Godna polecenia

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019
Barbara P
Kraków, Polska
Fantastyczna woda, niemiły żwirek, pełno ludzi.

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2018
Rafal87408
Toruń, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 741)

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Bardzo czysta plaża, która w otoczeniu soczystej zieleni palm sprawia,ze człowiek czuje się jak w raju.Charakterystyczne dla wybrzeza skały dodają uroku i pozostawiają niesamowite wspomnienia,które dodatkowo mozna zatrzymac na fotografiach zrobionych na ścieżce pod skałami

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Barbara P
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Byliśmy na plaży pod koniec czerwca. Było już (10.00) trochę tłoczno. Plaża z drobnym żwirkiem. Miejscami sporo palaczy i miłośników głośnej muzyki.Im dalej od centrum robiło się przyjemniej. Po dwóch metrach w morzu robił się bardzo głęboki spadek.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, maxoratalata
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Powiem szczerze jak ktoś ma kota w domu to wie jak wygląda żwirek dla tego zwierzaka . Tak! tak wygląda plaża zamiast piasku wszechobecny żwirek a poza tym zejście do wody to dla osób wysportowanych a nie dla starszych i niepełnosprawnych . Płycizny jest raptem 1 metr a potem uskok na głębokość 1.5 metra . Nie polecam .

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Dariusz S
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2018

Plaża na pierwszy rzut oka robi fantastyczne wrażenie. Dość długa i szeroka. Na plaży dużo atrakcji pływających, jednak ceny dość wysokie. 2 leżaki i parasol to koszt 21 euro. Woda mega czysta. Jednak 3-4 metry od brzegu już jest bardzo głęboko - trzeba uważać na dzieci. Poza tym żwirek na plaży jest dość niemiły dla stóp. Polecam obuwie plażowe. Ogólnie jak dla mnie, podsumowując jest OK.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, Rafal87408
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wg mnie najładniejsza plaża w okolicy, czysta woda co niestety na innych plażach nie jest takie oczywiste. Gorąco polecam to miejsce

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Edyta K