Zrecenzowano: 13 czerwca 2018

Hotel ***gwiazdkowy (biuro TUI sprzedaje jako **** ) przy plaży. Okolica baaaardzo głośna - od 20.00 do pólnocy, a niekiedy do 1.00 w nocy karaoke przeplatające się z głośną muzyką z restauracji obok. Trzeba szczelnie zamknąć okno i włożyć zatyczki do uszu.Bardzo małe łazienki i niezbyt przyjemny zapach.Trzeba "walczyć " o przybory do mycia, a sprzątanie pozostawia wiele do życzenia. Miła pomocna i przyjazna obsługa. Bardzo dobre jedzenie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Najlepsze widoki z wyższych pięter, a ciche od strony wschodniej.
Termin pobytu: czerwiec 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, halinaf2016
Zrecenzowano: 18 stycznia 2018

Wakacje we wrześniu 2017. Hotel w dobrym stanie, miła, przyjazna i pomocna obsługa. Hotel położony w prawie idealnym miejscu. Idealnym bo wszędzie blisko, do plaży dosłownie 30-40 metrów. Do restauracji zewnętrznych i innych lokali też blisko, z hotelu wyjście na główną promenadę ciągnącą się wzdłuż plaży. "Prawie" idealnie bo ze względu na standard pokoi nie są jakoś dobrze wygłuszone, a prawie co wieczór z każdej strony slychać karaoke i koncerty lokalnych zespołów, więc dla świętego spokoju zalecam zatyczki do uszu. Wszystko cichnie w okolicach 2-3 w nocy. Hotel mocno nastawiony na turystów z UK, ale zbytnio to nie przeszkadza. Dzięki temu śniadania też dopasowane do większości klienteli. Może jakościowo nie powala np. mortadela, ale da się zjeść, więc standard dopasowany do gwiazdek hotelu.
Koniecznie trzeba się wybrać do Nessebaru, a inne atrakcje też są ok (skorzystaliśmy z quadów - świetna wycieczka po terenach pagórkowatych, z których rozpościera się piękny widok na zatokę Sunny Beach :)
Lokalsi bardzo przyjaźni, nie którzy z chęcią próbują mówić po polsku i oczywiście jak wszędzie, zachęcają do wstąpienia do ich lokali.

1  Dziękujemy, Krzysiek S
Zrecenzowano: 29 września 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy pod koniec września, hotel widać że już ma trochę czasu.

Plusy: genialne jedzenie, śniadania monotonne ale w sumie wszystko było co trzeba. Od kiełbasek, szynek serów po słodycze i duży wybór owocow. Obiadokolacje też smaczne i dużo, ryby, czasami owoce morza, pizza itd itp. Razi jedynie brak czegokolwiek do picia do obiadokolacji. Plusem też lokalizacja, prawie na plaży. Blisko do supermarketu Aldo(dosyć drogo). Do centrum 20 min spacerem.

Minusy: generalnie pokój, w miarę czysto ale już widać znak czasu na wszystkim. Najgorsza jest łazienka, mała i bez kabiny, po prysznicu wszędzie woda. Z odpływu ciągle smrodek który nosi się na pokój ( to chyba największy minus). Minus za brak czajnika czy suszarki. Dziennie wymieniane ręczniki, pościel ani razu. Dużym minusem jest również ciągle grająca muzyka pod hotelem z pobliskich pubów do około 3 w nocy....

1  Dziękujemy, Predator92
Zrecenzowano: 15 września 2017

Dobry stosunek jakości do ceny. Zalety hotelu: lokalizacja (dwie minuty na piaszczystą plaże), czysty pokój, ładny widok, kompletne i sprawne wyposażenie pokoju, sprawa obsługa od technicznej po recepcje przez personel obsługujący stołówkę. Hotel pomocnie nastawiony w kwestii zameldowania (zostaliśmy 2 godziny wcześniej zameldowani w pokoju). Korzystne ceny w hotelowym sklepie, na tyle, że nie było sensu robienia zakupów w pobliskim markecie. Jedzie ok, duży wybór, niczego nie brakowało. Do minusów można zaliczyć mały basen i hałaśliwych anglików. Widać było po wyposażeniu pokoju wyeksploatowanie pewnych elementów takich jak. np. słuchawka prysznicowa (po zgłoszeniu obsłudze, została zaraz wymieniona na nową). Generalnie polecam i nie rozumiem opinii "polaczków", którzy jadą do 3 gwiazdkowego hotelu z oczekiwaniem standardu hotelu 5 gwiazdkowego i wylewają swoje frustracje na tego typu stronach.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój na 8 piętrze od strony hotelu Slaviańskiego; widok na morze, plaże i promenadę.
Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Pazi3248
Zrecenzowano: 8 września 2017

Hotel bardzo zaniedbany. Łazienki metr na metr. Prysznic bez zasłonki i grzyb na ścianie. Pokój rzekomo był odnowiony, lecz wyglądał na taki z lat 80-tych. Jedzenie słabe, szczególnie śniadania. Sprzątanie ograniczało się do wymiany ręczników i pościeli. Podłoga nie była zamiatana. W hotelu KRADNĄ. Sprzątaczka była bardzo miła lub przynajmniej taką udawała. W Polsce okazało się, że skradziono mi dwa zegarki. Jestem pewna, że ich sama nie zostawiłam, ponieważ jednego nie nosiłam a zegarki trzymałam w tym samym pudełku.

2  Dziękujemy, EwelinaS2698