“Srednio”
Zajazd Leśny Staw — recenzja

Zajazd Leśny Staw
Nr 1 wśród 2 Restauracje (Potęgowo)
Zrecenzowano 9 września 2019

Barszcz ukraiński z nazwy, raczej buraczkowa. Pielmeni przygotowuje się z mięsa surowego a w tych nam podanych farsz z mięsa gotowanego. Reszta smaczna. Ceny restauracyjne a jedzenie barowe. Jeszcze rok temu było lepiej. Daje 3+

Dziękujemy, julcia35

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Zatrzymaliśmy się całkiem przypadkowo, chcieliśmy tylko skorzystać z toalety, skusilismy sie jednak na szczawiową i pomidorową, kompot domowy i naleśniki z serem na wynos. Tak rewelacyjnego jedzenia, domowej zupy nie jedliśmy od dawna! Obsługa bardzo miła, ceny ok a ilość jedzenia na talerzach hmmm spokojnie porcja na dwie osoby... Polecamy z czystym sumieniem...

Dziękujemy, Magdalena C
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pieknie podane, bardzo smaczne i syte. Karta dan bogata, tradycyjne polskie jedzenie. Mila obsluga.

Dziękujemy, T8463WIjulias
Zrecenzowano 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy to miejsce dwa razy.
Co prawda jedliśmy tylko zupy ale za to jakie syte!!!
Szczawiowa podawana z ziemniakami i skwarkami, przepyszna! Żurek z jajkiem i kiełbaską bardzo dobrze doprawiony.
Polecamy to miejsce

Dziękujemy, C3036RRmonikap
Zrecenzowano 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sympatyczne miejsce, tuż przy drodze. Jedzenie pyszne (super szczawiowa z ziemniaczkami, pstrąg i de volaille), porcje zaskakująco duże. Wielki plus za ślicznie położone stoliki na zewnątrz przy stawie!

Dziękujemy, gosiak6

Zajazd Leśny Staw — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Zajazd Leśny Staw? Podziel się wrażeniami!