Zrecenzowano: 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nasza pierwsza wizyta na wyspie I ten Hotelik to strzał w dziesiątkę. Cisza, spokój, właściciele bardzo sympatyczni i pomocni, pokoje czyste, codziennie sprzątane i wymieniane ręczniki, za dopłatą klimatyzacja (7euro doba) jedzenie : śniadania oczywiście jak wszędzie "angielskie" ale na szczęście były greckie jogurty i owoce świeże i suszone "pycha", kolacje codziennie praktycznie coś innego, szwedzki stół. Do wyboru do koloru ;-) przy hotelowy basen czysty w miarę duży z wydzielonym brodzikiem dla najmłodszych. Przy basenie bar, i z możliwością zamówienia przekąsek. W każdy piątek odbywa się Grecki wieczorek z pokazem tańców ludowychi muzyką na żywo. Fajna zabawa dla wszystkich. Hotel znajduje się pomiędzy Miasto Rodos a Wioska Lodnos, bardzo dobra komunikacja miejska autobusy odjeżdżają praktycznie przy hotelu, na najbliższą plaże (ok km) wozi 3 razy w ciągu dnia bezpłatny mini bus z "Crazy Billiym" za sterami. Bardzo udany urlop w tym hotelu, polecam wszystkim.

1  Dziękujemy, pawe_m6
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ILLYRhodes, Ιδιοκτήτης, Georgia ApartmentsOdpowiedź udzielona 8 sierpnia 2019

Dear Pawe, thank you for submitting your review and for expressing your kind words! Please do keep upon your knowledge that you're always welcome for another one stay into our Hotel. For now, take such good care with you and enjoy the rest of summer season!

Warm Regards,

Zrecenzowano: 11 lipca 2019

Hotel cichy i można w nim dobrze wypocząć.
Pokoje sprzątane były codziennie, ale pościel zmieniana co drugi dzień. - nam to nie przeszkadzało
Mieliśmy pokój dwuosobowy z dostawką z widokiem na ogród. Obawialiśmy się, czy dostawka będzie odpowiednia dla naszej 12 letniej córki. Dostawką było normalne :) czyli dokladnie to co nam było potrzebne.
W pokoju była lodówka, suszarka telewizor- który ani razu nie została przez nas włączony:), na balkonie stolik z krzesełkami. klimatyzacja płatna 7 euro za dzień - to jest w sumie minus, ale o tym wiedzieliśmy wybierając hotel.
Łazienka nie jest super nowoczesna, ale nam to nie przeszkadzało.
To co należy podkreślić to świetne WiFi - wprost fantastyczny zasięg.
Gastronomia
Śniadania były ok. Jajka gotowane, sadzone, jajecznica, fasola, bekon, pomidory, ogórki, papryka, jogurty , owoce: arbuzy, melony i brzoskwienie z puszki w syropie - mój ulubiony zestaw:)
płatki śniadaniowe, jakieś ciasteczka, suszone figi, morele, daktyle, mleko ciepłe i zimne
woda, soki z dystrybutora - nie piłam więc nie wiem czy dobre, kawa - też nie wiem czy dobra
Zamawiałam FRAPE w barze przy basenie:) i to wiem, że dobre:) o ile pamiętam to cena 2 euro
Kolacje są bardzo dobre: 3 lub 4 rodzaje mięsa, czasami pizza, makarony w sosie, tzaziki, ryż, frytki, ziemniaki zapiekane itd. Napoje do kolacji nie są w cenie.

Nie ma animacji dla dzieci - w sumie szkoda.
W piątki organizowany jest wieczór grecki - byliśmy dwa razy.
w środy i w niedziele też była muzyka na żywo
Przy basenie jest informacja, że nie ma rezerwacji leżaków. i to jest cudowne, że turyści się generalnie stosowali, w drugim tygodniu zwracaliśmy uwagę niektórym nowym - żeby czytali regulamin i go przestrzegali.
Polaków prawie w hotelu nie było. 2 malżeństwa oprócz nas na cały hotel.
Obok hotelu jest mały supermarket z bardzo miłą obslugą i w sumie z dobrymi cenami.
i nieco dalej jest duzy supermarket z większym asortymentem.
Blisko hotelu są dwa przystanki autobusowe w kierunkach Rodos i Lindos.
Jeżdziliśmy na plazę do Faliraki lub chodziliśmy piechotą na plaże wojskową:)
Rodos zwiedziliśmy i skorzystaliśmy z polskiego biura podróży z Faliraki
W cenie jednej wycieczki z TUi mieliśmy dwie fajne wycieczki z polskim biurem - zdecydowanie polecam: Bajka:)
Byliśmy z nimi też na wyspie Symi i jednodniowa wycieczka objazdowa po wyspie:)

Bardzo dobrze wypoczeliśmy i pozdrawiamy serdecznie gospodarzy:) i niech mi ktoś powie, że Grecy są leniwi... Proszę przyjechać do Georgia Apartments i przyjrzeć się, jak cała rodzina dba o swój biznes i jak ciężko pracuje.
Pozdrawiamy
"500" :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje z widokiem na ogród są chyba najcichsze, w innych miejscach może być słychać pędzące motory.
1  Dziękujemy, Joanna L
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ILLYRhodes, Ιδιοκτήτης, Georgia ApartmentsOdpowiedź udzielona 16 lipca 2019

Dear Joanna, thank you for submitting this review and for expressing your kind words towards to us the page managers, and the people who tend to read and have a look in our whole page. Please do keep in mind, that you're always welcome for another one stay into our Hotel! For now take such good care.

Our Best Regards,

Zrecenzowano: 22 września 2018

Mogę w 100% polecić hotel. Bardzo miła, pomocna, zawsze uśmiechnięta obsługa . Smaczne śniadania. Darmowe transfery na plaże. Wieczorami można pobawić się przy greckiej muzyce lub dj. Codziennie sprzątane pokoje.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, KasiaB1148
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Super bardzo przyjaźni czysto dobre jedzenie tani bufet cisza można dobrze odpocząć.organizują rozrywki.live Music.blisko do marketu basen bardzo czysty.sprzątanie pokoi i wymiana ręczników codziennie polecam

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, klimas468
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam Georgia Hotel bardzo mila, rodzinna atmosfera, bez zadnego spiecia. Bardzo dobry kontakt z wlascicielem, ktory okazal sie bardzo milym i pomocnym szefem w razie jakichkolwiek pytan, lozna zglosic sie do niego o kazdej porze bardzo dobre jedzenie i przystepne ceny. Polecam w 100%

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Kamila Ż
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ILLYRhodes, Owner, Georgia ApartmentsOdpowiedź udzielona 7 sierpnia 2018

Dear Kamila, thank you for writing this review and for giving us your kind words. We hope you have had an astonishing stay in our Hotel, yet a wondrous holiday in the island of Rhodes. Please note you’re always welcome, for another one accommodation in our Property. For now, take good care with you!

Our Best Regards,