Spędziliśmy w hotelu 12 dni na przełomie sierpnia i września (2 dorosłe osoby). Byłam mile zaskoczona jakością hotelu jak za taką ceną (ok 1000zł za osobę, 12 dni, opcja ze śniadaniami). Pokoje są czyste i przestronne, łazienka ze wszystkim co potrzeba, ręczniki wymieniane co 2 dni, pościel też wymieniana, ale nie wiem jak często. NIE było żadnych mrówek, czy innego robactwa, jak pisali niektórzy (nawet komara nie uświadczyliśmy podczas całego pobytu)!!! W pokoju jest lodówka, tv (tu akurat słabo, jedynie tvp polonia w skaczącej jakości obrazu, ale nie przyjeżdża się na wczasy oglądać tv :D), klimatyzacja (dość cicha i darmowa), suszarka do włosów, balkon (akurat widok mieliśmy słaby bo na parking i ulicę, ale nie przyjechaliśmy na nim przesiadywać). Hotel jest cichy i spokojny (mimo pokoju od strony ulicy). Standard zdecydowanie lepszy niż 3* w Grecji (Kos). Łóżko bardzo wygodne mimo iż były 2 oddzielne materace. Na śniadanie zwykle to samo, ale wybór był dość spory (różne pieczywo i słodkie rogale, kilka rodzajów sera i wędlin, jakieś parówki, wątróbka?, tosty francuskie, racuchy, jajka gotowane, jajecznica, omlety, makaron z serem, płatki, dżemy, miód, mleko, jogurt/serek, pomidory, ogórki, oliwki, owoce), do picia do wyboru różne rodzaje herbat, jakieś słodkie napoje (nie wiem jak z jakością bo nie piłam), kawy, kakao, ciepłe mleko. Dla marudzących - co innego jecie zwykle na śniadania, że narzekacie na monotonię? Jedzenie było na bieżąco uzupełniane, więc nie było problemu jak ktoś przyszedł po 9, że nie było czego zjeść. Niestety rodacy nie popisywali się kulturą i widać było podejście - "bierę ile wlezie bo zapłaciłem" i często gęsto jedzenie się marnowało. Pozdrowienia także dla pani, której nie chciało się podchodzić 2 razy po kakao i nalała 2 porcje do jednej filiżanki rozlewając połowę na spodku :|. Kelnerzy szybko sprzątali talerze ze stołów. Dla rodaków informacje w języku polskim z prośbą o niewynoszenie jedzenia z restauracji hotelowej i o stosownym stroju (a nie przychodzeniu na posiłki w strojach kąpielowych) - w innych językach takich informacji nie było, więc brawa dla wczasowiczów, dzięki którym zapracowaliśmy na takie wyróżnienie :/. Wi-fi płatne, nie wiem jak z jakością, bo nie korzystaliśmy. Basen mały, woda dość chłodna (w morzu zdecydowanie cieplejsza), niewielka ilość leżaków, przychodząc o 10 nie było szansy żeby znaleźć wolne. Ale do morza blisko - jakieś 5-7 minut spacerkiem :) (dojście po wydmach, trzeba się trochę wspinać, może być trudniej z wózkiem, ale widzieliśmy, że rodzice dawali radę). Sama plaża piaszczysta, z baaaaardzo łagodnym zejściem (nie wiem jak daleko trzeba by było iść, aby nie mieć gruntu), woda czysta i cieplutka. Na plaży wydzielone strefy płatne (2 leżaki + parasol to koszt 30 lewa, więc bardzo drogo) i strefy darmowe (polecam kupić sobie swój parasol za 10-12 lewa :D). Dobra lokalizacja hotelu - na przeciwko przystanek autobusowy skąd można dojechać do pobliskich miejscowości (tanie bilety, kupuje się je u "konduktora" w autobusie), do starego Nessebaru jakieś 40minut spacerem (dla leniwych jeździ też kolejka spod hotelu), blisko kantory, sklepy i stragany, miejsca gdzie można coś zjeść i się napić. Z restauracji z całego serca polecam White Rose bliżej centrum Nessebaru - przepyszne jedzenie, świetne ceny (sałatka szopska niecałe 4 lewa, ogólnie dobra i syta obiadokolacja z napojami/piwem dla 2 osób to koszt około 22-25 lewa), na deser mają nieziemski suflet czekoladowy z lodami. Na zakupy polecam udać się do supermarketu Mladost (niedaleko restauracji White Rose) - najlepsze ceny, takie typowe pod mieszkańców a nie turystów. Wbrew informacjom w pokojach o karze 50 euro za wnoszenie jedzenia, nic nam nie zostało doliczone mimo posiadania w pokoju owoców, jakiś słonych przekąsek, czy słodkości. Transfer na lotnisko do poprawy (tui) - dotarliśmy godzinę przed odlotem samolotu. Ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni z wakacji. Stosunek ceny do jakości rewelacyjny. Spędziliśmy w Bułgarii prawie 2 tygodnie za niewielkie pieniądze, mimo nie żałowania sobie na przekąski, jedzenie, alkohole, pamiątki i inne pierdółki (takie własne all inclusive :D). Jeśli ktoś szuka budżetowego hotelu o przyzwoitym standardzie jako bazy wypadowej i miejsca na przespanie się i prysznic to nie powinien być zawiedziony. Zdecydowanie nie jest to hotel do przesiadywania w nim całymi dniami i spędzania czasu tylko przy basenie - ale kto by tego wymagał przy takiej cenie ;).

