Zrecenzowano: 30 lipca 2017

Pokoje bez szału ale dla nas priorytetem jest osobna sypialnia i była. wystrój hotelu-słabo. śniadania monotonne i tłumy na stołówce i bardzo głośno ale kolacje dla miłośników owoców morza-super. Polecam wersję ze śniadaniem i kolacją, all inclusive nie robi wrażenia. Hotel w niedużej odległości od ładnej plaży jednak do centrum trzeba iść na długi spacer. animacje cały dzień, nienachalne. My korzystaliśmy tylko z wieczornych, ponieważ cały dzień byliśmy poza hotelem i dla dzieci ok ale dorośli będą się nudzić. Ogólnie hotel ok ale bez szału i moim zdaniem ceny bardzo wygórowane za to, co otrzymujemy w zamian.

Termin pobytu: sierpień 2016
1  Dziękujemy, OlaB1234
Zrecenzowano: 6 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Swój tygodniowy pobyt odbyliśmy na przełomie maja oraz czerwca 2017 roku.
Usytuowanie hotelu bez rewelacji, to jest na jakimś osiedlu - od morza oddalony około 10 minut spokojnym spacerkiem. Hotel duży, czysty, sprzątany codziennie - za co należy się duża pochwała. Przy hotelowe baseny bardzo oblegane - uważam ze na taka ilość gości jest zbyt mało leżaków, ale bierze się to tez z ograniczonego miejsca przy hotelu.
Jeżeli chodzi o jedzenie - typowo angielskie, związane jest to zapewne z przeważająca ilością gości z UK, po kilku dniach śniadania się nudzą, natomiast jeśli chodzi o obiady oraz kolacje - urozmaicane i każdy znajdzie coś dla siebie.
To nad czym manager hotelu powinien bardzo mocno popracować to załoga pracująca na barze, ewidentnie bardzo niezadowoleni, nieuśmiechnięci pracownicy - którzy powinni się uczyć podejścia do gości od Greków.
Plaża bardzo czysta, piękna, codziennie wypływają z niej statki którymi można popłynąć wzdłuż wybrzeża Costa Brava - na prawdę warto.
Pobyt zaliczam do tych wartych polecenia mimo dość zróżnicowanej pogody.

Termin pobytu: czerwiec 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, damekl
Zrecenzowano: 29 września 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel z daleka do plazy śniadanie codziennie takie samo na obiad kolacji wszystkie napoje płatne nawet woda mineralna gdy jedziecie z dziećmi i przy basenie to może być spoko ale jeśli sami to trzeba mieć cierpliwość bo dzieci są wszędzie idziesz z gorąca woda na herbatę a tam ci dziecko biegnie koło nóg za internet kasują 25 euro a słabo chodzi plaza brzydka polecam blanes bardzo ładna płaza i czysto

Termin pobytu: wrzesień 2016
2  Dziękujemy, Pawel D
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Świetna lokalizacja,dobre jedzenie,mnóstwo ryb oraz lokalnych potraw jezeli takowe sie lubi ..atrakcje wieczorem dla dzieci i dorosłych...pokoj ok...trzeba zwrócić uwagę w którym miejscu hotelu wybiera sie pokoj i na jakim pietrze ...czyste ręczniki i serwis codziennie ...polecam!!!

Termin pobytu: sierpień 2016
1  Dziękujemy, Fearless491574
Zrecenzowano: 10 listopada 2015

Jedzenie okropne....mielismy wykupione ale skorzystalismy tylko przez pierwsze dwa dni a pozniej stolowalismy sie poza hotelem....Pokoje ladne ale trzeba wyrzucac sobie samemu po sobie smieci:/ Pokojowki procz wymiany recznikow nie robia nic.Moglismy trafic lepiej jedynym plusem bylo to ze mielismy niedaleko do plazy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Widokow brak z jednej strony mur a z drugiej restauracja hotelowa badz parking:/
Termin pobytu: wrzesień 2015
1  Dziękujemy, Michal Dominika B