Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Hotel przeznaczony bardziej dla rodzin z dziećmi i osób szukających spokoju ze względu na swoje położenie. Pokoje utrzymane w czystości, obsługa bardzo miła i otwarta dla gości. Jedzenie na dłuższą metę jest powtarzalne ale tego ciężko uniknąć, jakość i smak w jak najlepszym porządku. Blisko do plaży i licznych lokalnych supermarketow. Hotel jak najbardziej godny polecenia, bardzo udany pobyt!

Dziękujemy, Dawid A
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Spędziłam w hotelu Aktinia tydzień wraz z chłopakiem i zacznę od tego, ze nie mam pojęcia skąd tyle złych opinii na jego temat. Hotel po całkowitym remoncie w 2018, wiec nowoczesny wystrój i zadbane detale widać gołym okiem. Po przyjeździe bardzo miła i pomocna pani w recepcji nie sprawdzając nawet naszych danych powiedziała, ze pierwsze co to mamy iść od razu na kolacje i zostawić w recepcji swoje bagaże. Następnie wytłumaczyła podstawowe zasady hotelu, podała hasło do wifi i odesłała nas do pokoju. Pokój wygladal 1:1 tak jak na zdjęciach, bardzo nas to uszczęśliwiło, bo mieliśmy obawy po przeczytaniu niektórych opinii. Widok z balkonu na okolice. Klimatyzacja sprawna. Jedynym minusem byla malutka łazienka z prysznicem osadzonym nad ubikacja, co powoduje zawilgocenie łazienki. Sprzątanie codziennie w porze śniadaniowej (wyrzucenie smieci, zascielenie łóżek), co 2/3 dni wymiana pościeli i ręczników. Jedzenie: duży wybór, duża różnorodność, dania na ciepło, zimno, słodko, wytrawnie, warzywa, owoce. Może i śniadania były monotonne, ale co innego można wymyslic zamiast jajek w kilku postaciach, naleśników, owoców itp. Napewno głodować tam nie będziecie, bo oprócz 3 stałych posiłków, serwowane są różwniez: ciasta, lody, przekąski. Do dyspozycji gości są również dwa bary, w obydwóch drinki przyrządzane bardzo szczerze, wybór nie za duży, ale napoje nie zdążyły się znudzić. Hotel sam w sobie nowoczesny i czysty, ale znajduje się on jakby w kompleksie kilku podobnych hoteli, lecz o niższym standardzie, nie dajcie się zmylić, bo niektóre z nich wstawiaja zdjęcia Aktinii, zamiast swoich, a różnice widać gołym okiem. Aktinia jest zdecydowanie najlepszym wyborem. Basen nie za duży, lecz tłumów w nim nie było, co innego na leżakach, które były zajmowane przez gości o świcie poprzez rozłożenie ręcznika, mimo to, o każdej godzinie znalazło się jakieś miejce. Obsługa miła, uśmiechnięta, recepcja służy pomocą przez cała dobę, a za zadowolenie gości dba szef, który jest bardzo sympatyczny. Jeżeli chodzi o okolice, hotel jest położony pomiędzy Nessebarem, a centrum Sunny Beach, sklepów nie brakuje, hotel jest w ostatniej linii przed plaża, wiec z hotelu na plaże dzieli tylko 5 minutowy spacer po wydmach. Również należy wspomnieć o animatorach, którzy dzielnie zabawiają dzieci jak i dorosłych, podczas naszego pobytu zapewniali takie atrakcje jak gimnastyka w wodzie i na ladzie, grę w darta, beer pong, coś na wzór „jaka to melodia” i chociażby luźna rozmowę na każdy temat. Podsumowując hotel o dość wysokim standardzie do stosunkowo niskiej ceny i małej ilości gwiazdek, zapewnione wszystko co w opisie na stronie hotelu jak i w opisie oferty tui. Nie zawiedliśmy się i jeśli chcielibyśmy wrócić do słonecznego brzegu, napewno znowu wybralibyśmy Aktinie.

Dziękujemy, aabb135798642
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Pokój dwuosobowy z łazienką i klimatyzacją bez ograniczeń. Duże łóżko i pokoje po remoncie. Miła obsługa, pyszne jedzenie i przekąski. Nad basenem najlepiej rezerwować ręcznikiem leżaki, ale każdy znajdzie coś dla siebie. Blisko do plaży i do centrum. W hotelu panuje cicha i spokojna atmosfera. Polecam zarówno dla par jak i dla rodzin z dziećmi!

Dziękujemy, Wakacyjna541
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Hotel bardzo czysty i zadbany. Obsługa przemiła i pomocna choć ciężko dogadać się w języku angielskim. Jedzenie bardzo dobre lecz przy dłuższym pobycie staje się monotonne. Basen mały, ale w zupełnosci wystarczy aby schłodzić się w upalny dzień. Jedynym problemem są leżaki, jest ich za mało w stosunku do liczby gości. Do plaży blisko, wystarczy przejść kładką przez wydmy. Hotel ma idelną lokalizację jeśli lubicie spacerować.

Dziękujemy, OlaKedzierskaa
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Fajny hotel, jedzenie bardzo dobre. Do wyboru były zawsze 2 zupy, 2 rodzaje frytek, 2 rodzaje pizzy, pyszne sosy do spaghetti. Do plaży też nie za daleko. Cisza i spokój, można wypocząć. Basen mały. Jedyny drobny minus to łazienka i prysznic, który był prawie bezpośrednio obok sedesu.

Dziękujemy, abojko7
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotelaktinia, Manager, Hotel AktiniaOdpowiedź udzielona 29 lipca 2019

Dear abojko7,

thank`s a lot for your reveiw. Each opinion is important to us!

I really hope that you have enjoyed your summer holiday.

Sincerely yours
Boryana Dimova