Najgorszy hotel w którym wraz z partnerką byliśmy. Brud, nieświeże i spleśniałe jedzenie. Brudny basen w którym kąpią się zwierzęta. Leżaki połamane i brudne. Obsługa nie mówi w żadnym języku obcym. Recepcja zamknięta prawie całą dobę. Mieliśmy mieć pakiet all inclusive, a dostawaliśmy zimne i małe porcje. Brud, syf, nerwy i pleśń - nie polecamy za żadne skarby! Na zdjęciu spleśniała zapiekanka hotelowa.

Dziękujemy, Wolodia214
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Na plus właściwie to, co nie jest związane bezpośrednio z hotelem- bliziutko do czyściutkiej plaży, niedaleko restauracje serwujące pyszne i niedrogie jedzenie, sklepiki, kramiki itd. Reszta okazała się ogromnym rozczarowaniem...Pokój na 4 osoby okazał się klitką, nie było nawet miejsca żeby rozłożyć walizki. Jeśli ktoś wstał, pozostali musieli siadać na łóżkach, bo nie było miejsca!!! Ogólnie w pokojach niezbyt czysto i zajeżdża komuną. Basen w miarę ok., tylko nie rozumiem, dlaczego już o 18 zamykany???Brak parasoli przy leżakach basenowych, syfiaste jedzenie- jajka, jajecznica,chleb w jajku- ile tego można przez tydzień na śniadania jeść. Przy opcji all można liczyć na wstrętne piwo i wino, ale tylko w określonych godzinach...Najbardziej uderzył mnie syf na stołach, niesprzątnięte resztki po poprzednikach, wylane napoje, lepiące się stoły...Reklamują, że na terenie hotelu jest boisko do piłki nożnej, rzeczywiście jest...zamknięte na kłódkę. Pani z recepcji tłumaczyła nam, że wymieniali kłódkę, dlatego jest zamknięte. Biura, które nawiązują współpracę z takimi przybytkami zwyczajnie będą tracić klientów. Z całego serca nie polecam i przestrzegam!!!

Dziękujemy, Alicja39
Zrecenzowano: 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel czysty super cały czas ciepła woda w kranach . Trochę głośna klimatyzacja ale skuteczna , blisko do plaży . Duży basen przy chotelu trochę krótko otwarty bo do 18godz. Na tą cenę warunki ok .W koło chotelu dużo krzaków róż które wieczorem pięknie pachniały.

Dziękujemy, 123Zabka
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2018

Hotel raczej 1-2 gwiazdki, jedzenie bardzo słabe, okropna kawa - pomyje, zjadliwe warzywa i sery, problemy żołądkowo-jelitowe zaliczone :) Nie warto kupować all inclusive. W pokoju dobra klimatyzacja bez dodatkowej opłaty, codziennie sprzątany, niewygodne łóżka, telewizora chyba nie ma potrzeby używać, skoro jest się na wakacjach, ja go nie włączałam. Łazienka owszem średni standard, grzyb na suficie, ale prysznic i toaleta działa, ciepła woda też jest. Niezły basen i jest kantor, gdzie można wymienić euro i złotówki. W hotelu słabo znają język angielski, a ogólnie warto znać język rosyjski. Nie polecam taksówek - w mojej opinii są drogie (za 5 min jazdy 10 euro, a z lotniska do hotelu 100 lewa - ok. 50 euro). W miarę pobytu podobało mi się tu coraz bardziej ze względu na bliskość pięknej plaży (ok. 5 min spacerkiem na prawo), na której można spędzić cały dzień - pełen relaks. Podczas pobytu tutaj było 29 stopni C i wiaterek, dzięki czemu nie jest gorąco, a przy plaży bar z dobrą kawą z ekspresu. Polecam wykupić leżaki, bo przy tym wiaterku wszędzie sypie się piasek. Koszt za 1 leżak to 10 lewa i za parasol 10 lewa, sporo ale warto. Atrakcją są fale na morzu, jak do surfowania. W pobliżu hotelu 2 sklepy spożywcze i restauracja (na prawo), a także przystanek autobusowy (1-2 min na lewo), z którego można pojechać darmowym autobusem do aquaparku w Nesebarze, polecam tu przyjechać o godz. 15, wtedy jest 10 lewa taniej, ale spędzi się tylko 3 godziny. Ponadto w pobliżu małe centrum rozrywkowe (ok. 5-7 min spacerkiem na prawo od hotelu), gdzie można przyjemnie spędzić czas w barze przy piwku lub tanich drinkach i tu już mówią po angielsku. Są tu tzw. Happy hours - w cenie 1 otrzymuje się 2 drinki (10 lewa), piwo około 3 lewa. Podobało mi się tu znacznie bardziej, niż w głównym centrum rozrywkowym (20-25 min od hotelu główną promenadą). Polecam spacer w stronę Nesebaru (na lewo wzdłuż głównej ulicy), po drodze można wsiąść w kolejkę (3 lewa), coś jak melex z wagonikami, która zawiezie do starego miasta, bardzo urokliwego, jest co pozwiedzać. Ogólnie uważam, że było warto, a więc polecam Bułgarię i tą lokalizację, a zwłaszcza plażę i morze - to wynagrodzi wszelkie niewygody.

Termin pobytu: sierpień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Aleksandra L
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2018

W tym hotelu przebywałem przez tydzień w pierwszej połowie sierpnia 2018 r. Generalnie późna komuna . Łazienka szału nie ma problem ze spływem wody w brodziku wszystko stoi. Ręczniki nie wymienione w ogóle przez tydzień. Lodówka bez zamrażarki tv nie działa wf w pokoju podobnie. Jedynie klimatyzacja ok. Basen może być chodź obok w hotelu zdecydowanie lepszy i każdy może tam wejść. Obsługa mówi w języku polskim,obok recepcji kantor kurs złotówki taki jak w PL. Jedzenie to już dłuższy wywód. Miałem all inclusive light i pan był mocno niemiły gdy poprosiłem piwo o 10 rano do śniadania. Jedzenie to monotonny syf i proszę się zaopatrzyć w leki przeciwbiegunkowe koniecznie bo każdy będzie mieć tam biegunkę. Śniadanie to stały zestaw parówk,i ser biały ,żółty wątpliwej jakości wędlina ,jajko na twardo pomidor , ogórek,kawa herbata,jajecznica i fasolka po bretońsku i pieczywo smażone w jajku. I to i tylko to jest na śniadanie. Obiad 2 ochydnie zupy zawsze był chłodnik i jakaś warzywna ryż ziemniaki 2 sałatki pieczeń kurczaki czasem ryba i tyle a kolacja to powtórka tego co było na obiad. Podwieczorek może być bo podają smaczne ciasta rogaliki i przekąski. Co do alkoholu podają tylko i wyłącznie wino białe lub czerwone z kartonu (tania siara) i piwo lane z beczki.co do menu podobne jest w hotelu Continental. A co do zatruć i biegunek każdy je miał bez względu na to w jakim hotelu przebywał. Generalnie polecam wziąć dobre leki i elektrolity a tam na miejscu pic wódkę która naprawdę pomaga i jest tańsza jak w Polsce.

Termin pobytu: sierpień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi