Byliśmy ze znajomymi we wrześniu tego roku. Jedzenie w hotelu katastrofalne. Wszystko było zimne (jedzenie trzeba było podgrzewać w mikrofali). Jajecznica z proszku, stare tłuste mięsa. Widać było że składniki były z najtańszych, najniższej jakości. Jedyna pozytywną rzeczą w tym hotelu były przyzwoite pokoje oraz dobra obsługa (szczególnie barman Krystian). Słoneczny brzeg (szczególnie centrum) pełne patologi. Domy publiczne na każdym kroku, na głównej ulicy sklep z "party pills". Ludzie na każdym kroku patrzący jak cię okraść. Generalnie odradzam zarówno Palazzo hotel jak i sam Słoneczny Brzeg

Dziękujemy, Michal1408k

Kristiyan is the best barman / koleś nadrabia za cały hotel Ogólnie trafiliśmy na sam koniec sezonu, ale i tak było spoko fajny klimat, polska muzyka, jedzenie nie najgorsze, blisko plaża, blisko do centrum, polecam

Dziękujemy, 744grzegorzd
Zrecenzowano: 8 września 2019

Jestem zadowolona z pobytu w hotelu, gdybym miała jechać tam jeszcze raz na pewno bym to zrobiła :)
Lokalizacja dobra- kilka minut spacerkiem do plazy, około 20 minut do centrum, 30 minut spacerem do Nesebaru, który bardzo polecam. Animacje dla dzieci, ale za to mało animacji dla dorosłych- muzyka grała codziennie, natomiast przydałyby się jakieś zabawy wieczorne, hotel dość szybko „spi”.
Jedzenie dobre - szału nie ma, ale nie jest tez niesmaczne, dania się czasem powtarzają, ale zawsze było z czego wybrać. Lody bez limitu w różnych smakach, zjeść można było prawie o każdej porze dnia. Jeśli chodzi o alkohol to to chyba jedna ze słabszych stron; jeden barman na cały hotel, piwo dobre, wino białe i czerwone tez, drinki niesmaczne i za słodkie w plastikowych kubkach.
Pokoje piekne, bardzo duże apartamenty nawet dla dwóch osób, codziennie sprzątane, klimatyzacja i telewizor dla tych, którzy lubią posiedzieć w pokoju, dla mnie najważniejsze było wygodne łóżko i czysta łazienka. Jedyny dość spory minus to brak zasłonek pod prysznicem i bardzo słabe odpływy w wannie i pod prysznicem- kąpiąc się cała łazienka była zalana, a woda odpływała nawet pół dnia.

Poza tym miła obsługa, leżaki przy obu basenach, nie było bitwy o leżak. Pobyt bardzo przyjemny:)

Dziękujemy, gkamilka
Zrecenzowano: 5 września 2019

Wybrałem ten hotelik wiedząc, że jest to niskobudżetowy AI, pojechałem z Synem. Po przyjedzie około godz. 11.30 zastaliśmy przy recepcji pełno ludzi, którzy podobnie jak ja dowiedzieliśmy się że mamy czekać do 14.00 bo dopiero od 14.00 jest zameldowanie i dostaniemy paski AI. Pal licho pokój ale zależało nam aby coś zjeść po przyjeździe a lunch obowiązuje od 12.30 do 14.30.
Po rozmowie telefonicznej z rezydentką TUI zapewniono nas że od 14.00 dostaniemy pakiet AI i jeszcze zdążymy zjeść lunch. O 14.00 dostaliśmy meldunek i paseczki, poszliśmy do restauracji a tu....dzong. Podchodzi do mnie gościu "manager restauracji" i informuje mnie że nie mogę zjeść lunchu a dopiero zacząć od przekąsek od 15.00 :-))))) Na moje pytanie dlaczego, gość mówi że na recepcji mi wyjaśnią. No to poszliśmy znów na recepcję a Pani Recepcjonistka, która sama już nie wiedziała co ma zrobić zaczyna opowiadać te same kawały "You know the rules" !!!! I tak oto zaczęliśmy pobyt w tymże hoteliku.
Pokoje w miarę ok, dość czysto, spokojnie. W basenach zimna woda, Jeden bar
Jedzenie w miarę choć restauracja bardzo mała i ludzie czekają na wolne stoliki.

A plusy: dość dobra lokalizacja, blisko do bardzo ładnej i czystej plaży z dala od miejsc zatłoczonych
Blisko do przystanku świetnie zorganizowanej komunikacji miejskiej, za grosze można pojechać do Old City i Centrum Słonecznego Brzegu.

Dziękujemy, Compass424506
Zrecenzowano: 1 września 2019

Hotel sam w sobie bardzo oryginalny- z wyglądu przypomina pałac i jest podzielony na dwie strefy ulicą. Jedna ze stref jest imprezowa, gdzie leżaki są zajęte od 5 rano, a druga spokojna. Apartamenty duże i ładne, codziennie sprzątane, niestety łóżko złożone z dwóch materacy mało komfortowe dla dwóch osób, a kuchnia bez wyposażenia (pewnie dlatego, że mieliśmy all inclusive). Personel na recepcji i w barze bardzo uprzejmy i pomocny. Spokojnie można się dogadać z każdym w języku angielskim. Do plaży prosta droga ok. 500 m, niedaleko do centrum Słonecznego Brzegu i dobra komunikacja miejska z Nesebarem. Największym minusem jest jedzenie - bardzo mało urozmaicone, składało się głównie ze smażonych potraw i było bardzo tłuste. Niestety zatruliśmy się jedzeniem hotelowym dwukrotnie. Stołówka bardzo mała, często nie było miejsca, więc trzeba było długo czekać.
Jeżeli kiedykolwiek mielibyśmy się ponownie pojawić w Słonecznym Brzegu, to zapewne wybralibyśmy ten sam hotel, ale bez wyżywienia.

Dziękujemy, Paulina G