Zrecenzowano: 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Do restauracji poszlismy na obiad. Kazdego wieczora meczyli nas zaganiacze z tej restauracji wiec w koncu sie skusilismy. Zamowiona przeze mnie mousaka to jakies nieporozumienie. Same ziemniaki z minimalna iloscia sosu miesnego. W calej porcji byla moze 1 mala lyzeczka sosu. Bez smaku, zero przypraw czuc tylko ziemniaki. Wszystko takie suche jakby bylo wczesniej odgrzewane w mikrofali 10 razy.

Dziękujemy, Justyna W
Zrecenzowano: 12 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pobyt dotyczy dni od 4 do 9 września 2018r z wyżywieniem zawierającym śniadanie, organizowanym przez biuro podróży TUI.
Hotel spełnił wszystkie moje oczekiwania, no może był jeden mankament ale to tak naprawdę drobnostka i kwestia przyzwyczajania.

Śniadania bez zastrzeżeń, tzn. było wszystko co powinno zawierać normalne śniadanie (różne rodzaje pieczywa, jajka w różnych postaciach, warzywa, owoce, słodycze, kawa, herbata i soki z automatu). Sam hotel ogólnie robi bardzo dobre wrażenie.
Pokoje były codziennie sprzątane, wszystkie ręczniki także codziennie były wymieniane na nowe. Obsługa miła i pomocna.
Mieliśmy pokój typu Studio na 3 piętrze z widokiem na hotelowy basen,z którego byliśmy bardzo zadowoleni.
Pokój bardzo przestronny, z dużą ilością miejsca na ubrania. W aneksie kuchennym była pralka, piekarnik, mikrofalówka, lodówka i toster. Poza tym wszystkie potrzebne przybory kuchenne (garnki, patelnie, noże, korkociąg) a także talerze, miski, sztućce, szklanki i kieliszki.
Byłam bardzo mile zaskoczona wyposażeniem tego studia.
Klimatyzacja w dwóch pokojach (sypialni i salonie wraz z kuchnią) działała także bez zastrzeżeń.
Okolica spokojna, oddalona od centrum przez co w nocy nie było żadnego hałasu z klubów czy barów na plaży.
Na plażę maksymalnie 10min spacerku. Sama plaża była podzielona na strefę płatną i bezpłatną za co duży plus, ponieważ my nie korzystaliśmy z płatnych leżaków i parasoli.
Gorąco polecam spacer do zabytkowego miasta Nessebar, oddalonego około 2.5km od Hotelu Karolina.
Podsumowując lokalizacja była bardzo dobra, blisko atrakcji oraz plaży ale nie w samym centrum, dzięki czemu w nocy było cicho i spokojnie.
Jedynym minusem było płatne wifi, za które trzeba było zapłacić 45lewa za 7dni. Stawka za dzień to 8lewa.
Jak dla mnie cena zbyt wysoka, w dzisiejszych czasach w takich hotelach, wifi powinno być darmowe. Ale tak jak wspomniałam na początku, to kwestia gustu i przyzwyczajenia.
Podsumowując całość, hotel Karolina jest godny polecenia. Jestem bardzo zadowolona z mojego pobytu w tym hotelu.

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Kinga S
Zrecenzowano: 3 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemna restauracja z dużą przestrzenia, można poczuć się swobodnie, oddalona od zgiełku i hałasu, na "tyłach" kompleksu, posiłki bardzo smaczne, ładnie podane, mila i sprawna obsluga, przystępne ceny.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, pawel482
Zrecenzowano: 6 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel ma dobrą lokalizację - daleko od hałaśliwego centrum, blisko przystanku ciuchci dowożącej do Nessenaru i centrum, krótki spacerek do plaży. Na parterze restauracja z dobrym jedzeniem. Pokoje codziennie sprzątane, ale co z tego jeśli śmierdzą grzybem, grzyb na ścianach. Dramat! Zmienialiśmy pokój i w dwóch był grzyb. Trzecia zmiana nie byla możliwa bo innych pokojów wolnych nie było. W ramach rekompensaty za 2 tyg w tych warunkach dostaliśmy kosz owoców i jeden obiad. Dokumentów koniecznych do złożenia rekamacji dać nie chcieli i nie dali! Ogólnie nie polecam.

