Trapani

Świetne miejsce. Mega właściciele bardzo pomocni o każdej porze. Wycieczki świetnie zorganizowane... Przeczytaj więcej

Patryk S
Przepiękne miejsce!

Polecamy Marzenę i Aldo! Bardzo dobre zakwaterowanie, które jest blisko plaży, portu oraz centrum... Przeczytaj więcej

A_Grelak

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Wraz z ukochaną byliśmy w Trapani. Lot z Wrocławia do Palermo szybki, 2'5 godzinki. Marzenka wraz z Aldo odebrali nas z lotniska. Mieszkanko na samej starówce z widokiem na morze Tyrreńskie. Lepiej nie można było sobie wymarzyć. Wycieczka drewnianym jachtem, która zorganizowała Marzenka była cudowna. Lepiej nie można było sobie wymarzyć. Polecam serdecznie!!!

Dziękujemy, Piotr B
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejny udany wyjazd do trapani, najlepsze wycieczki, rejsy, niesamowita atmosfera. Pozdrawiam i do zobaczenia!

1  Dziękujemy, mateuszd32
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Szczerze polecam, super załoga na łodzi, przepiękne widoki, przepyszne jedzenie, zatoczki i samodzielne zwiedzanie urokliwej Favignany + całkiem wysoka fala w trakcie powrotu :-)

Dziękujemy, Jakub K
Zrecenzowano: 27 lipca 2019

Cudowna jednodniowa wycieczka z Trapani na wyspy egadzkie . Na statku mieliśmy bufet z kawa oraz lunch z winem . Dzieci miały możliwość poplywania w morzu a my razem zwiedzenia wyspy Favignana i wspaniałego rejsu po niemożliwie czystych niebiesko - turkusowych wodach morza egadzkiego . Lunch był pyszny oraz na życzenie w wersji vege . Również kontakt z organizatorem oceniam na 10 . Zarezerwowałam bilety z Warszawy - po polsku , co jest ułatwieniem dla osób nie posługujących się j włoskim , byłam cały czas świetnie zaopiekowana a na zadane pytanie nie dało się długo czekać . Już tęsknie za Sycylia , Egadami, kuchnia i winem oraz Sycylijczykami....polecam absolutnie jako must see po północnej stronie tej pięknej wyspy

Dziękujemy, monikawie
Zrecenzowano: 27 lipca 2019