Park warty polecenia !!

Zrecenzowano: 9 września 2019
toniak1967
Kraków, Polska
Świetna zabawa dla małych i dużych

Zrecenzowano: 31 lipca 2019
Juny1980
Monachium, Niemcy
Przeczytaj wszystkie recenzje (13 144)

Zrecenzowano: 9 września 2019

Super zabawa, porównywalna z Orlando - tylko bliżej, taniej i kolejki mniejsze. Ceny bardzo przystępne, zabawa dla cełej rodziny połączona z edukacją dotyczącą poszczególnych krajów. Obsługa pomocna i miła, nie ma tłumów, dobry dojazd - polecam!

Dziękujemy, toniak1967
Zrecenzowano: 31 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie bez względu na wiek. Park podzielony jest tematycznie. Jedzenie w tutejszych restauracjach raczej przeciętne. Sporym wyzwaniem są dość długie kolejki i czas oczekiwaniami do poszczególnych atrakcji . Lepiej nie wybierać weekendów i dni świątecznych na wizytę . Okres ferii i wakacji tez nie jest najlepszym pomysłem , jest dość tłoczono . Jednak miejsce zdecydowanie godne polecenia.

Dziękujemy, Juny1980
Zrecenzowano: 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Niesamowite wrażenie po odwiedzinach. Polecam dla każdego, w każdym wieku. Byłam raz i napewno nie ostatni.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, dome d
Zrecenzowano: 18 maja 2019

Niesamowity park.
Wszystkie kolejki super.
Sillwer star - niesamowity, blue fire świetny.
Cały dzień pełen atrakcji.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, agnieszkaor
Zrecenzowano: 24 września 2018

Ogromna przestrzeń pełna niesamowitych atrakcji. Dzieci będą zachwycone, a i rodzice nie będą zawiedzeni.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, jmmf2018