Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Hotel czysty i zadbany, standard jak najbardziej mi odpowiadał. Jedzenie bardzo dobre - miałyśmy z koleżanką, z którą tam się udałam na urlop, duży wybór - nie jem mięsa i nie narzekałam na braki - ciasta przepyszne :) winko również ;) ale na największą pochwałę zasługują pracujący tam ludzie - uśmiechnięci, zawsze pomocni, mówiący w większości po angielsku, albo rozumiejący polski całkiem całkiem, po rosyjsku też można, nawet czasem po niemiecku. Standardów obsługi mogą się od nich uczyć Polacy! Obsługa szybko zauważyła nasze zwyczaje, to co lubimy i dbała, żeby niczego nie zabrakło, z częścią nich nawet się zaprzyjaźniłyśmy - ale najważniejsze przecież, żeby po prostu być normalnym i obdarzyć uśmiechem i być miłym dla pracowników :) a odwdzięczą się tym samym. Zabieramy ze sobą cudne wspomnienia z tego urlopu. Wielkie dziękuje dla ekipy, zwłaszcza dla: George, Filipa, Iordana, Mincho, Krasi, chef Ivanova, Mario, Gergana
Plamena, Tihomir !! Świetna ekipa - możecie ich pozdrowić od Karoliny i Ani :)
Może malutki minusik się znajdzie... czasami na terenie hotelu brakowało atrakcji jakiś wieczornych... ale myślę, że ilość dyskotek, barów na plaży i restauracji szybko Wam to zrekompensuje ;) no i nie można pływać w basenie po 19....

Dziękujemy, animatorka1
Zrecenzowano: 8 lutego 2019

Hotel położony 15 min spacerkiem od morza, 300 m od "centrum", więc nie w hałaślliwej części, spokojnie, cicho. Pokoje często sprzatane, duże, z balkonami, obsługa przemiła. Duży wybór jedzenia, przekąsek między posiłkami. Klimatycznie i uroczo. Byliśmy z 4 dzieci. Dla nich było trochę nudno, brak animacji, więc trzeba było samemu się nimi zajmować, ale to generalnie nie problem. Bar przy basenie duuuuży plus ;) Ogólenie duży plus dla hotelu. Polecam z czystym sumieniem!

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, zprawna
Zrecenzowano: 26 marca 2018

Byłem w tym hotelu wraz z dziewczyną na wycieczce organizowanej przez Neckermann'a.
Sam hotel położony jest dość blisko plaży (10 minut spacerkiem pomiędzy lokalnymi straganami gdzie kupimy towar wprost z eBay'a i Aliexpress, z czego słynie Bułgaria). Blisko sklepów (również całodobowych) i przystanków autobusowych, skąd można dotrzeć m.in. do Nessebaru. Same autobusy upakowane po brzegi, gorąc, kierowca jedzie więc z otwartymi 1mi drzwiami i w klapkach przeganiając ludzi do tyłu żeby nikt nie wypadł, ale mimo wszystko dotarliśmy cało. Powrót polecam pieszo wzdłuż brzegu morza (dla ciekawskich jest też plaża dla golasów, jednak z dość niską frekwencją mimo środka sezonu).

Jeśli chodzi o jedzenie - czytałem dużo opinii negatywnych, ja natomiast byłem wręcz zachwycony ich kuchnią. Codziennie świeże jedzenie, codziennie inne. Śniadania również zawsze na ciepło (wszystko w bemarach + świeże warzywa i owoce, pieczywo różnego rodzaju, toster, kawa/herbata/soki). Napoje były zarówno do śniadań jak i obiadokolacji (mieliśmy HB). A na deser lody gałkowane (samoobsługa) :)

Leżaki przy basenie rezerwowane od 6 rano przez Januszy, którzy spędzali przy barze całe dnie. Sam basen dość mały i głęboki (1.8m), ale czyszczony codziennie.
Recepcja (i lokalni) dużo rozumieją po Polsku co ułatwia komunikację, trzeba jednak uważać co się o nich mówi bo nie każdy daje to po sobie poznać.
W pokoju klimatyzacja działała sprawnie (darmowa).
WC z jakiegoś powodu przeciekało na podłogę, ale cóż - położyliśmy ręcznik i było ok, nie chciało mi się biegać o taką pierdołę bo nie należę do ludzi którzy szukają dziury w całym (zresztą dziura znalazła się przecież sama).

Ogólnie polecam, ale przyznaję - my trochę przepłaciliśmy 2150zł/os/7 dni. Myślę, że w tej cenie warto przez lokalizację i świetne jedzenie. No i obsługa - zawsze uśmiechnięta i życzliwa, szczególnie jeden z kelnerów.

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam pokoje na 1 i 2 piętrze - my byliśmy na poziomie 0 i trzeba było mieć zasłonięte zasłony, bo basenowicze zaglądali nam do środka.
Termin pobytu: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Melker_1991
Zrecenzowano: 1 marca 2018

Miły,spokojny hotel, jedzenie bardzo dobre świeże. 15 min spacerem na plażę. Dookoła sklepy. Minus za brak sprzątania przez panią sprzatajaca, a także za pilotke coral vezyr holiday która nie zawsze była trzezwa, a myślę że zbyt dużą ma odpowiedzialnośc żeby sobie tak poczynić. Hotel na plus!

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, tripperNel
Zrecenzowano: 17 maja 2017

czysty hotelik blisko centrum i plaży. nie polecam wyjazdu przed minimum lipcem gdyż morze jeszcze nie nagrzane. jedzonko standardowe, dobre i dużo. drinki nie oszukiwane. obsługa przyjazna zawsze uśmiechnięta.

Termin pobytu: czerwiec 2016
Dziękujemy, agolek1983