Termin pobytu: czerwiec 2017
3  Dziękujemy, Agnieszka A
Zrecenzowano: 23 czerwca 2017

Hotel i pokoje : Czysto, przestronne wnętrza, cisza i spokój. Panie sprzątające codziennie rano - szybko i konkretnie bez żadnych zastrzeżeń. Dodam jeszcze że pokoje wyglądają dużo lepiej na żywo niż na zdjęciach strony hotelu.

Brak darmowego WI-FI nawet w recepcji - tylko płatna opcja. Jedna karta wejściowa do pokoju jest trochę drażniąca biorąc pod uwagę mieszkanie w dwie osoby lub więcej.

Recepcja i obsługa : Personel pomocny, życzliwy i uśmiechnięty. Szkoda tylko, że nie ma praktycznie żadnej wiedzy o dodatkowych atrakcjach które można zorganizować 200m dalej na plaży, nie widzą gdzie/co/jak ( np. gdzie wypożyczyć rowerek wodny a był praktycznie "pod nosem" itp ).

Wyżywienie : W moim pakiecie były jedynie śniadania. Ogólnie strasznie słabo a do wybrednych osób nie należę. Zdecydowanie najsłabsza strona tego hotelu. Śniadania monotonne. Większość jedzenia wyglądało nieapetycznie i tak samo smakowało. Z porannego posiłku tylko kilka pozycji które i tak po 2-3 dniach były już męczące. Jeśli chodzi o obiady z tego co opowiadali inni - bardzo podobnie jakościowo i raczej średnio.
Polecam kawę z ekspresu - naprawdę dobra.

Usytuowanie i okolica : Fajnie położony hotel. Niedaleko do plaży. Cicha i przyjemna okolica w której nie brakowało barów, restauracji oraz sklepów całodobowych. Autobusem do centrum 4 przystanki (10min autobusem ), do miasteczka Nesebyr 3 przystanki ( ok 5-8 min ). Polecam jednak trochę ruchu gdyż spacer do Nesebyr'u jest przyjemnością. W dzień jak i w nocy można się swobodnie poruszać. Nie napotkałem żadnych natrętnych osobników jak również nie miałem obaw podczas nocnych powrotów do hotelu - kulturalnie i bezpiecznie.

Plaża : Położona ok 200-300m od hotelu. Czysty i piaszczysty brzeg. Chodząc boso mogą przeszkadzać trochę muszelki w piasku ale to już coś czego można się przyczepić na upór. Na samej plaży 90% miejsc za które trzeba płacić ( tzn. leżaki i parasole ok 20lewa za komplet ). Oczywiście pomiędzy płatnymi sektorami są też normalne darmowe miejsca dla ludzi na kocykach. Sporo dodatkowych atrakcji, restauracje i bary na plaży, wypożyczenie sprzętu wodnego. Natłok ludzi - umiarkowany.

Podsumowanie : Tygodniowe wakacje. Miło i sympatycznie spędzone w większości na plaży oraz na zwiedzaniu pobliskich centrów rozrywki. Polecam osobom które mają tydzień wolnego i chcą go spędzić w Bułgarii. Na dłuższy okres raczej nie polecam głównie ze względów żywieniowych i turystycznych. Jedzenie w hotelu jak w przeróżnych restauracjach jest wszędzie takie samo i tak samo smakuje - bez rewelacji w każdych przedziałach cenowych. Liczyłem na trochę tańsze jedzenie albo przynajmniej lepszy stosunek jakość vs cena - obiad ok 20 zł. W tej cenie o niebo lepszy obiad w Polsce w pakiecie z zupą i napojem. Tani jest alkohol i papierosy. Reszta cen podobna jak w Polsce.

Termin pobytu: czerwiec 2017
1  Dziękujemy, deente