“YORK.W.PODROZY (instagram)”

Pizzeria Amici Miei
Zarezerwuj stolik
śr., 16.10
20:00
Nr 90 wśród 477 Restauracje (Trapani)
Kuchnie: Pizza
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 2 września 2019

Urocza restauracja przyjazna dla psów. Byliśmy tu na kolacji wspólnie z naszym YORK.W.PODROZY (instagram).

Zjedliśmy przepyszną pizzę na grubym chrupiący cieście - typową dla miasta Trapani. Bardzo sycąca.

Miła i profesjonalna obsługa. Szybko podane dania. Ceny przystępne - na każdą kieszeń - pizza po 7 euro, butelka coli za 3,50 euro. Dodatkowo "coperto" za 4 euro.

SZCZERZE POLECAMY :-)

Dziękujemy, YORKwPODROZY

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Celem była pizza. Sycylijska jest na grubszym i tłustszym cieście. Warto być więc przygotowanym .... bo mocno sycąca. Wybór padł na diaviolo i romagniela Cena po 8 EUR. Obie pyszne. Ser ciągnie się tak jak się tego oczekuje. Rukoli nie żałują, co cenię. Świeżutka. Porcja godna. Warto przyjść przegłodzonym.

Stolik dostępny bez rezerwacji, może ze względu na wczesną porę, byłam o 20:00.
Szybko podane. Przy zamawianiu kelnerka zaproponowała domówienie deseru po zjedzeniu pizzy. Cenna rada - na deser nie było już miejsca.

Lokal nad brzegiem morza. Parkowanie wzdłuż ulicy lub na pobliskim parkingu miejskim, max 150m.. Po kolacji można kontynuować spacer na stare miasto.
W czasie pobytu stoliki się zapełniały, tak że patrząc na sąsiednie knajpki obłożenie daje kolejny dowód, że dobrze karmią.

Można zjeść podziwiając piękny zachód słońca.

Dziękujemy, DagmaraK541
Zrecenzowano 30 czerwca 2019

Możliwość zjedzenia pizzy około godziny 14, co nie jest rzadkością w Trapani, gdzie większość lokali otwiera się po 18.
Duży wybór pizz, w cenach od 6 euro.

Dziękujemy, wroznestrony
Zrecenzowano 13 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Pizzeria zlokalizowana z widokiem na morze. Surowy styl, ale za to świetna pizza. Polecam wszystkim,którzy chcą się najeść za niewielkie pieniądze, i zasmakować w sycylijskiej pizzy. Polecam!

Dziękujemy, robsongame
Zrecenzowano 21 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tutaj na pizzy. Pyszna ! Miejsce przy promenadzie nad morzem. Świeżo, smacznie i w dobrych cenach. Polecam!

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Katarzyna P

Pizzeria Amici Miei — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Trapani, Province of Trapani

Byłeś(-aś) w Pizzeria Amici Miei? Podziel się wrażeniami!