Zrecenzowano: 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tym hotelu 2 noce i bardzo żałuję że nie mogliśmy zostać dłużej. Obsługa hotelu była wspaniała. Barmanka przy basenie to wspaniała uśmiechnięta kobieta.gracias Marivi! Basen na dachu z widokiem na morze - cudowny. Jedzenie pyszne różnorodne. Polecam!

Dziękujemy, Styna L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RosamarHotels, Director General, Rosamar MaritimOdpowiedź udzielona 6 czerwca 2019

Dear Styna,

Thank you for your comment and for taking the time to describe your stay at our hotel. We are always happy to hear that our guests’ needs were met to the greatest extent possible.

Thank you for counting on Rosamar Hotels, and we hope to see you again soon.

Sincerely,
Director of Rosamar Hotels

Zrecenzowano: 17 września 2017 z urządzeń przenośnych

Obecnie widziałam, że hotel na dachu przeszedł remont i to na pewno podwyższy standard. Hotel w miesiącu w którym bylismy - przełom września i października miał bardzo dobra cenę (adekwatna do standardu) Jedzenie było bardzo dobre, naleśniki na śniadanie paella na kolację i naprawdę smaczna. Hotel raczej dla osób niewymagających.

Termin pobytu: październik 2016
Dziękujemy, 62karolinak
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Kupujac wakacje sugerowalem sie informacjami ze strony 'On the beach' i tu rozczarowanie!!Tzn.napisali,ze kupujac wakacje w hotelu Rosamar'all inclusive ' mozna korzystac z innych atrakcji z sieci tych hoteli ktore sa w poblizu i tu bylo pierwsze klamstwo!!!Mozna bylo z animacji wieczornych ktore byly slabe i na tym sie konczylo,reszta czyli baseny,bary itd.juz nie!!!
Obsluga w restauracji b.dobra/serwis sprzatajacy slaby,serwis recepcji troche lepiej niz slaby.
Miejsce hotelu b.dobre polozenie-wszystko blisko tzn.plaza,sklepy,komunikacja.
Pokoje w miare ladne,windy w miare szybkie jednak minus to brak klimatyzacji w windach i holach glownych.
Ogolnie rzecz biorac wakacje bez rekomendacji i nie wroce do tych hoteli,a uwierzcie ze bylem w wielu miejscach i hotelach.
Dziekuje

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, rafaldawid
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RosamarHotels, Director General, Rosamar MaritimOdpowiedź udzielona 12 września 2017

Dear Rafaldawid,

Thank you for your post at Tripadvisor and to share your opinion with the rest of travellers. We take good note about your comments and we will apologize if we can not meet your expectations in our Hotel.

Kind regards,
Director of Rosamar Hotels

Zrecenzowano: 10 marca 2017

Jeśli z jednym lub dwójką dzieci to koniecznie pokój Junior Suite . Są to 2 pokoje z dużym balkonem i widokiem na plażę. Posiłki b. smaczne , polecam HB. Wokół hotelu mnóstwo sklepów , barów , restauracji. Wieczorem koniecznie dyskoteka w centrum miasta, wszak to w końcu Lloret de Mar , najbardziej rozrywkowy kurort na Costa Brava.Plaża i woda czysta , nawet koniec września b. ciepło i dużo słońca. POLECAM.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój na wysokich piętrach , np. 4 lub 5. Jest wtedy ładny widok na morze.
Termin pobytu: wrzesień 2016
2  Dziękujemy, _bs_kepno
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RosamarHotels, Director General, Rosamar MaritimOdpowiedź udzielona 15 marca 2017

Sehr geehrter Kunde,

Wir freuen uns, einen Beitrag zu unserem Hotel zu lesen. Bei Rosamar Hotels, unser Team arbeitet mit dem Ziel fest, um maximalen Komfort und das Wohlbefinden unserer Gäste. Daher Ihre Meinungen zufrieden uns viel.

Wir hoffen, Sie bald wieder in unserem Hotel zu sehen. Vielen Dank für Ihr Vertrauen.

Mit freundlichen Grüßen,
Direktor der Rosamar Hotels

Zrecenzowano: 24 czerwca 2015 z urządzeń przenośnych

Jeżeli chodzi o hotel to może być chociaż nie rozumiem dlaczego ma 4 * skoro nic  nie wskazywało na to ze jest taki luxusowy.Jedzenie nie najgorsze, panie z obsługi zarówno w restauracji jak i panie od sprzątania bardzo miłe i pomocne, a wspomnę ze byliśmy tam z 1.5 rocznym dzieckiem:) Mogę powiedzieć z czystym sercem ze hotel jest przyjazny dla rodzin z dziećmi.
Ogromnym minusem jest płatny parking należący do hotelu, ceny wahają się między 9-12€/doba. Ostatniej nocy po północy włączył się trzy razy alarm przeciwpożarowy, powtórka o 6 rano następnego dnia.
Z uwagi ze wyjezdzalismy następnego dnia rano poprosiliśmy o wcześniejsze śniadanie i zastało nas rozczarowanie: bułki,  chleb, masło,  wędliny i ser żółty,  nie było nawet dżemu mleka i płatek także nawet nie miałam jak zrobić dziecku jeść - smutne. Poza tym nie działały automaty z sokami także kolejny minus. Poza tymi paroma uwagami uważam, że nie było najgorzej.

Termin pobytu: czerwiec 2015
3  Dziękujemy, karolayyna
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RosamarHotels, Director General, Rosamar MaritimOdpowiedź udzielona 26 czerwca 2015

Sehr geehrter Kunde,

Wir schätzen Sie sich die Zeit, um einen Kommentar über unser Hotel zu schreiben. Bei Rosamar Hotels, unser Team arbeitet mit der Firma Ziel, um Komfort und Wohlbefinden unserer Kunden auf die maximale bereitzustellen. Daher Meinungen wie die Ihre uns helfen, die Arbeit unseres Teams.

Mit freundlichen Grüßen,
Direktor der Rosamar Hotels