“Wyśmienity !”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 9 dodatkowych witryn!
Shandrani Beachcomber Resort & Spa
Miejsce nr 1 wśród 2 hoteli w Blue Bay
Zrecenzowano 28 marca 2016

Co tu opowiadać... jeśli ktoś ma wątpliwości, niech mi zaufa, ten hotel sprawia że Mauritius jest jeszcze piękniejszy. Serwis, jedzenie, pokoje PIERWSZA KLASA. Można posmakować prawdziwego luksusu. Bogata oferta drinków i restauracji a'la carte zadowoli każdego smakosza. Pokoje czyste i bardzo przestronne. Mimo tego, że występują zakłócenia akustyczne przez fakt, że lotnisko jest bardzo blisko, nie przeszkadza to w relaksie. Po jednej dobie nie zwraca się już uwagi. Położenie może się nie spodobać osobą które lubią długie,szerokie, piaszczyste plaże. Tego moim zdaniem trochę brakowało, ponieważ Mauritius słynie z pięknych plaż. Mogę pocieszyć miłośników rajskich plaż, że wszystko inne było tak cudowne, że nie zwracało się na to uwagi. W ofercie all inclusive jest bogata oferta sportów wodnych. Tam nie da się nudzić! Polecam, nie pożałujecie wyboru.

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam dopłacić do lepszego pokoju z widokiem na morze.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: lutym 2016, podróż z rodziną
3  Dziękujemy, Weronika Z

Zrecenzowano 10 listopada 2015

Lokalizacja hotelu, mimo bliskości lotniska, świetna. Samoloty nie są zauważane już następnego dnia. Plaże nad zatoką, cudowna plaża nad oceanem. Świetna infrastruktura. Spa, siłownia, tenis, golf, sporty wodne,łódka Piotruś Pan, którą polecamy na opływanie wyspy. Świetne restauracje tematyczne, super Tajska, i główna.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje o wyższej numeracji skąd jest bliżej do oceanu
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: listopadzie 2015, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Niagara133
Zrecenzowano 26 września 2015

Rewelacyjny hotel. Wszystko na najwyższym poziomie. Pyszne i bardzo urozmaicone jedzenie (poza śniadaniami, które były dość monotonne choć bardzo dobre). Przemiła i pomocna obsługa. Bogata oferta sportów wodnych w all inclusive. Pokój superior beach front przyzwoity, warto dopłacić do delux (lepszy widok). Świetne spa, a szczególnie masaż. Hotel posiada trzy plaże, jednak bezkonkurencyjna jest przy polu golfowym, bezpośrednio przy oceanie, pozostałe dwie są w zatoce. Polecam wycieczki po wyspie z taksówkarzem, który jest jednocześnie świetnym przewodnikiem. Miejsca godne polecenia to Grand Bassin - świątynia hinduska, Chamarel - wodospad i siedmio kolorowa ziemia, Le Morne oraz najważniejsze: Casela Park - interakcja z lwami, safari na segwayu - rewelacja! Wynajecie taxi z kierowcą najlepiej załatwić na recepcji - polecam kierowcę o imieniu Vik (przez cały pobyt korzystaliśmy z jego usług - bardzo sympatyczny, pomocny i komunikatywny). Stolica Port Louis dobra na krótki wypad na zakupy - Caudan Waterfront. Hotel godny polecenia w 100%!!!

• Data pobytu: październiku 2014, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, martinezopole
Zrecenzowano 6 kwietnia 2015

Położony tuż przy lotnisku hotel trochę odstrasza ale okazuje sie, ze już na drugi dzień przestaje sie zwracać uwagę na samoloty. Niektóre pokoje zdekapitalizowane, głośno chodzącą klimatyzacja ale za to bardzo dobre jedzenie, champagne od rana do wieczora, klub dla dzieci, sporty wodne i piękna pogoda.

Data pobytu: lipcu 2014, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, InLustra
Zrecenzowano 16 sierpnia 2014

Spędziliśmy 15 dni w hotelu Shandrani i z przyjemnością wspominamy te wakacje. Hotel jest pięknie położony na półwyspie w spokojnym miejscu i zajmuje rozległy teren, nie graniczy bezpośrednio z innymi ośrodkami. Baliśmy się trochę hałasu samolotów (czytając m. in. opinie w tripadvisor), ale bliskość lotniska nie była w ogóle dokuczliwa, a wręcz stanowiła zaletę, gdyż po długim locie szybko znaleźliśmy się w hotelu.
Hotel posiada bardzo szeroką ofertę sportową (korty tenisowe, 9-dołkowe pole golfowe, katamarany, rowery wodne, itp.), z której chętnie korzystaliśmy w ramach all inclusive i która w znacznym stopniu zadecydowała o naszym wyborze. Można także zaplanować dodatkowo płatną wycieczkę rowerową po okolicy w asyście personelu sport center, co gorąco polecam, a z której korzystaliśmy kilkakrotnie i które były czasem specjalnie dla nas modyfikowane. Dużo radości dawało nam żaglowanie katamaranem. Jeśli chodzi o snorkling, to przy hotelu można trochę popływać z maską i rurką, ale niezapomniane wrażenia mamy z wycieczki motorówką z Erikiem (można go spotkać na plaży, pokazuje albumy ze zdjęciami ze swoich wypraw z turystami), który doskonale zna najlepsze miejsca do nurkowania i robi zdjęcia z takiej wyprawy.
Pokoje hotelowe spore, ale część jest nieodnowiona i mogłyby mieć nieco wyższy standard. Sprzątnie OK. Ręczniki zmieniane 2 razy dziennie. Obsługa bardzo miła. Naszymi pokojami zajmował się Salim, który bardzo się starał.
Jedzenie bardzo dobre, zarówno w głównej sali jak i w restauracjach tematycznych. Napoje i kanapki dowożone były wózkami na plaże.
Personel hotelowy bardzo miły, nie zdarzyło się nam, żeby nie spełniono naszej prośby.

• Data pobytu: wrześniu 2013, podróż z rodziną
7  Dziękujemy, edy-ta S
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Blue Bay — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 49,5 km
Trou aux Biches Beachcomber Golf Resort & Spa
Trou aux Biches Beachcomber Golf...
Nr 1 z 10 w lokalizacji Trou aux Biches
Nr 1 z 11 w lokalizacji Le Morne
Liczba recenzji: 5 022
w odległości 46,2 km
Victoria Beachcomber Resort & Spa
Victoria Beachcomber Resort & Sp...
Nr 2 z 8 w lokalizacji Pointe Aux Piments
Liczba recenzji: 2 842
w odległości 31,8 km
Heritage Le Telfair Golf & Spa Resort
w odległości 20,3 km
Four Seasons Resort Mauritius at Anahita
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Shandrani Beachcomber Resort & Spa? Podziel się wrażeniami!

Shandrani Beachcomber Resort & Spa — dodatkowe informacje

Adres: Blue Bay, Blue Bay, Mauritius 50802 (dawniej Beachcomber Shandrani Resort & Spa)
Numer telefonu:
Lokalizacja: Mauritius > Grand Port District > Blue Bay
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Obsługa pokojowa Usługa przewozu Spa Apartamenty Basen Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Miejsce nr 1 wśród 2 hoteli w Blue Bay
Zakres cen: 1 412 zł–4 551 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:5-gwiazdkowy — Shandrani Beachcomber Resort & Spa 5*
Liczba pokoi: 327
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Booking.com, Agoda, Ctrip TA, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Shandrani Beachcomber Resort & Spa. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Shandrani Hotel Blue Bay
Shandrani Hotel Mauritius
Shandrani Blue Bay

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?