Trapani
Trapani

Świetne miejsce. Mega właściciele bardzo pomocni o każdej porze. Wycieczki świetnie zorganizowane... Przeczytaj więcej

Patryk S
Przepiękne miejsce!

Polecamy Marzenę i Aldo! Bardzo dobre zakwaterowanie, które jest blisko plaży, portu oraz centrum... Przeczytaj więcej

A_Grelak

Zrecenzowano: 17 września 2019

Organizacja całodniowego rejsu na najwyższym poziomie, niezapomniane widoki i świetnie spędzony dzień. Ponadto Trapani Tours pomogło nam zorganizować kolację po ślubie, która odbyła się w pięknym porcie, za co również serdecznie dziękujemy. Bez chwili zawahania polecam i na pewno skorzystam z usług Trapani Tours ponownie!

Dziękujemy, Mateusz K
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Z całego serca polecamy Marzenkę i Aldo,którzy służyli mam pomocą w każdej chwili naszego tygodniowego pobytu w Trapani... super zakwaterowanie z widokiem na morze, wycieczka na Wyspy Egadzkie i restauracje z pysznym jedzeniem. Dziekujemy bardzo.

Dziękujemy, Sylwia S
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Wraz z ukochaną byliśmy w Trapani. Lot z Wrocławia do Palermo szybki, 2'5 godzinki. Marzenka wraz z Aldo odebrali nas z lotniska. Mieszkanko na samej starówce z widokiem na morze Tyrreńskie. Lepiej nie można było sobie wymarzyć. Wycieczka drewnianym jachtem, która zorganizowała Marzenka była cudowna. Lepiej nie można było sobie wymarzyć. Polecam serdecznie!!!

Dziękujemy, Piotr B
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejny udany wyjazd do trapani, najlepsze wycieczki, rejsy, niesamowita atmosfera. Pozdrawiam i do zobaczenia!

1  Dziękujemy, mateuszd32
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Szczerze polecam, super załoga na łodzi, przepiękne widoki, przepyszne jedzenie, zatoczki i samodzielne zwiedzanie urokliwej Favignany + całkiem wysoka fala w trakcie powrotu :-)

Dziękujemy, Jakub K