Zrecenzowano: 29 lipca 2019

W hotelu duży wybór alkoholi, sympatyczny barman. Animatorki umilają dzieciom czas. Rzeczowa i konkretna rezydentka - zawsze chętna do pomocy. Jedzenia jest dużo, ale słabo przyprawione i chłodne - hamburgery, frytki i kurczak 5 dni w tygodniu. dwa razy w tygodniu była ryba, ale nie starczyło dla wszystkich wczasowiczów. Brakuje stolików dla wypoczywających, a większość leżaków jest połamana. W pokojach liczne usterki - naprawiane na bieżąco, ale brud. Z basenu odpada, miejscami mozaika, którą bawią się dzieci. Ogólnie nie polecam, a już na pewno nie w cenie sezonowej.

Dziękujemy, wczasowiczka84
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Bylam od 21 06 do 2 07 2019 polecam jestem pod zachwytem :) super hotel ,jedzenie dobre ,duzy wybor ,wspaniala obsluga hotelowa zawsze usmiechnieci - szczegolnie barmam :P drinki nie sa wydzielone ,leja ile sobie zyczysz .Wspaniale animatorki polskie ktore umilaly czas dzieciom a doroslym wieczorem organizowaly dyskoteke

Dziękujemy, Ilona B
Zrecenzowano: 27 kwietnia 2019

pobyt w hotelu 2018 rok z rodziną i przyjaciółmi o ile obiekt i wszystko wokół niego ( podwórko basen ..) było w porządku o tyle posiłki a mieliśmy wykupiony pobyt all inclusive były fatalne serio masakra a jestem osobą nie wybredną ! Sniadania ubogie jajocha i pomidor i płatki i w sumie to chyba tyle wszystko było nie smaczne jadłam tam gotowaną kukurydze pieczoną czy duszoną cukinie bo reszta jedzenia była ciężko do skategoryzowania brak mięsa brak jadalnych zup brak ziemniaków sałat ryb itd... a jak juz sie cos pojawiło to należało sie szybko o to bic by się najeść;) za to w pobliskich marketach było dużo gotowego jedzenia i w ten sposób można było sie za opatrzeć:) Polecam hotel polecam rezydentów obsługę tylko nie jedzonko ;)

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, GlobeTrotting789771
Zrecenzowano: 5 października 2018

lato2018 lipiec hotel porażka jedzenie to jeszcze wieksza porazka wiecznie go brakowalo i caly czas to samo nie dajcie sie omamic tymi zdjeciami pokazanymi w ofercie non stop brak sztuccy talezy ... jakie przekaski typu lody pizza to normalnie kpina kawa to lura z automatu nie ekspresu na plus zasluguje tylko barman lejacy piwo i drinki ktory nir zalowal ich oraz najwiekszy plus i ostatni to pani rezydentka oraz animatorki z rego bis. nie polecam no chyba ze tylko jako baza wypadowa na nocne eskapady.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, tomiliii
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2018

Nie polecam zakwaterowania w tym hotelu. Hotel po remoncie jednakże sprzątanie pozostawia wiele do życzenia, brud w łazience - grzyb w brodziku, pod łóżkami śmieci pozostawione po poprzednich lokatorach. Stołówka bardzo brudna, lepiące się stoliki, zestaw przyprawowy oblepiony nie wiadomo czym. Pod stołami znajduje się jedzenie, które upadło czasami nawet cały dzień. Głównym lokatorem stołówki jest kot, plączący się pod nogami, czasami wskakujący na stolik. Jedzenie: w bardzo małej ilości - nie wystarcza dla wszystkich wypoczywających, często zimne, ociekające tłuszczem, bardzo długie kolejki do pobierania. Naczynia umiejscowione tak, że trzeba się po nie zginać pod nogami czekających w kolejce. Przykładowe dania to wątroba z ryżem, pieczarki z ogórkiem kiszonym i kurczakiem w śmietanie. Przez okres 9 dni nie podano ani razu mięsa oprócz pałek z kurczaka i taniego mięsa mielonego w postaci hamburgerów. W przedostatnim dniu pobytu połowa wypoczywających rozchorowała się ( wymioty, biegunki połączone z wysoką temperaturą 38 st), korzystaliśmy z opieki lekarskiej: kroplówki. Dla wielu z nas skończyło się to męczarnią w podróży a następnie pobytem w szpitalu już w Polsce. Nie jedźcie tam. Polski sanepid już dawno zamknąłby ten przybytek. A i na zakończenie dodam, że lunch i pizza tak szeroko opisywana to kilka kawałków a następnie to chleb siedzący cały dzień na ladzie przerobiony na szybko z szynką i serem na chwilę włożony do piekarnika.

Termin pobytu: sierpień 2018
4  Dziękujemy, 518tomala