Hotel wygląda tak samo dobrze jak na zdjęciach. Bardzo miła i pomocna obsluga. Bez problemu udało się zamienić pokój na taki z widokiem na basen. Czyste i świeże pokoje. Fajny klimat hotelu. Telewizor Smart w pokoju. Wygodne łóżko. Blisko do morza i prywatna plaża w cenie. Codziennie były inne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Fajny basen z dwoma zjeżdżalniami. Tenis stołowy przy basenie. Napoje, podstawowe drinki i przekąski (pizza, kebab, sałata etc.) bez limitu przez cały dzień. Dodatkowo płatny bilard, piłkarzyki i cybergay. Duży wybór jedzenia, ale dosyć mdłe i osobiście ciężko było cos nam znaleźć (ja jestem akurat dosyć wybredny). Szkoda że woda w basenie wewnętrznym nie była podgrzewana (we Wrześniu była po prostu zimna). W cenie jest sauna i dobrze wyposażona siłownia. Słyszeliśmy, że w sezonie obok hotelu od strony basenu jest dosyć głośno ze względu na wesołe miasteczko, ale we wrześniu było wyłączone. Generalnie bardzo udany pobyt i polecamy się tu wybrać :)

Dziękujemy, Piotrek1303
Zrecenzowano: 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Właśnie jesteśmy po tygodniowych wakacjach w tym hotelu I jesteśmy zachwyceni. Może hotel ma tylko 4 gwiazdki Ale klimatem, atmosfera I podejściem do gości aspiruje do 5. Hotel nastawiony na rodziny (I tak też byliśmy z naszą 8 miesięczna córeczką) więc posiada dużo udogodnień dla dzieci: animacje, strefa dla dzieci, basen - brodzik etc. Dla nas najważniejsze było, że było czyste, w pokoju łóżeczko dla dziecka I foteliki w restauracji. Co do reszty to: smaczne jedzenie, którego było dużo I faktycznie codziennie pojawiało się coś nowego; alkohol może nie najdroższy Ale ktoś musiał nad tym siedzieć bo whisky, wina, rakija naprawdę dawały radę. Pokoje czyste, codziennie zmieniane ręczniki I na żądanie sprzątanie. Kolejny duży plus to darmowe leżaki na plaży I przy basenie. Swoją drogą plaża dosłownie 3 min spacerkiem przy głównym deptaku. Ale to co mnie najbardziej przekonuje w tym hotelu to ten "klimat" : chillout'owa, swingowa lub smoth jazz'owa muzyka wieczorem I siedzący ludzie w lobby, na zewnątrz, przy basenie itp. Właśnie przy wspomnianych trunkach I po prostu cieszący się wakacjami (kulturalnie i naprawdę czuć było płynąca od tego błogość). Wystawiłem laurke ale naprawdę wypoczeliśmy. Pozdrowienia dla Animatorów, barmanów I całej restauracji. Jakub

Dziękujemy, Jakub W
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Osobiście polecam hotel każdemu kto szuka kameralnisci w środku imprezowej jungli. Znakomita korelacja jakości i ceny. Jedyny minus to sztuczna zieleń w restauracji. Reszta super. Pyszne jedzenie, piękne pokoje i fajna stylistyka. Dla mnie super

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, arturgod
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel_responsible, Manager, iHot@l Sunny BeachOdpowiedź udzielona 13 września 2019

Dear arturgod,
Thank you for taking the time to write your review of our property.

We really appreciate your comments regarding our nice facilities, hospitality, great food and cleanliness.

We will be more than happy to serve you again as soon as possible.

Sunny regards,

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjne pokoje, wszystko nowe i czyściutkie. Plaża bardzo blisko, z darmowymi leżakami i parasolami. Genialna oferta jeśli chodzi o atrakcje w ramach all inclusive - zajęcia bardzo ciekawe i oryginalne (w porównaniu do innych hoteli) takie jak np. joga czy pilates. Ogromny plus za e-klucz do pokoju - bardzo wygodne rozwiązanie :)

Dziękujemy, 902krzysztofs
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel_responsible, Manager, iHot@l Sunny BeachOdpowiedź udzielona 31 sierpnia 2019

Dear 902krzysztofs,
Thank you so much for taking the time to share your impressions about iHot@l Sunny Beach.

A great pleasure to read you had a very good time with us and enjoyed the delicious culinary and our warm hospitality.

We are glad to know that you also fully enjoyed our beautiful location with a clean beach.

We look forward to welcoming you again in the future

Best regards,

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Największą zaletą tego hotelu jest fakt, że jest on bardzo nowoczesny i zinformatyzowany. W udostępnianej aplikacji (w gruncie rzeczy jest to swojego rodzaju intranet) możemy znaleźć wszystkie praktyczne informacje na temat hotelu. Udostępniany jest np. kalendarz zawierający wszystkie nadchodzące atrakcje i wydarzenia, przy pomocy którego możemy się na niektóre z nich zapisać.Naprawdę świetne rozwiązanie! Sam hotel jest bardzo schludny i urządzony ze smakiem, a obsługa bardzo miła i sympatyczna.

Dziękujemy, niesias

Dear niesias,
Warm greetings from all of us and thank you for your review.

Glad to read that you loved your stay with us, thank you for your kind words about our hotel.

We hope to see you back here soon.

Best regards,