Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel jak najbadziej w porządku . Bardzo czysty ,Panie codziennie sprzątały w pokoju ( zmiana ręczników każdego dnia , wymiana pościeli 2x w ciagu tygodnia). Blisko do plazy ok 300m i do promenady gdzie odbywały się wszystkie rozrywki. Śniadania ok , bez rewelacji ,faktycznie powtarzalne. Generalnie wyjazd udany.

Dziękujemy, ruda_92
Zrecenzowano: 1 września 2019

Hotel całkiem w porządku. Do plaży trzeba dojść kilkaset metrów w tym przez drogę, ale lokalizacja bardzo fajna. Nie przy drodze zatem nie ma szumu samochodów (ruch w dzień całkiem spory) ani nie przy promenadzie przy plaży zatem nie ma problemu z całonocnymi imprezami typu "bum cyk cyk umcyk umcyk", cisza i spokój ale blisko do atrakcji. Basen całkiem przyzwoity, z tego co widzieliśmy to większe mają już raczej tylko hotele 5-gwiazdkowe, dużo innych 4-gwiazdkowych nie miało wcale lub coś co bardziej przypominało brodzik. Jedzenie przyzwoite choć faktycznie powtarzalne. Pokój mieliśmy bardzo przestronny i czysty, codziennie sprzątany z widokiem na basen-bardzo fajnie. Obsługa miła.
Podsumowując całkiem przyzwoity hotel.

Dziękujemy, sstachu
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Hotel jest na poziomie 2 gwiazdek. Po przybyciu do hotelu zastaliśmy łazienkę cała w wodzie. Jedyna zaleta hotelu to były panie sprzątające. Łóżka dla dzieci to są skrzypiące niewygodne leżaki. Klimatyzacja ledwie działa. Jedzenie okropne jak i śniadania tak i obiadokolacje. Strasznie mały wybór dań i jakościowo bardzo słabe. Jedynie, to chyba zupy można było zjeść ze smakiem.
Nie polecam kupować tu kawę.
Hotel ma dobrą lokalizację i może służyć tylko do noclegu ale absolutnie odradzam kupowanie wyżywienia. Zresztą w lokalnych restauracjach też jedzenie było bardzo kiepskie...
Do Bułgarii więcej nie wrócimy.

Dziękujemy, I987
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Wakacje z rodziną lipiec 2019 opcja ze śniadaniami. Hotel ładny zadbany czysty. Obsługa miła i uczynna. Basen OK. Pokój zgodny z opisem. Do morza kilkaset metrów trzeba przejść przez drogę. Śniadania w hotelu przeciętne, powtarzalne (jajecznica, kiełbaski wędlina, ser, owoce) ale produkty świeże i dające się zjeść, zgodne z ilością gwiazdek hotelowych. W odległość około 300 metrów od hotelu doskonała restauracja LIRA. Jedzenie dobre piwo lane po 1 lew. (taniej niż w sklepie) polecam. Warto też odwiedzić restauracje Djanny - wypas. Do Nessebaru kursuje autobus koszt 1,2 lewa osoba dorosła warty odwiedzenia zwłaszcza wieczorem.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój od strony ulicy na przeciwko restauracja od 23.00 cicho.
Dziękujemy, ArekR4
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Spędziłam w tym hotelu kilka wakacyjnych dni razem z rodziną. Przyjechaliśmy tu w sierpniu 2018 i 2019. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Obsługa hotelowa bardzo miła i życzliwa. Personel sprzątający również. Dodatkowo pani, która sprzątała nasz i dzieci pokój przepięknie zawsze zasłała nasze łóżka, układając z ręczników i kołdry piękne kompozycje. Hotel czysty. Basen duży i również bardzo czysty. Śniadania w formie bufetu szwedzkiego - każdy może coś dla siebie znaleźć. My obiady jedliśmy w lokalnych restauracjach - jedna na przeciw wejścia do hotelu, ale warta polecenia jest Restauracja przy hotelu Lira (w lewo od głównego wejścia, blisko).
Dodatkowo na pochwałę zasługuje Pani Rezydent Ewa (sezon 2019), która życzliwie się nami opiekowała, udzielała wszelkich interesujących nas informacji. Dobrze znała ten region, dobrze znała ofertę wycieczek fakultatywnych TUI.
Skorzystaliśmy z dwóch wycieczek i tu Panie Przewodnik: Gerana i Wera zasługują na słowa uznania.
Dziękuję za możliwość pobytu i spotkania tak życzliwych osób. Polecam pobyt w tym hotelu.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, MartaCzCz