“Najgorsza kolacja na Sycylii”

210 Grammi Ristorante Laboratorio
Zarezerwuj stolik
wt., 15.10
20:00
Nr 64 wśród 477 Restauracje (Trapani)
Zrecenzowano 7 września 2019

Restauracja pierwsze wrażenie sprawia bardzo dobre, świetnie urządzona, z wystawionym jedzeniem oraz kuchnią na widoku klienta, klimatyczna, nowoczesna. Kelnerzy od razu podchodzą by przyjąć zamówienie i na tym w naszym odczuciu kończą się pozytywy. Po pierwsze rezerwowaliśmy stolik dla dwóch osób - został podzielony stolik dla 4 w efekcie czego my i inna para nie mieliśmy ani trochę prywatności ponieważ odstęp między nami był około 40 cm, bez urazy dla gości, zamówiliśmy najdroższa rybę z karty z prośbą o podzielenie na dwa filety ponieważ była duża, dostaliśmy zmasakrowaną rybę na kawałki, zamówiłam do tego mix sałat - dostałam samą sałatę z pomidorami bez przypraw, dressingu ani oliwy, dodam że na stoliku nie było przypraw i nikt sie tym nie interesował, w restauracji na takim „poziomie” to niedopuszczalne, a tłumaczenie Pani menager że to jest normalne i miałam sobie sama zrobić sałatkę jest żenujące. Na koniec powiem że czekaliśmy na danie ponad godzinę, menager słabo zna język angielski oraz są niepokorni. Kolacja kosztowała nas 130 euro za jedną przystawkę, rybę, grillowane warzywa oraz „sałatkę” i butelkę wina. Słaby stosunek jakości obsługi do ceny. Jestem bardzo zawiedziona. Nie polecam ! Czuję się oszukana.

Dziękujemy, Justens52

Zrecenzowano 2 lipca 2017

jedliśmy makaron buschiate który był naprawdę pyszny, do tego extra winko;-) ceny chyba standardowe jak na restauracje Trapani, jak chcesz zjesc pysznie to trzeba liczyc sie z kosztami;-)

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Ela K
Zrecenzowano 25 września 2016 z urządzeń przenośnych

Doskonała restauracja, świetna obsługa, pyszne jedzenie, świetny klimat miejsca, duże porcje jedzenia. 100 razy lepsza od większości restauracji w "starym mieście". Polecamy!

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, tomekw990
Zrecenzowano 19 sierpnia 2016

10 na 10 za profesjonalną obsługę-szczególnie dla kelenera z brodą;)jedzenie pyszne,bardzo przyjemna atmosfera.

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, katarzyna_kot1986
Zrecenzowano 16 czerwca 2016

Polecam '210 gram' w dawnej fabryce makaronów z pysznymi makaronami, deserami i świetną obsługą. Super desery.

Termin wizyty: czerwiec 2016
Dziękujemy, 212Kin

210 Grammi Ristorante Laboratorio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Trapani, Province of Trapani

Byłeś(-aś) w 210 Grammi Ristorante Laboratorio? Podziel się wrażeniami!