“piękne wakacje :)”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 9 dodatkowych witryn!
Shandrani Beachcomber Resort & Spa
Miejsce nr 1 wśród 2 hoteli w Blue Bay
Zrecenzowano 19 marca 2017

Pięknie położony hotel, każdy znajdzie coś dla siebie, pyszne jedzenie zwłaszcza w restauracjach "a'la carte"; dużo plaż, dużo zieleni, piękne widoki i przemiła obsługa zawsze uśmiechnięta i pomocna. Gorąco polecam ten hotel!!! My byliśmy bardzo zadowoleni.

• Data pobytu: marcu 2017, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, 430rafalp

Zrecenzowano 18 października 2016

Przepięknie położony hotel w błękitnej zatoce.
Czyściutkie, duże pokoje wszystkie w bungalowach. Piękna plaża, sporty wodne w cenie, rafa na wyciągnięcie ręki. W cenie pokoju wycieczka łodzią ze szklanym dnem- mocno oblegana. Świetna restauracja Sirius a'la carte. Niezła restauracja włoska.
W restauracji głównej bardzo dobre jedzenie, dużo ryb, owoców morza i oczywiście różnorodne curry. Pyszne desery- polecam mus czekoladowy :)
Śniadania bardzo dobre- mój typ to wędzony marlin.

Na terenie hotelu SPA, siłownia, korty tenisowe

Warto wybrać się na wycieczkę motorówką po lagunie- w programie rajska wyspa i wodospad (gdzie można karmić małpki)- do kupienia na hotelowej plaży.

Taksówkarze spod hotelu chętnie zabierają na całodzienne wycieczki. warto pojachać na farmę krokodyli La Vanille czy Charamel (kolorowe ziemie).
Mniej ciekawa wycieczka do stolicy wyspy Port Louis.

Wskazówka dotycząca pokojów: pokoje na parterze maja wyjście bezpośrednio do ogrodu. na wyższych piętrach palmy nieco zasłaniają...
  • Data pobytu: lipcu 2016, podróż z rodziną
3  Dziękujemy, Agnieszka S
Zrecenzowano 28 marca 2016

Co tu opowiadać... jeśli ktoś ma wątpliwości, niech mi zaufa, ten hotel sprawia że Mauritius jest jeszcze piękniejszy. Serwis, jedzenie, pokoje PIERWSZA KLASA. Można posmakować prawdziwego luksusu. Bogata oferta drinków i restauracji a'la carte zadowoli każdego smakosza. Pokoje czyste i bardzo przestronne. Mimo tego, że występują zakłócenia akustyczne przez fakt, że lotnisko jest bardzo blisko, nie przeszkadza to w relaksie. Po jednej dobie nie zwraca się już uwagi. Położenie może się nie spodobać osobą które lubią długie,szerokie, piaszczyste plaże. Tego moim zdaniem trochę brakowało, ponieważ Mauritius słynie z pięknych plaż. Mogę pocieszyć miłośników rajskich plaż, że wszystko inne było tak cudowne, że nie zwracało się na to uwagi. W ofercie all inclusive jest bogata oferta sportów wodnych. Tam nie da się nudzić! Polecam, nie pożałujecie wyboru.

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam dopłacić do lepszego pokoju z widokiem na morze.
  • Data pobytu: lutym 2016, podróż z rodziną
3  Dziękujemy, Weronika Z
Zrecenzowano 10 listopada 2015

Lokalizacja hotelu, mimo bliskości lotniska, świetna. Samoloty nie są zauważane już następnego dnia. Plaże nad zatoką, cudowna plaża nad oceanem. Świetna infrastruktura. Spa, siłownia, tenis, golf, sporty wodne,łódka Piotruś Pan, którą polecamy na opływanie wyspy. Świetne restauracje tematyczne, super Tajska, i główna.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje o wyższej numeracji skąd jest bliżej do oceanu
  • Data pobytu: listopadzie 2015, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Niagara133
Zrecenzowano 26 września 2015

Rewelacyjny hotel. Wszystko na najwyższym poziomie. Pyszne i bardzo urozmaicone jedzenie (poza śniadaniami, które były dość monotonne choć bardzo dobre). Przemiła i pomocna obsługa. Bogata oferta sportów wodnych w all inclusive. Pokój superior beach front przyzwoity, warto dopłacić do delux (lepszy widok). Świetne spa, a szczególnie masaż. Hotel posiada trzy plaże, jednak bezkonkurencyjna jest przy polu golfowym, bezpośrednio przy oceanie, pozostałe dwie są w zatoce. Polecam wycieczki po wyspie z taksówkarzem, który jest jednocześnie świetnym przewodnikiem. Miejsca godne polecenia to Grand Bassin - świątynia hinduska, Chamarel - wodospad i siedmio kolorowa ziemia, Le Morne oraz najważniejsze: Casela Park - interakcja z lwami, safari na segwayu - rewelacja! Wynajecie taxi z kierowcą najlepiej załatwić na recepcji - polecam kierowcę o imieniu Vik (przez cały pobyt korzystaliśmy z jego usług - bardzo sympatyczny, pomocny i komunikatywny). Stolica Port Louis dobra na krótki wypad na zakupy - Caudan Waterfront. Hotel godny polecenia w 100%!!!

• Data pobytu: październiku 2014, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, martinezopole
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Blue Bay — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 49,5 km
Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa
Trou aux Biches Beachcomber Golf...
Nr 1 z 10 w lokalizacji Trou aux Biches
Nr 1 z 11 w lokalizacji Le Morne
Liczba recenzji: 5 026
w odległości 46,2 km
Victoria Beachcomber Resort & Spa
Victoria Beachcomber Resort & Sp...
Nr 2 z 8 w lokalizacji Pointe Aux Piments
Liczba recenzji: 2 843
w odległości 31,8 km
Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort
w odległości 20,3 km
Four Seasons Resort Mauritius at Anahita
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Shandrani Beachcomber Resort & Spa? Podziel się wrażeniami!

Shandrani Beachcomber Resort & Spa — dodatkowe informacje

Adres: Blue Bay, Blue Bay, Mauritius 50802 (dawniej Beachcomber Shandrani Resort & Spa)
Numer telefonu:
Lokalizacja: Mauritius > Grand Port District > Blue Bay
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Obsługa pokojowa Usługa przewozu Spa Apartamenty Basen Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 2 hoteli w Blue Bay
Zakres cen: 1 376 zł–4 540 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:5-gwiazdkowy — Shandrani Beachcomber Resort & Spa 5*
Liczba pokoi: 327
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Booking.com, Agoda, Ctrip TA, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Shandrani Beachcomber Resort & Spa. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Shandrani Hotel Blue Bay
Shandrani Hotel Mauritius
Shandrani Blue Bay

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?