Do zalet hotelu z pewnością można zaliczyć miły personel w recepcji, barmanów (oprócz jednego, wysokiego, łysego, młodego Pana, który sprawiał wrażenie niemiłego ), lokalizację hotelu (przy plaży), ładną recepcję oraz restaurację z dużą ilością pysznych i różnorodnych dań oraz soków, napojów,win i czyste pokoje hotelowe. Duża liczba dostępnych leżaków i parasoli na plaży w dobrym stanie. Plaża ładna i zadbana, codziennie sprzątana.

Z lotniska do hotelu dojazd zajął ok. 1h. Zatrzymaliśmy się przy hotelu o innej nazwie. Okazało sie, że do hotelu Gergana jest jeszcze jakieś 300m. Jeden z ochroniarzy wezwał kierowcę z hotelu, który po nas przyjechał elektrycznym pojazdem. W obrębie hotelu tylko takie mogą jeździć. Do pokoju przyniesiono nam dwie kanapki chleba z serem żółtym, do tego pomidor, jabłko i kawałek ogórka. Wino stało już na biurku, za które później należy zapłacić jeśli się je wypije.

Minusem hotelu są balkony - mało zadbane. Mają chyba pijanych malarzy, bo malują nie tam gdzie trzeba. Pomalowane szklane zasłony albo przewody od klimatyzacji mówią same za siebie. Spędzając czas na balkonie czułem się jak w obskórnym hotelu. Słabo jak na cztery gwiazdki.
Pokoje mogłyby być większe.
W kabinie przysznicowej przydałyby się drzwi zasuwane, których brakowało. Podczas kąpieli na podłogę leciało sporo wody. Dostaliśmy brudny ręcznik, który został wymieniony dwa dni później
Zdziwił nas bardzo tzw. suchy prowiant jaki dostaliśmy z recepcji przed nasza wycieczką wykupioną z biura podróży. Dostałem z Żoną po jakimś dużym rogalu z ciasta francuskiego (niezbyt smaczny), do tego owoc i butelka wody. Uważam, że to stanowczo za mało jedzenia.

W karcie do minibarku mieliśmy zaznaczone, że braliśmy wodę sodową, której nawet nie widzieliśmy na oczy, ponieważ nie otwieraliśmy minibarku. Recepcja nam uwierzyła i nie było problemu.

Ogólnie z Żoną jesteśmy zadowoleni z pobytu. Szybko zleciał nam czas.

Dziękujemy, be-cool96
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Wypoczywalismy w Gerganie w lipcu. Hotel świetnie położony, miła obsługa w recepcji, pokoje z widokiem na moze, czyste i na bieząco sprzątane, jedzenie smaczne i urozmaicone, (mięsa, ryby, sałatki, owoce, warzywa, słodycze itp itd kucharz zawsze coś smazyl albo grillował na źywo i czasem tworzyly sie kolejki do potraw np. naleśników bo szybko znikały. ) dla każdego coś dobrego, nie bylo nigdy problemu z miejscem na plaży czy w restauracji, niektore barmanki mogły by być bardziej uśmiechnięte ale bar dostepny od 10 do 23 i polewają od serca☺, wieczorami gra muzyka na żywo lub są jakieś wystepy (ewenement w Albenie), nie korzystalismy ale animacje dla dzieci teź fajnie prowadzone, generalnie ciche, urokliwe i spokojnie miejsce (rezerwat z dziką plażą graniczy z hotelem) bardzo fajne miejsce na wypoczynek

Dziękujemy, powojki
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GalinaN124, General Manager, Hotel Gergana - All InclusiveOdpowiedź udzielona 31 lipca 2019

Dzięki za miłą ocenę!
Cieszymy się, że byliście naszymi gośćmi!
Czekamy na Was ponownie w przyszłym roku!

Z szacunkiem:

Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Hotel ładny, zadbany, sprzątany codziennie, natomiast opłacony widok na morze z trzeciego piętra, to widok na dach restauracji, ale wg pana Rezydenta " ktoś musi taki dostać" (najlepiej Polacy). Mimo kalectwa, co zmuszało mnie do częstego siedzenia na balkonie, mogłam oddychać oparami z kominów wentylacyjnych (na dachu) O zamianie nie było mowy. Obsługa recepcji niezbyt miła. Restauracja "a la carte" niedostępna - brak miejsc. W przed ostatnim dniu, co dla mnie bardzo ważne, basen nieczynny z powodu fugowania płytek. Restauracja zadbana, czysta, obsługa miła. Łazieneczka mała ale czysta, ręczniki wymieniane codziennie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Aby zobaczyć morze, pokój tylko powyżej piątego piętra.
Dziękujemy, com2288
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GalinaN124, General Manager, Hotel Gergana - All InclusiveOdpowiedź udzielona 26 lipca 2019

Dziękuję za recenzję.
Przyjdź ponownie.
Z poważaniem

Zrecenzowano: 4 lipca 2019

pokoje czyste, pościel super, jedzenie bardzo dobre, obsługa raczej z czasów socjalizmu, bez radości, bez chęci, wymięte ubrania, kelnerzy w barach już mają więcej energii, okolice hotelu mało zadbane,

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje raczej takie same, wiadomo z górnych pięter lepszy widok na morze
Dziękujemy, KrystynaG288
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GalinaN124, General Manager, Hotel Gergana - All InclusiveOdpowiedź udzielona 5 lipca 2019

Thank you for your feedback!
It is interesting to read your opinion! I never heard for socialism service! We are taking care of the green area around the hotel and Albena resort is the most green Resort in Bulagaria.
Best Regards!

Zrecenzowano: 18 maja 2019

Dojechaliśmy w nocy, autokar zatrzymał się przed barierką obok nieoświetlonego hotelu o innej nazwie, powitał nas rechot żab kierowca pokazał ręką kierunek, zdziwieni grzecznie ruszyliśmy po około 300 metrach dotarliśmy do recepcji. Szybko wręczono nam klucze. W pokoju czekała kolacja, i butelka wina. Jak się później okazało za wino trzeba było zapłacić ale przywitanie miłe. W nocy szum wzburzonego morza, rano przepiękny widok. Jedzenie dobre, barmani chętnie dzielą się alkoholem. Albena w maju prawie bezludna, super dla miłośników dzikiej przyrody.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Danuta P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: GalinaN124, General Manager, Hotel Gergana - All InclusiveOdpowiedź udzielona 19 maja 2019

Dear Danuta,
thank you for your feedback. We appreciate your opinion and you are always welcome in Gergana hotel*****
We appologize for missunderstanding about the wine. There is a pricelabel on the bottle.
Gergana hotel is in the eco area.The traffic is fully stopped and we have a free shuttle service 24hours.
We are expecting you next year again!