Słoneczny Brzeg
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowaliśmy się na hotel właśnie z uwagi na opinie, że czysto i dobre jedzenie. Faktycznie, pokoje codziennie sprzatane, ale też otoczenie super, base czysty, trochę zimna woda, ale przy tym upale chyba super. Pływając nie było mi zimno. Liczne drzewa wokół hotelu, szczególnie przy basenie sprawiają, że człowiek może liczyć na cień, a dla człowieka, który musi unikać słońca, jest to ważny aspekt, ale też nie słychać ruchliwej ulicy. Stąd wybór tego hotelu oceniam jako strzał w 10. Międzynarodowe towarzystwo, cicho i spokojnie jak na ilość rodzin, jedynie przy kolacji są dodatkowe atrakcje, ale bardzo przyjemne, bez katowania słuchacza. Obsługa baru i kelnerzy miła, talerze szybko sprzątane, jedzenie tak różnorodne, ale ciasta i frytki z sosem czosnkowym wygrały mój ranking. Mogę spokojniej zaznaczyć, że tam wrócę. Widok z balkonu cudowny, my mieliśmy na morze, klima w pokoju. Nie mamy się czego czepiać. Wystrój i meble nas nie zaskoczył.

Dziękujemy, zytar2019
Zrecenzowano: 20 lipca 2019

Miejsce godne polecenia. Jedzenie smaczne przez 7 dni nie zdążyło się znudzić pokoje ładne przestronne sprzątane każdego dnia. Obsługa miła i dobrze rozumiejąca język angielski. 3 razy w tygodniu około 19 miały miejsce występy lokalnych artystów co również zaliczam na plus. Blisko do plaży kolejny plus. Basen i brodzik ok. Klima w pokoju też ok. Na prosbe bierzemy klucz z recepcji i mozemy skorzystac z silowni to naprawdę duzy plus. Jedyny minus to zamieszanie na koniec z bagazami tutaj widzę winę jedynie obsługi oraz brak muzyki czy to na basenie czy w restauracji ale to już moje zdanie. Ogólnie polecam byliśmy tam w 7 osób w tym dziecko 10 lat. I będziemy wspaniale wspominać te wczasy.

Dziękujemy, Michał I
Zrecenzowano: 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel ok! Czysto, dobre jedzenie. 5* dla cukiernika za torty i profiterolki oraz ruloniki typu baklawa z orzechami. Obsługa bez zastrzeżeń. Barman Mitko w lobby barze uśmiechnięty i profesjonalny. Nam zabrakło tylko możliwości potańczenia sobie wieczorem np w barze przy basenie.

Dziękujemy, agnieszkasgr
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo czysty, obsługa miła, pomocna, uśmiechnięta. Barman na lobby potrafi porozumieć się po Polsku :). Jedzenie bardzo dobre, urozmaicone, codziennie inne dania, bardzo duży wybór.
Nie rozumiem tutaj negatywnych opinii odnośnie tego hotelu, jeżeli ktoś oczekuje że za takie śmieszne pieniądze (koszt wakacji w granicach tysiąca złotych) będzie jeść kawior to na pewno będzie zawieziedziony :). Rezydenci TUI bardzo pomocni, możemy z czystym sumieniem polecić Hotel. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Następne wakacje z TUI znów w październiku:). Polecamy!!

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, Frania29
Zrecenzowano: 8 października 2018

Byliśmy w hotelu DUNAV trzyosobową rodzinką w ostatnim tygodniu sierpnia i szczerze polecamy. Byliśmy na 9.00 i od razu dostaliśmy pokój. Hotel nieduży, kameralny otoczony zielenią, osłonięty od ulicy (co nie jest normą bo niektóre baseny innych hoteli są praktycznie parę metrów od chodnika i wszyscy się gapią). Pokoje fajne, czyste, codziennie sprzątane, ręczniki wymieniane, bardzo miłe pokojówki, także pan od napraw działał ekspresowo (1- Wyciek z klimatyzacji, 2-urwaliśmy drzwi od kabiny prysznicowej :)) praktycznie kilka minut i naprawione. Jedzenie jest bardzo smaczne i dużo. Naprawdę dziwię się niektórym z komentujących. Na śniadania po prostu co dusza zapragnie mleko kilka rodzajów płatków, kilka rodzajów serów, dżem, miód, wędliny, parówki, jajecznica, warzywa, sałatki, ciepłe bułeczki, chleb, opiekacz do chleba, słodkie rogaliki, dodatkowo zawsze był grill i na bieżąco piekli boczek, kiełbaski, jajka sadzone (w kształcie serduszek :)) kawa, rożne rodzaje herbat, soki z automatu no nie wiem czego można chcieć więcej. Obiady super sałatki kilka rodzajów mięsa, frytki, ryż, dużo warzyw surowych, zapiekanych, faszerowanych, mnóstwo owoców, przepyszne arbuzy, kompoty, ciasta bardzo słodkie ale co kto lubi. Kolacje też smaczne i duży wybór. Przy basenie hamburgery, pizza, spaghetti, lody. Naprawdę niektórzy Polacy tacy są upierdliwi że szok w domu pewnie co dzień je parówę z suchym chlebem ale tu wybrzydza bo zapłacił całe 1400 zł z przelotem więc powinno się mu słać kwiaty pod nogi. Proszę nad polskim zimnym i deszczowym morzem znaleźć all w takiej cenie, A tu jeszcze przelot dochodzi. Woda w basenie chłodniejsza niż w morzu ale przy 30 stopniach basen chyba służy do chłodzenia a jak kto zmarznięty to proponuję gorący prysznic w pokoju. Do morza rzut beretem zaraz przy wyjściu z hotelu supermarket, po drodze dużo sklepików z pamiątkami. Rezydentka TUI bardzo pomocna. Pobyt naprawdę był bardzo udany i szczerze polecam.

Termin pobytu: sierpień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
2  Dziękujemy, Magdalena M