Słoneczny Brzeg
Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tutaj przez 9 dni. Wszystko zgadza się ze zdjęciami i opisem. Możliwe że w pokoju znajdą się jakieś usterki co zwykle spowodowane jest użytkowaniem gości hotelu, no u nas jakaś wgniotka w drzwiach i oskrobana ścian w jednym miejscu, ale nie obniża to komfortu pobytu. Jedyny minus jaki mogę od siebie dodać to wentylacja w łazience, która powinna być automatyczna, ponieważ zbiera się wilgoć i przez to tworzą się ogniska pleśni na silikonie. Czasami też dziwnie przez to pachnie. Na plus ogólna czystość hotelu, codziennie sprzątane, wymiany pościeli i ręczników. Jedzenie super, można znalezc coś nawet jak się jest wybrednym jak ja śniadania powtarzalne, ale smaczne i wystarczy sobie samemu rozplanować co jeść w jaki dzien, a nie wszystko na raz. Obiady i kolacje różne, duży wybór mięs, warzyw w różnych postaciach i owoców. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona pizza i frytkami! Coś co jednak zwykle fastfoodowe i myślałam że będą jakieś mrożonki, a tu pizza robiona na miejscu po prostu przepyszna n domowym ciescie i te grube frytki ( do teraz nie wiem czy z paczki czy krojone z ziemniaków). Obsługa uwija się z zabieraniem talerzy, są bardzo mili i uprzejmi. Barmani szczodrzy i chyba lepiej się po polsku z nimi można dogadać niż po angielsku (pozdrawiamy Ivana) nad wszystkim pieczę sprawują kierownik i manager również bardzo sympatyczni. Jeśli chodzi o część basenową to leżaków zwykle nie brakowało a basen mimo, że nieduży nie był nigdy tak przepełniony żeby nie mozna było popływać. Hotel jest przy ulicy ale fajnie oddzielony żywopłotem co daje kameralna atmosferę. Animatorzy przemili Ersin nawet zna dużo polskich zwrotów i puszczano również polskie piosenki. Mozna by jeszcze pomyśleć o tym żeby nie używać kubków plastikowych i słomek to już w ogóle będzie super Polecam ten hotel!

Dziękujemy, P2003BOjoannaw
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Hotel przeznaczony bardziej dla rodzin z dziećmi i osób szukających spokoju ze względu na swoje położenie. Pokoje utrzymane w czystości, obsługa bardzo miła i otwarta dla gości. Jedzenie na dłuższą metę jest powtarzalne ale tego ciężko uniknąć, jakość i smak w jak najlepszym porządku. Blisko do plaży i licznych lokalnych supermarketow. Hotel jak najbardziej godny polecenia, bardzo udany pobyt!

Dziękujemy, Dawid A
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Spędziłam w hotelu Aktinia tydzień wraz z chłopakiem i zacznę od tego, ze nie mam pojęcia skąd tyle złych opinii na jego temat. Hotel po całkowitym remoncie w 2018, wiec nowoczesny wystrój i zadbane detale widać gołym okiem. Po przyjeździe bardzo miła i pomocna pani w recepcji nie sprawdzając nawet naszych danych powiedziała, ze pierwsze co to mamy iść od razu na kolacje i zostawić w recepcji swoje bagaże. Następnie wytłumaczyła podstawowe zasady hotelu, podała hasło do wifi i odesłała nas do pokoju. Pokój wygladal 1:1 tak jak na zdjęciach, bardzo nas to uszczęśliwiło, bo mieliśmy obawy po przeczytaniu niektórych opinii. Widok z balkonu na okolice. Klimatyzacja sprawna. Jedynym minusem byla malutka łazienka z prysznicem osadzonym nad ubikacja, co powoduje zawilgocenie łazienki. Sprzątanie codziennie w porze śniadaniowej (wyrzucenie smieci, zascielenie łóżek), co 2/3 dni wymiana pościeli i ręczników. Jedzenie: duży wybór, duża różnorodność, dania na ciepło, zimno, słodko, wytrawnie, warzywa, owoce. Może i śniadania były monotonne, ale co innego można wymyslic zamiast jajek w kilku postaciach, naleśników, owoców itp. Napewno głodować tam nie będziecie, bo oprócz 3 stałych posiłków, serwowane są różwniez: ciasta, lody, przekąski. Do dyspozycji gości są również dwa bary, w obydwóch drinki przyrządzane bardzo szczerze, wybór nie za duży, ale napoje nie zdążyły się znudzić. Hotel sam w sobie nowoczesny i czysty, ale znajduje się on jakby w kompleksie kilku podobnych hoteli, lecz o niższym standardzie, nie dajcie się zmylić, bo niektóre z nich wstawiaja zdjęcia Aktinii, zamiast swoich, a różnice widać gołym okiem. Aktinia jest zdecydowanie najlepszym wyborem. Basen nie za duży, lecz tłumów w nim nie było, co innego na leżakach, które były zajmowane przez gości o świcie poprzez rozłożenie ręcznika, mimo to, o każdej godzinie znalazło się jakieś miejce. Obsługa miła, uśmiechnięta, recepcja służy pomocą przez cała dobę, a za zadowolenie gości dba szef, który jest bardzo sympatyczny. Jeżeli chodzi o okolice, hotel jest położony pomiędzy Nessebarem, a centrum Sunny Beach, sklepów nie brakuje, hotel jest w ostatniej linii przed plaża, wiec z hotelu na plaże dzieli tylko 5 minutowy spacer po wydmach. Również należy wspomnieć o animatorach, którzy dzielnie zabawiają dzieci jak i dorosłych, podczas naszego pobytu zapewniali takie atrakcje jak gimnastyka w wodzie i na ladzie, grę w darta, beer pong, coś na wzór „jaka to melodia” i chociażby luźna rozmowę na każdy temat. Podsumowując hotel o dość wysokim standardzie do stosunkowo niskiej ceny i małej ilości gwiazdek, zapewnione wszystko co w opisie na stronie hotelu jak i w opisie oferty tui. Nie zawiedliśmy się i jeśli chcielibyśmy wrócić do słonecznego brzegu, napewno znowu wybralibyśmy Aktinie.

Dziękujemy, aabb135798642
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Pokój dwuosobowy z łazienką i klimatyzacją bez ograniczeń. Duże łóżko i pokoje po remoncie. Miła obsługa, pyszne jedzenie i przekąski. Nad basenem najlepiej rezerwować ręcznikiem leżaki, ale każdy znajdzie coś dla siebie. Blisko do plaży i do centrum. W hotelu panuje cicha i spokojna atmosfera. Polecam zarówno dla par jak i dla rodzin z dziećmi!

Dziękujemy, Wakacyjna541
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Hotel bardzo czysty i zadbany. Obsługa przemiła i pomocna choć ciężko dogadać się w języku angielskim. Jedzenie bardzo dobre lecz przy dłuższym pobycie staje się monotonne. Basen mały, ale w zupełnosci wystarczy aby schłodzić się w upalny dzień. Jedynym problemem są leżaki, jest ich za mało w stosunku do liczby gości. Do plaży blisko, wystarczy przejść kładką przez wydmy. Hotel ma idelną lokalizację jeśli lubicie spacerować.

Dziękujemy, OlaKedzierskaa