Zrecenzowano: 5 lipca 2018

Wycieczka kupiona w biurze podróży TUI, Napiszę krótko ,bardzo spokojna miejscowość Afandou, cicho, spokojnie, do plaży niedaleko można dojść spacerkiem. Plaża bardzo długa troszkę kamienista a raczej źwirowa ale za to woda krystaliczna. Jeżeli chodzi o sam hotel czysty, pokoje czyściutkie codziennie sprzątane i wymieniana pościel i ręczniki. Piękny ogród z basenem można spokojnie odpocząć po całodziennych wycieczkach .A jeśli chodzi o jedzenie to śniadania codziennie takie same ale naprawdę bardzo dobre - myślę, że nie jedna osoba w Polsce nie ma takiego śniadania w domu :)
ŚNIADANIA ( croissanty, bułeczki z rodzynkami, marmolady, miód , jajka , bialy ser, żółty ser, wędlina, płatki dwa rodzaje, grzanki , swieże pieczywo chyba na śniadanie więcej nie potrzeba. A jeżeli chodzi o obiadokolacje to urozmaicone, jest w czym wybierać ( mousaka, spaghetti, i wiele innych pysznych regionalnych potraw. Po obiadokolacji zawsze był deser zamiennie co drugi dzień (ciasto, owoce ) .
Internet dostępny w lobby.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Monika R
Zrecenzowano: 3 października 2017

Kupiliśmy wycieczkę do tego hotelu , a potem czytaliśmy recenzje i byliśmy załamani. Ale okazało się być naprawdę ok. Pokoje w porządku- jedynie łazienka-komuna z ceratą. Czysto, sprzątane codziennie. Restauracja dość mała, gdy było więcej gości robiły się kolejki do jedzenia. Jedzenie mało urozmaicone, ale gdym napisała, że chodziłam głodna zgrzeszyłabym. Najbardziej doskwierał brak warzyw do śniadania.
Hotelik jest mały, ale w pierwszym tygodniu basen był dla nas, nikt tam nie odpoczywał prócz naszej 6tki. Stosunek jakości do ceny naprawdę dobry za 12 dni all naprawdę ok. Jeżeli wolisz być dłużej na wakacjach a nie wymagasz luksusu jak 5 gwiazdek to polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: Klima płatna, pokoje przy kuchni słaby widok
Termin pobytu: wrzesień 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Joanna C
Zrecenzowano: 2 października 2017

Zdjęcia w serwisie są daleko od rzeczywistych warunków. Lepsze pokoje można wynająć w prywatnej kwaterze gdzieś w Polsce, niż w tym pseudo 3* hotelu. Łazienka fatalna, w brodziku piach i brudna, pożółkła kotara. Jedzenie typowo greckie, ale nie najwyższych lotów. A śniadania dzień w dzień takie same. Po drugim dniu ma się już dosyć. Ogólnie wszystkie inne nacje są lepiej traktowane od Polaków, co widać chociażby po standardzie pokoi ich i naszych.

Termin pobytu: wrzesień 2017
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, Grupa M
Zrecenzowano: 20 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Przejdźmy do konkretów jeżeli ktoś napalił sie na ten hotel i na All inclusiv to niech sie zastanowi czy jest wybredny. Podawane TYLKO Greckie jedzenie a mi osobiście nie smakowało ... Naprawdę jeżeli macie czas isc te 2km do centrum żeby sobie cos kupić choć sie ma ponoć full wypas to naprawdę lepiej odpuścić i poszukać czego innego... co do picia pic trzeba ale halo ! Nie dość ze pepsi fanta itp jest rozcieńczana bo to czuć ze to nie pepsi to na dodatek dodawaja lodu tyle żeby mało napoju wlać ... obsługa jako tako miła ale leniwa ! Wiecznie chodzą zmęczeni ... jak sie wchodzi z basenu do hotelu to smród jest okropny (moze od kuchni nie wiem ) a do zdjęc zamieszonych na stronie : zupełnie jak z innego hotelu ! Naprawdę odradzam tego hotelu ... Jeżeli lubi ktoś głodować czy nigdzie sie nie wybierać na wycieczki to zapraszam serdecznie :)

Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, Kacper S
Zrecenzowano: 19 czerwca 2017

Hotel położony w bardzo spokojnej okolicy. Tak naprawdę to jest tylko jeden sklep i dwie restauracje przy plaży które świeciły pustkami. Do plaży spacerkiem ok. 10 min (plaża kamienista). Obsługa hotelowa bardzo miła i pomocna. Pokoje sprzątane codziennie.
Minusy:
monotonne jedzenie (mało świeżych warzyw i owoców)
hotel jest stary przydałoby się odświeżenie
płatna klimatyzacja 7 euro!
komary

Termin pobytu: czerwiec 2017