Zrecenzowano: 4 września 2019

Super obsługa super hotel miło spędziłem tu czas mały problem co do wyżywienia ale i tak jestem mega zadowolony lokalizacja w centrum blisko do morza blisko kluby polecam wszystkim którzy przyjeżdżają się wybawić

Dziękujemy, KacperB184
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DiamondHotelSunnyBea, Guest Relations Manager, Diamond HotelOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Thank you for taking the time to review our hotel.

Zrecenzowano: 3 września 2019

Miejsce samo w sobie polecam. Super lokalizacja niedaleko głównego deptaku, do morza Ok.5 minut pieszo. Pokoje czyste, obsługa miła i pomocna. Minusem pozostaje kuchnia. Nie tylko monotonna ale głównie niesmaczna. Potrawy rozgotowane, mięso niedobre. Frytki zbyt miękkie ;) cała reszta w tym hotelu na tak!

Dziękujemy, Ania J

Thank you for sharing your feedback.We’re sorry your experience didn’t match your expectations.

Zrecenzowano: 2 września 2019

Jestem na wakacjach jem sobie kotlety mielone na stołówce maja spoko obsługę i menadżera. Słuchajcie to jest najlepszy hotel do wyboru macie recenzje wpisana od Fileta o tym hotelu. Pozdro 600 dla suny beach. ESSA

Dziękujemy, Filip K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: DiamondHotelSunnyBea, Guest Relations Manager, Diamond HotelOdpowiedź udzielona 3 września 2019

The team here at Diamond Hotel is thrilled to hear such good feedback, thank you for taking the time to write your review.

Zrecenzowano: 2 września 2019

Luzna amosfera w hotelu , ogolnie polecam serdecznie jedyne co moze byc jednym z niewielkich wad to ze jedzenie jest zawsze takie samo,praktycznie obiead sniadanie i kolacja to samo,ale tak poza tym to luzno jest

Dziękujemy, Maciej S

Thank you for posting a review and we’re glad to hear that your experience was of the quality you expected.

Zrecenzowano: 2 września 2019

Jedzenie mogło by się zmienić ponieważ codziennie jest to samo. Obsługa jest miła i pomocna. Pokoje są ładne i czyste, codziennie sprzątane. Hotel jest w świetnej lokalizacji, wszędzie jest blisko.
Essa

Dziękujemy, Wiktor G

Thank you for the kind words and specific feedback. We’re so glad to hear you enjoyed your visit.