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Aleksandra G

Hotel cichy, spokojny, kameralny. Świetna lokalizacja, do Nesebaru spacerkiem można dojść nawet z niemowlakiem w wózku. Pokój przestronny, czystość ok, bardzo uprzejmy personel. Jak dla mnie jedyny minus to jedzenie, aczkolwiek rozumiem, że nie można oczekiwać cudów płacąc 1 tys./ os. Dodam, że nie jem mięsa, były dni, że dało się coś wybrać, ale zdarzyło się też, że jadłam ogórki i pomidory. Nie mniej jednak mogliby się choć odrobinę wysilić w tej kwestii, np. zwiększyć wybór, dorzucić jakieś inne warzywa. Oliwki były bardzo smaczne. Jest to bardziej miejsce jako baza wypadowa do zwiedzania, bo w hotelu nie bardzo jest co robić. My dużo jeździliśmy i głownie spędzaliśmy czas poza hotelem. Generalnie polecam dla niewymagających, jakość adekwatna do ceny.

Dziękujemy, MagdalenaOb

Niestety, ale bardzo zawiedlismy sie na hotelu. Uwaga dla wszystkich decydujacych sie na hotel- W pokojach sa mrowki (w duzej ilosci i sa wszedzie)! I nie jest to tylko jeden pokoj, poniewaz podczas naszego pobytu zmienialismy pokoj (drugi dostalismy na drugim koncu hotelu, innym pietrze, a problem nie zniknal). Sam pokój-brudna wykladzina, nieprzyjemna posciel (z żółtymi plamami), grzyb w lazience.
Na sniadanie bylo zawsze to samo, wiekszosc rzeczy niejadalna. Obiady podobnie-rozgotowane potrawy, jedzenie niedobre i bez smaku. Podczas posilkow krazyli ciagle "kelnerzy" i zabierali talerze nawet jak jeszcze ktos jadl (wyciagneli mi talerz spod rąk, chociaz jeszcze jadlam)
Przy hotelu znajduje sie tez maly basen z kilkoma lezakami.
Obsluga hotelowa mowi bardzo łamanym angielskim, panie sprzatajace tylko po bulgarsku. W hotelu brak na miejscu menadzera, z ktorym mozna porozmawiac. Nad wszystkim czuwa "boss", ktory ma gdzies swoich gosci w hotelu.

Plusem hotelu jest to, ze znajduje sie 5 minut od wejscia na plaze (lezak,parasol - 20 lewa), obok hotelu kantor, sklep i ze w kazdym pokoju znajduje sie klima i balkon (zeby uciec od mrowek ;) l)

Podsumowujac - nie bylo warto wydawac pieniedzy na ten hotel :)

Dziękujemy, aniakinek

Hotel dla niewymagających. Jedzenie trochę monotonne ale każdy coś wybierze dla siebie. Basen przy hotelu czysty, trochę mały ale nam to nie przeszkadzało. Świetna lokalizacja, blisko do wszystkiego. Po drugiej stronie ulicy przystanki autobusowe.

Plusy :
- Codziennie sprzątanie w pokoju
- Wymiana ręczników
- Miła obsługa
- Bardzo blisko plaży około 5min. spacerkiem
- Świetna lokalizacja, blisko wszędzie
- Do Starego Nessebaru 3 km

Dziękujemy, paulinackck

Sympatyczna pomocna obsługa. Pokoje czyste. Szerokie korytarze. Basen niewielkich rozmiarów. Ale woda czysta i ciepła. Miałam tylko śniadania -były dla mnie wystarczające. Spacerkiem można było iść do Neseberu.

Dziękujemy, Magdalena W