Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Spędziłam w hotelu Aktinia tydzień wraz z chłopakiem i zacznę od tego, ze nie mam pojęcia skąd tyle złych opinii na jego temat. Hotel po całkowitym remoncie w 2018, wiec nowoczesny wystrój i zadbane detale widać gołym okiem. Po przyjeździe bardzo miła i pomocna pani w recepcji nie sprawdzając nawet naszych danych powiedziała, ze pierwsze co to mamy iść od razu na kolacje i zostawić w recepcji swoje bagaże. Następnie wytłumaczyła podstawowe zasady hotelu, podała hasło do wifi i odesłała nas do pokoju. Pokój wygladal 1:1 tak jak na zdjęciach, bardzo nas to uszczęśliwiło, bo mieliśmy obawy po przeczytaniu niektórych opinii. Widok z balkonu na okolice. Klimatyzacja sprawna. Jedynym minusem byla malutka łazienka z prysznicem osadzonym nad ubikacja, co powoduje zawilgocenie łazienki. Sprzątanie codziennie w porze śniadaniowej (wyrzucenie smieci, zascielenie łóżek), co 2/3 dni wymiana pościeli i ręczników. Jedzenie: duży wybór, duża różnorodność, dania na ciepło, zimno, słodko, wytrawnie, warzywa, owoce. Może i śniadania były monotonne, ale co innego można wymyslic zamiast jajek w kilku postaciach, naleśników, owoców itp. Napewno głodować tam nie będziecie, bo oprócz 3 stałych posiłków, serwowane są różwniez: ciasta, lody, przekąski. Do dyspozycji gości są również dwa bary, w obydwóch drinki przyrządzane bardzo szczerze, wybór nie za duży, ale napoje nie zdążyły się znudzić. Hotel sam w sobie nowoczesny i czysty, ale znajduje się on jakby w kompleksie kilku podobnych hoteli, lecz o niższym standardzie, nie dajcie się zmylić, bo niektóre z nich wstawiaja zdjęcia Aktinii, zamiast swoich, a różnice widać gołym okiem. Aktinia jest zdecydowanie najlepszym wyborem. Basen nie za duży, lecz tłumów w nim nie było, co innego na leżakach, które były zajmowane przez gości o świcie poprzez rozłożenie ręcznika, mimo to, o każdej godzinie znalazło się jakieś miejce. Obsługa miła, uśmiechnięta, recepcja służy pomocą przez cała dobę, a za zadowolenie gości dba szef, który jest bardzo sympatyczny. Jeżeli chodzi o okolice, hotel jest położony pomiędzy Nessebarem, a centrum Sunny Beach, sklepów nie brakuje, hotel jest w ostatniej linii przed plaża, wiec z hotelu na plaże dzieli tylko 5 minutowy spacer po wydmach. Również należy wspomnieć o animatorach, którzy dzielnie zabawiają dzieci jak i dorosłych, podczas naszego pobytu zapewniali takie atrakcje jak gimnastyka w wodzie i na ladzie, grę w darta, beer pong, coś na wzór „jaka to melodia” i chociażby luźna rozmowę na każdy temat. Podsumowując hotel o dość wysokim standardzie do stosunkowo niskiej ceny i małej ilości gwiazdek, zapewnione wszystko co w opisie na stronie hotelu jak i w opisie oferty tui. Nie zawiedliśmy się i jeśli chcielibyśmy wrócić do słonecznego brzegu, napewno znowu wybralibyśmy Aktinie.

Dziękujemy, aabb135798642
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Pokój dwuosobowy z łazienką i klimatyzacją bez ograniczeń. Duże łóżko i pokoje po remoncie. Miła obsługa, pyszne jedzenie i przekąski. Nad basenem najlepiej rezerwować ręcznikiem leżaki, ale każdy znajdzie coś dla siebie. Blisko do plaży i do centrum. W hotelu panuje cicha i spokojna atmosfera. Polecam zarówno dla par jak i dla rodzin z dziećmi!

Dziękujemy, Wakacyjna541
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Hotel bardzo czysty i zadbany. Obsługa przemiła i pomocna choć ciężko dogadać się w języku angielskim. Jedzenie bardzo dobre lecz przy dłuższym pobycie staje się monotonne. Basen mały, ale w zupełnosci wystarczy aby schłodzić się w upalny dzień. Jedynym problemem są leżaki, jest ich za mało w stosunku do liczby gości. Do plaży blisko, wystarczy przejść kładką przez wydmy. Hotel ma idelną lokalizację jeśli lubicie spacerować.

Dziękujemy, OlaKedzierskaa
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Fajny hotel, jedzenie bardzo dobre. Do wyboru były zawsze 2 zupy, 2 rodzaje frytek, 2 rodzaje pizzy, pyszne sosy do spaghetti. Do plaży też nie za daleko. Cisza i spokój, można wypocząć. Basen mały. Jedyny drobny minus to łazienka i prysznic, który był prawie bezpośrednio obok sedesu.

Dziękujemy, abojko7
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotelaktinia, Manager, Hotel AktiniaOdpowiedź udzielona 29 lipca 2019

Dear abojko7,

thank`s a lot for your reveiw. Each opinion is important to us!

I really hope that you have enjoyed your summer holiday.

Sincerely yours
Boryana Dimova
Hotel Manager

Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Hotel idealny dla rodziny z dziećmi, Kameralny, mały. Każdy z wczasowiczów się zna choćby z widzenia. Rodzinna atmosfera. Jedzenie pycha. Szczególnie kolacje. Śniadania może są takie same, ale każdy coś dla siebie znajdzie. Pokoje czyste. O cały hotel dba szef, który tam cały czas jest. Większość personelu bardzo miła i pomocna. Pozdrawiam Panią z recepcji, która zna polski;) Blisko do plaży, na szczęście dalej od imprezowego zgiełku. Z dziećmi ważne jest wysypiać się nocą. I tu właśnie... w pięć minut dostaliśmy inny i w sumie lepszy pokój jak banda rozrabiaków nie dawała nam spać dwie noce. Zakochaliśmy się w tym hotelu i jeśli nawet z powodu innych planów na rok kolejny nie zatrzymamy się tam to z miłą chęcią odwiedzimy choćby restaurację. Jeśli ktoś chce sie czepiać to i 5 gwiazdek go niezadowoli. My mówimy..... MAŁO. CHCEMY JESZCZE. Pozdrowienia dla pracowników.

Wskazówka dotycząca pokoi: Mały hotel. Pokoje wszystkie od ulicy, ale nie słychać jej. Z każdego pokoju widać basen.
Dziękujemy, Mirosław H

Dear jomida1,

your words are the best gift for us and the best satisfaction for our work. We have made someone happy with his stay in our Aktinia hotel. What more we would like!!!!!

Thank you for the reveiw and I am sure it will help anyone searching for the best place for its holiday!

Have a pleasand rest of the summer!

Kindest regards
Boryana Dimova