Słoneczny Brzeg
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2018

Właśnie dzisiaj rano wróciłam z tego hotelu i go polecam - jest połozony blisko plaży - 5 lub 10 minut - zależy, którą drogę się wybierze i ok 10 minut od promenady, zresztą zaraz po wyjściu z hotelu juz jest mnóstwo sklepików. Baseny czyszczone co rano, bogate sniadanie, nic nie brakuje, jest na bieżąco donoszone, pozyczyłam od pani czajnik, w pokoju lodówka, ręczniki, suszarka, szampon, mydło w łazience. Bardzo miła obsługa, lezaki w porządku. Brak internetu w pokojach, jest w holu. Przemiłe dziewczyny na recepcji, dużo Anglików, Norwegów, Szwedów, mniej Polaków. Dużo zieleni i nie bójcie się tego hotelu, bo mało kto dodaje opisy, a warto z niego skorzystać.

Wskazówka dotycząca pokoi: bierzcie pokoje od basenu, są wyremontowane i ciche
Termin pobytu: sierpień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Joanna W
Zrecenzowano: 10 września 2017 z urządzeń przenośnych

Witam. Właśnie zakończyłam pobyt w tym uroczym hotelu i z ręką na sercu mogę go gorąco polecić. Ładny hotel, przesympatyczny personel i posiadając tylko opcję śniadań nie było monotonii tylko duży wybór menu. Dla większych łakomczuchów polecam przyhotelową restaurację, w której można zjeść pysznie jedzonko i posmakować regionalnych potraw (próbowałam je poznać w kilku restauracjach i wypadli pod tym kątem najlepiej i najsmaczniej-Kawarma wymiata!). Dużym plusem jest też na pewno idealna lokalizacja. Małym minusem jest personel sprzątający który wchodzi do pokoju po 1razowym zapukaniu i braku możliwości reakcji z Twojej strony. Warto POLECAM ;)

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, Justa J
Zrecenzowano: 18 września 2015

Na wejściu pani z recepcji dała nam klucz do pokoju, po czym powiedziała, że jeżeli pokój nam się nie spodoba, za dopłatą 15lv możemy mieć ladniejszy. Wchodzimy do pokoju, nie wyglądał atrakcyjnie. Zdecydowaliśmy się zobaczyć ten drugi, był bardzo ładny. Zdecydowaliśmy się dopłacić. Okazało się, że dopłata nie wynosi 15lv, a 50 (not fifteen - fivty), oboje Źle zrozumieliśmy (przypadek?). Na koniec okazało się, że nie 50 a 55. OSZUSTWO! Pani z biura podróży powiedziała, że mogliśmy nie płacić, a zadzwonić do niej. UWAGA! Poza tym jedzenie bardzo ok, lokalizacja również.

Wskazówka dotycząca pokoi: nie bierzcie tych z "park view", łazienka masakra
Termin pobytu: wrzesień 2015
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Paulina S
Zrecenzowano: 9 lutego 2015

Bardzo dobrze wspominam ten hotel. Duże, czyste pokoje, sympatyczna obsługa, ŚWIETNA lokalizacja. Jest w samym sercu miasta, a mimo to można liczyć na ciszę i spokój. Miałam wykupione jedynie śniadania, na których codziennie było to samo.
Nie polecam tego miejsca osobom wymagającym.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam wybrać pokój w nowej 3* części hotelu. Pokoje są przestronne, każdy ma duży balkon + oczywiście klimatyzacja.
Termin pobytu: sierpień 2014
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Wiol
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2014

Nasz pobyt w tym miejscu miał miejsce w 2013 roku. Hotel ulokowany praktycznie w centrum, tuż przy deptaku.Do nas należał pokój w starszej części (dwugwiazdkowej) znajdującej się w tyle, kawałek od głównej ulicy S.Beach. Pokoje w tym miejscu charakteryzuje starsza zabudowa i zdecydowanie są dla osób mniej wymagających. Klimatyzacja oraz wifi dodatkowo płatne. Na terenie obiektu basen, w którym całkiem swobodnie da się pływać, leżaki, a także beach bar.
Jeśli chodzi o posiłki to mieliśmy wykupione jedynie śniadania i niestety nie były one bardzo wyszukane. Do dyspozycji był szwedzki stół, który praktycznie pozostał niezmienny przez cały pobyt. Uwzględniał on m.in jajecznice, jajka gotowane, parówki, sery, mięsa czyli standardowy śniadaniowy nabiał. Oprócz tego sałatki, dżem, pieczywo i małe babeczki. Niby sporo, jednak przy dłuższym pobycie człowiek się nudził.
Jak już wspomniałam- osoby nie oczekujące luksusów będą wystarczająco usatysfakcjonowane. Reszcie zaś polecam drugą część obiektu, bądź inne hotele.

Wskazówka dotycząca pokoi: W nowszej części
Termin pobytu: wrzesień 2013
1  Dziękujemy, SonjaMyMelody