Zrecenzowano: 18 października 2016

Przepięknie położony hotel w błękitnej zatoce.
Czyściutkie, duże pokoje wszystkie w bungalowach. Piękna plaża, sporty wodne w cenie, rafa na wyciągnięcie ręki. W cenie pokoju wycieczka łodzią ze szklanym dnem- mocno oblegana. Świetna restauracja Sirius a'la carte. Niezła restauracja włoska.
W restauracji głównej bardzo dobre jedzenie, dużo ryb, owoców morza i oczywiście różnorodne curry. Pyszne desery- polecam mus czekoladowy :)
Śniadania bardzo dobre- mój typ to wędzony marlin.

Na terenie hotelu SPA, siłownia, korty tenisowe

Warto wybrać się na wycieczkę motorówką po lagunie- w programie rajska wyspa i wodospad (gdzie można karmić małpki)- do kupienia na hotelowej plaży.

Taksówkarze spod hotelu chętnie zabierają na całodzienne wycieczki. warto pojachać na farmę krokodyli La Vanille czy Charamel (kolorowe ziemie).
Mniej ciekawa wycieczka do stolicy wyspy Port Louis.

Wskazówka dotycząca pokojów: pokoje na parterze maja wyjście bezpośrednio do ogrodu. na wyższych piętrach palmy nieco zasłaniają widok.
  • Data pobytu: lipiec 2016, podróż z rodziną
4  Dziękujemy, Agnieszka S
Zrecenzowano: 28 marca 2016

Co tu opowiadać... jeśli ktoś ma wątpliwości, niech mi zaufa, ten hotel sprawia że Mauritius jest jeszcze piękniejszy. Serwis, jedzenie, pokoje PIERWSZA KLASA. Można posmakować prawdziwego luksusu. Bogata oferta drinków i restauracji a'la carte zadowoli każdego smakosza. Pokoje czyste i bardzo przestronne. Mimo tego, że występują zakłócenia akustyczne przez fakt, że lotnisko jest bardzo blisko, nie przeszkadza to w relaksie. Po jednej dobie nie zwraca się już uwagi. Położenie może się nie spodobać osobą które lubią długie,szerokie, piaszczyste plaże. Tego moim zdaniem trochę brakowało, ponieważ Mauritius słynie z pięknych plaż. Mogę pocieszyć miłośników rajskich plaż, że wszystko inne było tak cudowne, że nie zwracało się na to uwagi. W ofercie all inclusive jest bogata oferta sportów wodnych. Tam nie da się nudzić! Polecam, nie pożałujecie wyboru.

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam dopłacić do lepszego pokoju z widokiem na morze.
  • Data pobytu: luty 2016, podróż z rodziną
3  Dziękujemy, Weronika Z
Zrecenzowano: 10 listopada 2015

Lokalizacja hotelu, mimo bliskości lotniska, świetna. Samoloty nie są zauważane już następnego dnia. Plaże nad zatoką, cudowna plaża nad oceanem. Świetna infrastruktura. Spa, siłownia, tenis, golf, sporty wodne,łódka Piotruś Pan, którą polecamy na opływanie wyspy. Świetne restauracje tematyczne, super Tajska, i główna.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje o wyższej numeracji skąd jest bliżej do oceanu
  • Data pobytu: listopad 2015, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Niagara133
Zrecenzowano: 26 września 2015

Rewelacyjny hotel. Wszystko na najwyższym poziomie. Pyszne i bardzo urozmaicone jedzenie (poza śniadaniami, które były dość monotonne choć bardzo dobre). Przemiła i pomocna obsługa. Bogata oferta sportów wodnych w all inclusive. Pokój superior beach front przyzwoity, warto dopłacić do delux (lepszy widok). Świetne spa, a szczególnie masaż. Hotel posiada trzy plaże, jednak bezkonkurencyjna jest przy polu golfowym, bezpośrednio przy oceanie, pozostałe dwie są w zatoce. Polecam wycieczki po wyspie z taksówkarzem, który jest jednocześnie świetnym przewodnikiem. Miejsca godne polecenia to Grand Bassin - świątynia hinduska, Chamarel - wodospad i siedmio kolorowa ziemia, Le Morne oraz najważniejsze: Casela Park - interakcja z lwami, safari na segwayu - rewelacja! Wynajecie taxi z kierowcą najlepiej załatwić na recepcji - polecam kierowcę o imieniu Vik (przez cały pobyt korzystaliśmy z jego usług - bardzo sympatyczny, pomocny i komunikatywny). Stolica Port Louis dobra na krótki wypad na zakupy - Caudan Waterfront. Hotel godny polecenia w 100%!!!

• Data pobytu: październik 2014, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, martinezopole
Zrecenzowano: 6 kwietnia 2015

Położony tuż przy lotnisku hotel trochę odstrasza ale okazuje sie, ze już na drugi dzień przestaje sie zwracać uwagę na samoloty. Niektóre pokoje zdekapitalizowane, głośno chodzącą klimatyzacja ale za to bardzo dobre jedzenie, champagne od rana do wieczora, klub dla dzieci, sporty wodne i piękna pogoda.

Data pobytu: lipiec 2014, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, InLustra