Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Wakacje z rodziną lipiec 2019 opcja ze śniadaniami. Hotel ładny zadbany czysty. Obsługa miła i uczynna. Basen OK. Pokój zgodny z opisem. Do morza kilkaset metrów trzeba przejść przez drogę. Śniadania w hotelu przeciętne, powtarzalne (jajecznica, kiełbaski wędlina, ser, owoce) ale produkty świeże i dające się zjeść, zgodne z ilością gwiazdek hotelowych. W odległość około 300 metrów od hotelu doskonała restauracja LIRA. Jedzenie dobre piwo lane po 1 lew. (taniej niż w sklepie) polecam. Warto też odwiedzić restauracje Djanny - wypas. Do Nessebaru kursuje autobus koszt 1,2 lewa osoba dorosła warty odwiedzenia zwłaszcza wieczorem.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój od strony ulicy na przeciwko restauracja od 23.00 cicho.
Dziękujemy, ArekR4
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Spędziłam w tym hotelu kilka wakacyjnych dni razem z rodziną. Przyjechaliśmy tu w sierpniu 2018 i 2019. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Obsługa hotelowa bardzo miła i życzliwa. Personel sprzątający również. Dodatkowo pani, która sprzątała nasz i dzieci pokój przepięknie zawsze zasłała nasze łóżka, układając z ręczników i kołdry piękne kompozycje. Hotel czysty. Basen duży i również bardzo czysty. Śniadania w formie bufetu szwedzkiego - każdy może coś dla siebie znaleźć. My obiady jedliśmy w lokalnych restauracjach - jedna na przeciw wejścia do hotelu, ale warta polecenia jest Restauracja przy hotelu Lira (w lewo od głównego wejścia, blisko).
Dodatkowo na pochwałę zasługuje Pani Rezydent Ewa (sezon 2019), która życzliwie się nami opiekowała, udzielała wszelkich interesujących nas informacji. Dobrze znała ten region, dobrze znała ofertę wycieczek fakultatywnych TUI.
Skorzystaliśmy z dwóch wycieczek i tu Panie Przewodnik: Gerana i Wera zasługują na słowa uznania.
Dziękuję za możliwość pobytu i spotkania tak życzliwych osób. Polecam pobyt w tym hotelu.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, MartaCzCz
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Pobyt 24.07-31.07.2019r. Bardzo fajny hotel, codziennie sprzątany. Mieliśmy pokój na 3 piętrze - wyjątkowo duży i przestronny. Świetny duży basen. Jak to bywa wszędzie każdego ranka obowiązkowa wycieczka z ręcznikami na zajęcie leżaków. Śniadania całkiem dobre. Za kwotę 1300 zł za 3 os na 7 dni nie spodziewaliśmy się śniadań do pokoju. Przepyszne owoce i warzywa na śniadaniu. Hotel w świetnej lokalizacji blisko morza i przystanków komunikacji miejskiej. Po drugiej stronie ulicy znakomita i tania restauracja "FRIENDS" - znakomite rozwiązanie na opcję wyżywieniową tylko ze śniadaniami. Podsumowując bardzo pozytywne zaskoczenie.

Dziękujemy, Roving441135
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2019

Pobyt 23.07 - 03.08.2019. Hotel w lokalnej kategorii 4*. Mieliśmy pokój określany jako DZX1, który mieścił się na 5 piętrze. Duży, wygodny dla nas 3 osób. Plusem tego poziomu jest to, że tarasy oddzielone są od siebie murkiem, na niższych poziomach są szklane tafle nie zapewniające żadnej intymności. Minusem tylko 2 krzesła na tarasie. Pokój sprzątany codziennie, codzienna wymiana ręczników, 2 razy na czas pobytu wymieniona pościel. Minusem był zapychający się prysznic z kotarką (nawet po zgłoszeniu nie zauważyliśmy poprawy) oraz wg. mnie błędnie zamontowany brodzik gdyż woda po bokach wylewała się na łazienkę. Mieliśmy opcję tylko ze śniadaniami, które okazały się bardzo monotonne - jajecznica, bekon, fasolka, kiełbaski, chleb opiekany, warzywa, wędliny, sery - zawsze to samo. Ohydna kawa. Basen zbyt mały jak na wielkość hotelu. Ponadto teren basenu nie ogrodzony, co powodowało, że osoby z okolicznych apartamentowców mogły swobodnie korzystać z basenu (leżaki przy basenie były pozajmowane od samego rana, ja skorzystałem raz w porze popołudniowej, kiedy basen był już w cieniu). Ogólnie fajne miejsce, lekko na uboczu, co sprawia, że wieczorami można odpocząć od zgiełku.

Wskazówka dotycząca pokoi: dobre widoki z ostatniego piętra
Dziękujemy, jacona1
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Hotel bardzo przyjemny całe szczęście ze nie mieści się przy głośnej promenadzie:
+ obsługa (codziennie sprzątane pokoje i wymieniane ręczniki)
+ lokalizacja (z daleka od dudniącej muzyki, blisko do plaży, przystanku autobusowego (stare miasto na wyciągnięcie ręki koszt biletów 3,90 lewa za 3 osoby opłacany w autobusie), sklepów i piekarni)
+ fajny basen
+ kantory na każdym kroku nie warto wymieniać waluty u nas. Korona ma stałe ceny.
- okropne jedzenie żałuje, że nie wybieraliśmy opcji bez, lepiej zjeść na mieście. Codziennie to samo, podstawa to frytura. Produkty z najniższej półki.
- klimatyzacja działa tylko w określonych godzinach (taka oszczędność :)
- papierosy wszędzie palą całe szczęście, że w hotelu jest zakaz.
- zachowanie Niemców i Anglików (to już nie jest wina hotelu).

Wskazówka dotycząca pokoi: Proponuje pokoje nie wychodzące na stronę basenową.
Dziękujemy, KowalskiPL