Słoneczny Brzeg
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Hotel powinien być 5 - gwiazdkowy :)

Przylecieliśmy do hotelu w nocy.
Pierwsze wrażenie było takie że nie było widać gdzie się wchodzi ;) bo to chyba jedyny hotel, który nie walił neonami dookoła. Hotel ukryty za bramą jakby nie hotel, ale to akurat + bo nikt od tak sobie do niego wejść nie może bez specjalnej karty :)
W recepcji powitała nas miła, ładna Pani, a zakwaterowanie trwało dosłownie chwilę.

Pierwsza rzecz pokój.
Jak w prywatnym apartamencie ;) może i niezbyt duży ale dwa porządne łóżka, elegancka łazienka. Czystość przestrzegana codziennie. Ręczniki chcieli wymieniać codziennie, ale aż takiej potrzeby nie było. Papier toaletowy również uzupełniany raz dziennie ;) Wyjście na balkon też fajna sprawa zwłaszcza wieczorkiem.
Panie sprzątające rozmawiają chyba po hiszpańsku ale dogadać się można z grubsza po angielsku, po rosyjsku nie próbowałem :P w każdym razie bardzo się starają. Raz nawet zastaliśmy ręczniki ułożone w statek i fale, niby mała rzecz a cieszy. Był telewizor ale nie korzystaliśmy.

Druga rzecz jedzonko :)
Nie rozumiem kompletnie niektórych opinii tu na portalu. Jedzenie jest smaczne! Śniadania może i są podobne do siebie, ale jest spory wybór. Od jajecznicy po wędliny, sery, nutelle, parówki i inne pomidory i ogórki. Na obiad owszem bardzo dużo kurczaka w różnych wersjach, ale żarcie urozmaicone i codziennie można złapać coś innego. Trafiliśmy między innymi na kotleta mielonego, schabowego czy karkówkę. Przekonałem się nawet pierwszy raz w życiu do zjedzenia kalmarów :) Oprócz tego dania z grilla. Wieczorem można było też zjeść jedną z dwóch smacznych zup, które oczywiście każdego dnia były inne.
Mój żołądek jest stosunkowo wybredny, ale po jedzeniu nie miałem żadnych akcji :)
Było też dużo owoców, ciasta czy lody. Niektóre z tych rzeczy dostępne również w barze przy basenie.

Co do napojów dostępne były różnego rodzaju soki, kawa, herbata, wino, piwo i widziałem któregoś razu też mleko, także do wyboru do koloru :)
W barze do wyboru było też kilka rodzajów drinków, winko i piwo. Rakija czy inne rzeczy też.

Kolejna rzecz obsługa :)
W recepcji gadają po angielsku i rosyjsku (vel bułgarsku). Dogadać się można bez problemu. Odpowiedzą na każde pytanie. Doba hotelowa kończy się o 12, ale mogliśmy bez problemu załapać się w dniu wyjazdu na obiad. Drinki można spokojnie zamawiać do 14:29 :P a potem odcinają opaski. My wyjeżdżaliśmy z hotelu o 16 także 1,5h piliśmy co zamówiliśmy z zapasem :)
Barman praktycznie zawsze był na miejscu jeśli chciało mi się browara. Jednego dnia tylko koło 22 skończyła się beczka z piwem, ale nie stanowiło to problemu, wziąłem jakieś winko.

Kolejna rzecz lokalizacja :)
Hotel jest położony niedaleko plaży. Jakieś niecałe 10 minut spacerkiem. Dookoła mnóstwo sklepów, sex shopów, fast foodów i innych rzeczy. Kasę można wymienić na miejscu w hotelu. Do bankomatu trzeba trochę się przespacerować (ok. 5 minut) bo bankomaty euronetu, które są w miarę blisko niestety mają słabe przeliczniki.
Z hotelu łatwo dostać się do Nesebaru (atrakcja nr 1 w okolicy) najlepiej za pomocą łodzi, które odjeżdżają z molo przy plaży (koszt 10 lv czyli jakieś 20zł w jedną stronę).
Hotel jest stosunkowo cichy, raczej nikt nie drze mordy :) Czasem można usłyszeć płacz dziecka. Jedyny mankament jeśli, ktoś ma problemy ze snem to jęczenie mew nad ranem w okolicach 4-5 rano :) ale da się wytrzymać jeśli pójdzie się spać w rejonie 24.00.

Następna rzecz atrakcje :)
Hotel raczej jest przystosowany do wypoczynku rodzin, ale każdy znajdzie tu coś dla siebie. Dużą część zajmuje plac zabaw dla dzieci.
Basen stosunkowo nieduży, dużo leżaków, raczej nie ma problemów ze znalezieniem miejsca. Jest stół do ping-ponga (ale sprzęt lepiej wziąć własny :) ) i siłownia oraz bogaty rozkład zajęć sportowych od stretchingu po rzutki na waterpolo kończąc.
Na uwagę zasługują również fajne animacje zarówno dla dzieciaków jak i dorosłych.

