Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Na przekur wszystkim opiniom w typu "trzeba było bić się o widelce" napiszę moją opinię:
hotel rzeczywiście z tych nieco starszych ale czysty i przestonny. Znając kulturę bułgarów nie powinien dziwić widok nie do końca uprzatniętych korytarzy , nie za wielich łazienek o standardzo " nie polskich hoteli 3 gwiazdkowych" Byliśmy na wakacjach w szczycie sezonu i drodzy Państwo uwierzcie mi nie trzeba było bić się o widelce czy talerze! Żeby pójść na obiad posiłek bez kolejki należy pójść z początkiem wydawania posiłków, w szczycie ich wydawania - co opisane jest na kartach informacyjnych zawieszonych w windach i na drzwiach stołówki - na wolny stolik czeka się max 7 minut! Jedzenie urozmaicone smaczne i doprawione! Napoje alkoholowe nalewane szczerze ! Baseny - najgłebszy powinien być częściej czyszczony ale ogólnie ok. Na plaży leżaków w brud!!!!nie ma najmniejszego problemu ! Woda czysta i ciepła !!! Jedynie należy uważać na duże i pażące meduzy! Wejście od Aquamani bez problemu leniwa rzeka -poprostu bajer!!! Uwaga na największe zjeżdżalnie - są szybkie i dość niebezpieczne!
Wakacje oceniam bardzo pozytywnie a osoby, które piszą o jakichkolwiek problemach ze sztućcami czy stolikami proszę zignorować - nie ma takiego problemu.!!!!!! Pokoje oferowane przez neckermann są wyremonowane i odświeżone - zgodne z ofertą!!!! Obsługa rezydenta Pana Adriana - beż zarzutu- fantastyczny gość , zyczliwy i pomocny! Obsługa też tu komentowana negatywnie - jest bardzo życzliwa i pomocna - po opóźnionym locie o 7 godzin! zostawiono nam posiłek ! dziękuję również za ten gest! Greenn forest - polecam smacznie i nie co inaczej niż w restauracji!
Gorąco polecam wakacje z Neckermann - nie latajcie LOT-em , opis wdg. filtra!

Wskazówka dotycząca pokoi: Polecam biuro podrózy neckermann z wałasna pulą pokoi o nieco wyższym standardzie
Dziękujemy, an2lu
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Wyśmienici animatorzy byłem dwa tygodnie i wogle nie zaznałem nudy. Ich otwartość i pomysłowość jest super. A cała atmosfera hotelu jest bardzo pozytywna. Ludzie także pozytywnie nastawieni. Łatwo poznać nowych przyjaciół dzieki animatorom

Dziękujemy, Wojtek11112
Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Plusy hotelu
- 2 baseny na terenie hotelu
- nielimitowany wstęp do aqaparku
- dodatkowa kolacja na mieście
- Darmowy autobus na plaże
- mini- disko dla dzieciaków
- 3 bary z drinkami
- Darmowe leżaki na plaży i przy basenie
- Klima sprawna bez obcych zapachów. ( działa nawet po wyjściu z pokoju)
Minusy
- Czystość w pokojach
- typowy kurort, a więc niewiele można zobaczyć
- Wyższe ceny w sklepach i restauracjach, niż w innych miejscowościach
- Gryzące owady w wodzie
- brak palm.

Wakacje w czerwcu 2019. Największe wrażenie zrobiła hotelowa restauracja, spory wybór potraw. W sobotę np. można było zjeść łososia i mule. Większość potraw się powtarzała, ale codziennie można było wychaczyć jakieś dodatkowe danie. Świetne naleśniki i pizza wypiekane na bieżąco przez kucharzy. Duża ilość kelnerów, sprawnie uprzątała stoły. Nic się nie kleiło, podłogi czyste.
Niestety same pokoje już nie było tak różowo, niby sprzątane, ale kończyło się na opróżnieniu koszy. Po zajrzeniu w odpływy można mieć koszmary. Na szczęście pokój służył tylko do spania.
Do morza, około kilometr, ale spod restauracji odjeżdżał elektryczny autobus ) ot taki ekologiczny akcent).
W recepcji warto dopytać się o darmową kolację na mieście. Niestety sami z siebie nie zaproponowali nam tej atrakcji. Wybrane dania + woda gratis. Warto to zrobić szybciej bo najciekawsza restauracja Ciel Bleu, jest rzadko dostępna. Nam się trafiła restauracja Rai, ale był słabo, twarde mięso i niedopieczona pizza.
W tym sezonie restauracja na plaży to nie Rai,ale Grenn Forest. Obiad w porządku, ale mniejszy wybór niż w restauracji hotelowej. Niestety z alkoholi dostępne tylko piwo i napoje bezalkoholowe, (kawa, cola, soki itp.)
Plaża piaszczysta, dużo muszelek, leżaki na plaży w cenie. Niestety przy spokojniejszej wodzie pojawiają się w wodzie gryzące robactwo.
Często, gościliśmy w aqaparku, jednak większość atrakcji głównie dla dzieci.
W samej miejscowości niewiele do zobaczenia, można leżeć jeść do woli i tyle, i w tej roli hotel sprawdza się doskonale

Dziękujemy, Bartosz R
Zrecenzowano: 16 lipca 2019

9 dni na wakacjach w tym hotelu w pokoju 2+2 na 1 piętrze z widokiem na basen. Pokój dość duży, łóżka wygodne. Jedynie łazienka okropna, do remontu jak najszybciej!!! Jedzenie bardzo dobre, duży wybór. Stołówka czysta, przestronna, pizza super!!! Polecam skorzystać z zajęć Step i Dance Fit, które są za darmo, prowadzone na wysokim poziomie przez świetnych instruktorów. Pozdrowienia dla nich. Aquapark to zabawa nie tylko dla najmłodszych , starsze dzieci też będą zachwycone i dorośli. Animatorzy w ciągu dnia jak i wieczorami zabawiają dorosłych i dzieci: plażówka, piłka wodna, bingo, wybory Mistera vita park..Dzięki za udane wakacje. Pozdrawiam Kuropatwa Magdalena z Polski

Dziękujemy, magdalenakuropatwa
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Hotel z dawnego PRL. Łazienka z grzybem.Dostawka dla dziecka w postaci rozkładanego,rozlatującego się fotela szer.50 cm.Fotel tak stary ,że nie dało się spać bo materac to góry i doliny. Zsuneliśmy dwa łózka i spaliśmy we troje. Stołówka rzeczywiście za mała na tyle ludzi.Jak się zdobyło stolik to nie było już dania ,które chcieliśmy zjeśc.Jak się zdobyło miseczkę na zupę to nie było już zupy. Oczywiście potrawy były donoszone ale w tempie żółwia.Walka o sztuczce trwała cały czas. A najgorsze było to,że obsługa zabierała talerze sprzed nosa nim się skończyło jesc. Baseny fajne,jedzenie też niezłe.Ale tam już nie pojedziemy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Windy są.Wszystkie pokoje mają balkony ale tez łazienki z grzybem.
Dziękujemy, alicja1005