“Polecam”
Euphoria Bar & Grill — recenzja

Euphoria Bar & Grill
Zrecenzowano 25 sierpnia 2018

Restauracja przy plaży z cudownym widokiem na morze na trzech poziomach.
Jedzenie bardzo dobre. Byłam z rodziną każdy zamówił coś innego wszyscy byli bardzo zadowoleni. Dania bardzo duże. Dwie karty menu. Dania kuchni chińskiej często w 20 % promocji. Polecam.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, _mag

Zrecenzowano 23 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Najlepsze jedzenie w Słonecznym brzegu! Polecam zarówno dla rodzin jak i znajomych. Miła atmosfera,fajny lokal z widokiem na ładna plaże.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, 473magdaj
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Dessy A, Manager, Euphoria Bar & GrillOdpowiedź udzielona 8 lipca 2018

Thank you very much

Zrecenzowano 9 września 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo żałuje że w moim rodzinnym mieście nie ma tak świetnych restauracji jak w Słonecznym Brzegu! Przepyszne dania, duże i tanie!!! Bardzo polecam przez mój wyjazd byłam tu wielokrotnie i za każdym razem wychodziłam zadowolona, za równo po jedzeniu jak i wieczorem po drinkach 10/10!

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, nataliaz915
Zrecenzowano 10 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Wyśmienite miejsce zarówno na drinka jak i na posiłek. Klimatyczne, nad samą plażą. Ciekawy wystrój, dużo miejsca i miła obsługa. Dodatkowo przyjemna muzyka w ciągu dnia i na żywo wieczorem​. W happy hours dużo drinków i wyśmienite, duże mojito. Bardzo bogate menu z pysznym jedzeniem. Polecam. Jedno z najlepszych miejsc w okolicy.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, Marcin J
Zrecenzowano 30 czerwca 2017

Bardzo ładny, przyjemny wystrój. Niezwykle bogate menu, każdy coś dla siebie znajdzie. Wszystko czego próbowaliśmy codziennie przez 7 dni na wakacjach z dzieckiem (a codziennie braliśmy coś innego) było bardzo dobre, pyszne albo przynajmniej w porządku. Bardzo szybka i miła obsługa. Palmy przy plaży, super miejsca z widokiem na morze. Ceny akceptowalne - warszawskie. Czyściutka toaleta. Bardzo fajna muzyka - albo live wieczorami, albo przyjemne nowoczesne brzmienia. Do niczego nie mogę się przyczepić. Gorąco polecam!

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, izazol

Euphoria Bar & Grill — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nessebar, Obwód Burgas
Słoneczny Brzeg, Obwód Burgas

Byłeś(-aś) w Euphoria Bar & Grill? Podziel się wrażeniami!