Lloret de Mar
Zrecenzowano: 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Super hotel bardzo dobre jedzenie, codziennie pokoje sa sprzatane i wymieniane sa reczniki. Z hoteleu jest bardzo blisko jak i do plaży tak i do centrum miasta oraz na przepiekne klify. Na terenie hotelu znajduje sie basen oraz siłowia. Hotel godny polecenia.

Dziękujemy, dariao2003
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SambaHotels, Dzial obslugi Klienta Samba Hotels, Hotel SambaOdpowiedź udzielona 5 sierpnia 2019

Cześć Dariao,
Dziekujemy bardzo za dobra opinie. Mamy nadzieje otrzymac ja ponownie w Samba Hotels wkrotce.
Serdecznie pozdrawiamy,
Juan Pablo Alcalá

Zrecenzowano: 20 października 2018 z urządzeń przenośnych

Czysto,przytulnie,bardzo mily personel,blisko centrum i plaży. Tylko dla osób mlodych dookola strome ścieżki.Nie dla kawoszy- rano wypijesz tylko w stolowce,ale musisz zjeść śniadanie bo drugi raz nie wejdziesz wedlug systemu karta/ wejście.W barze kawa z automatu z woda niezagotowana i wino czysta chemia.Jedzenie urozmajcone,fajne animacje/ pozdrowienia dla Klauna/.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Tatiana S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SambaHotels, Atención al cliente, Hotel SambaOdpowiedź udzielona 30 października 2018

Dziekujemy bardzo za dobra opinie.
Mamy nadzieje otrzymac ja ponownie w Samba Hotels wkrotce.
Serdecznie pozdrawiamy
Juan Pablo Alcalá

Zrecenzowano: 7 października 2018 z urządzeń przenośnych

Przyjechałam do hotelu Samba wraz z rodziną. Warunki bardzo słabe - pokoje wyglądają zupełnie inaczej niż na zdjęciach, wyglądają jak w jakimkolwiek hostelu. Dobrze że chociaż wszyscy są dla siebie mili i uprzejmi. Bardzo miła obsługa w hotelowym barze. Szczególnie dziękujemy barmanowi o imieniu Miguel za umilanie czasu i serwowanie super drinków. Gdyby nie on, to zmienilibyśmy hotel po pierwszym dniu, bo nie tego spodziewaliśmy się po trzech gwiazdkach.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Paulina Z
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2018

To było moja pierwsza wycieczka allinclusive i jestem zadowolony . W sumie jestem minimalistą więc dostałem dużo więcej niż oczekiwałem. Jedyny minus to te schody na plażę . Ja w hotelu jestem tylko coś zjeść i spać resztę czasu spędzam na zwiedzaniu i plaży dlatego te schody trochę irytowały ale za to ćwiczenia były .

Termin pobytu: wrzesień 2017
2  Dziękujemy, Jakub Ś
Zrecenzowano: 12 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel jak najbardziej położny w super miejscu, blisko plaży i centrum miasta. Pokoje nadają się do generalnego remontu. Łazienki są bardzo w słabym stanie. Jedzenie dobre ale często serwowane są te same potrawy. Jeżeli ktoś myśli o odpoczynku to nie polecam. Mnóstwo bardzo młodych ludzi, którzy nie znają zasad kultury i zachowaniu w hotelu. Przyjeżdzają tylko się upić i poimprezować. W nocy krzyki, wrzaski i głośna muzyka dobiegająca z pokoi przez cienkie ściany. Jeśli ktoś przyjeżdża poimprezować to ten hotel będzie idealny. O odpoczynku można zapomnieć!

Termin pobytu: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, jac0bspruce