe znajomości. Jedyne na co narzekam to na jedzenie, reszta stała na naprawde wysokim poziomie. Wifi płatne, lobby i cafe bar tak samo. Natomiast zastanawia mnie co w tym hotelu jest dla osób z HB i all inclusive? W poprzednim hotelu, jak i w innych krajach COLA, FANTA jest dla osób posiadajacych all inclusive, natomiast w tym wychodzi na to że tylko kawa, bo wisi kartka nad nim. Ale i tak każdy z HB sobię ja robił. Osobiście nie polecam all inclusive w tym hotelu. 4/5 z pełna świadomościa przyznaje temu hotelowi.

Dziękujemy, Daniel P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DiamondHotelSunnyBea, Guest Relations Manager, Diamond HotelOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Thank you for the kind words and specific feedback. We’re so glad to hear you enjoyed your visit. Also thank you for letting us know know about the issue with the food . Your feedback helps us get better.

Zrecenzowano: 4 września 2019

Spędziłem w tym hotelu 7 dni obsługa hotelu naprawdę na bardzo wysokim poziomie jeśli masz problem zawsze pomogą A będąc obiektywny to mam zastrzeżenia jedynie co do jedzenia. Lokalizacja jest idealna bo wychodzisz w samym centrum więc nie wydajesz na taksi A do pięknego morza jest chwila drogi

Dziękujemy, Karol J

Thank you for your kind words and we look forward to seeing you again.

Zrecenzowano: 4 września 2019

Super obsługa super hotel miło spędziłem tu czas mały problem co do wyżywienia ale i tak jestem mega zadowolony lokalizacja w centrum blisko do morza blisko kluby polecam wszystkim którzy przyjeżdżają się wybawić

Dziękujemy, KacperB184

Thank you for taking the time to review our hotel.

Zrecenzowano: 3 września 2019

Miejsce samo w sobie polecam. Super lokalizacja niedaleko głównego deptaku, do morza Ok.5 minut pieszo. Pokoje czyste, obsługa miła i pomocna. Minusem pozostaje kuchnia. Nie tylko monotonna ale głównie niesmaczna. Potrawy rozgotowane, mięso niedobre. Frytki zbyt miękkie ;) cała reszta w tym hotelu na tak!

Dziękujemy, Ania J

Thank you for sharing your feedback.We’re sorry your experience didn’t match your expectations.

Zrecenzowano: 2 września 2019

Jestem na wakacjach jem sobie kotlety mielone na stołówce maja spoko obsługę i menadżera. Słuchajcie to jest najlepszy hotel do wyboru macie recenzje wpisana od Fileta o tym hotelu. Pozdro 600 dla suny beach. ESSA

Dziękujemy, Filip K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DiamondHotelSunnyBea, Guest Relations Manager, Diamond HotelOdpowiedź udzielona 3 września 2019

The team here at Diamond Hotel is thrilled to hear such good feedback, thank you for taking the time to write your review.