Następna rzecz ludzie :)
Na miejscu są animatorzy z Flying Team. Zarówno chłopaki obsługujący atrakcje sportowe, jak i dziewczyny, które zajmują się dziećmi dają czadu. Dzieciaki zwykle rozmawiają po rosyjsku, bułgarsku, ale polskie dzieci też dobrze się tam bawiły. Organizowane były też wyjścia dla dzieci poza terenem hotelu.
Dzień ma jakby 3 części do 12.30 są różne zawody sportowe, gdzie można wygrać fajnego drinka :) po południu do około 17.30 m.in turniej tenisa stołowego i waterpolo, a wieczorem specjalne show każdego dnia inne. My załapaliśmy się m.in. na lekcje salsy i czy pokazy sztuczek magicznych.
Animatorzy naprawdę się starają zwłaszcza dziewczyny mają dużo zacięcia w opiekowaniu dziećmi ;)
Animatorzy są obecni także wieczorem podczas show i albo w nich występują albo pomagają się obecnym rozkręcić i włączyć do zabawy mimo że niejednokrotnie są już bardzo zmęczenie ale zawsze są UŚMIECHNIĘCI :)

Mówiąc krótko wracamy tu za rok i już :)

Pozdrowienia dla całego teamu Flying Team :)

Camir (Kamil W.)

Wskazówka dotycząca pokoi: W ofercie dostępny był tylko jeden rodzaj pokoju :)
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, kwlb1982
Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Pobyt czerwiec 2019 .. Do hotelu dotarliśmy w nocy , zakwaterowanie bez problemu. Pokój łóżko podwójne i sofa rozkładana (jak łóżko polowe ale dziecko wyśpi się bez problemu). Pokój czysty, ręczniki wymieniane codziennie pościel co 3 dni. Łazienka czysta z wanną . Posiłki obfite i różnorodne dla każdego nawet wymagającego (moja córka). Kilka potraw na ciepło 2-3 dodatki i masa surówek. Napoje ciepłe i zimne 10 rodzajów owoców , lody i ciasta. Bary z napojami i alkoholami . Trochę słaby bar kanapkowy. Do plaży blisko 10 minut spacerkiem. Trochę uciążliwy bar karaoke po drugiej stronie ulicy ( ale przecież to miejscowość rozrywkowa). Jechałem sceptyczny - wróciłem zadowolony. polecam hotel

Dziękujemy, Radek K
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019

Cały pobyt oceniam pozytywnie, choć hotel wewnątrz nie powala nowością. Pokoje czyste codziennie sprzątane panie się naprawdę starają co 2 dzień wymiana recznikow nie trzeba się o nic prosić. Ważne aby mieć pokój od środka kompleksu, gdyż graniczy on z ruchliwa ulica szczególnie w nocy co może dac popalić. Basen czysty zadbany choć powinien przejść drobne odświeżenie odpadają małe kafelki i dzieci moje non stop je wyjawialy. Jedzenie ok jak na warunki bułgarskie troszkę monotonne. Barmani są ok drinki też. Za takie pieniądze warto jechać. Blisko plaża. Jedyne co było uciążliwe pod koniec pobytu to obywatele kochanej Rosji panoszacy się po hotelu. Głośni i hamscy.

Dziękujemy, TomaszM1477
Zrecenzowano: 23 stycznia 2019

Niestety zdanie moje nie jest dobre. Mały hotelik z zniszczonymi leżakami, popękanymi kafelkami na basenie. Basen wyłączony z użytku o 18. Pokoje średnie, łazienki tragiczne. Jedzenie tłuste i monotonne. Kolaccje jedynie się zmieniały reszta codziennie się powstarzała. Snacki okropne!
Ogólnie nie polecam tego hotelu, nawet za tak małe pieniądze.

Termin pobytu: wrzesień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, anka211
Zrecenzowano: 7 października 2018 z urządzeń przenośnych

Ja z Hotelu jestem bardzo zadowolony, za wakacje zapłaciłem 1300 zł. Przyznaję że w tej cenie spodziewałem się raczej bardzo niskiego standardu. Hotel bardzo czysty i ładny, pokoje sprzątane codziennie. Umiejscowiony przy głównej drodze, bardzo blisko do sklepów, restauracji i klubów. Wiąże się to z tym że jeśli dostaniecie pokój od ulicy to do późnych godzin nocnych ( 2-3 ) jest hałas ale na spokojnie do zniesienia. Rano jak nie zamknięcie drzwi na balkonie to postawi was na nogi śmieciara która odwiedza hotel na przeciwko codziennie punkt 7. Mi ogólnie to wszystko nie przeszkadzało ale myślę że warto wspomnieć o tym dla innych. Jedzenie w hotelu mi bardzo pasowało, niby mało urozmaicone ale jeśli ktoś chce tylko zjeść a nie nawalić na jeden talerz łyżkę każdego dania to codziennie może zjeść coś innego. Dużo wieprzowiny, wołowiny, kurczaka, frytek i różnych serów. Drinki na all inclusive raczej jak sok z kilkoma kroplami alkoholu za to rakiya robi robotę. Woda w basenie (we wrześniu) bardzo zimna, ciężko wytrzymać w niej więcej jak 10 minut. Leżaki są i przynajmniej we wrześniu ich nie brakowało. Z hotelu do morza spacer trwa około 5 minut :) Pokoje duże i ładne, u nas była duża wanna w łazience. Dla mnie ten hotel to bardzo dobry wybór, bardzo chętnie tam wrócę w przyszłości :)

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, margrafores