Zrecenzowano: 4 września 2019

Ogólnie miejsce ok ale wokół tylko śmietnik, obsługa stara się i to jest plus ale arabski brud i niemożność ..... Manager bardzo na plus, lekarz również szkoda że rezydentka to leń i osoba która dbała tylko o swój interes a nie o turystów - pozdrawiam Cię Karolinko ;)

Dziękujemy, Yarecki7272
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: OnattiMGMT, Manager, Onatti Beach ResortOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dear Guest,

Thank you for taking the time to write your opinion. Your feedback is always valuable to us, we are very sorry to hear that we did not meet all of your expectations, we will definitely take your words into consideration to improve our hotel standard.

We hope to welcome you again very soon!

Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Hotel ma już parę lat więc nie jest czymś wyszukanym, widać natomiast, że właśnie nowy właściciel coś robi aby przywrócić "blask" miescu. Między innymi remontuję "drugą - prawą" cześć hotelu i sadzone są też nowe roślinki. Więc fajnie. Sam hotel na pustyni - obok 3 pozostałe hotele niestety albo stety są na wyższym poziomie. Więc po atrakcje trzeba udać się na wycieczki dodatkowe.

Sama obsługa hotelowa pozostawia wiele do życzenia. Czystość w pokoju też. Np. na brakujący papier toaletowy musieliśmy czekać 1,5h.

Dwie butelki 600 ml wody na dzień są ok, ale dla jednej osoby, ale nie pary. Ciągle musieliśmy upominać się i prosić o wodę. Tym bardziej, że zostawialiśmy extra $ dla room service.

Plaża: ok, ale trzeba pamiętać, że to turyści śmiecą (niedopałki papierosów).

W dzień wymeldowania mieliśmy dostać shower room - nie dostaliśmy. Także za dwie butelki wody w dzień wymeldowania musiałem zapłacić 4 euro!

Poza tym wszędzie bardzo małe kubeczki i szklanki do picia. Chyba 50ml! Da się również odczuć, że hotel cierpi na małą ilość zastawy stołowej.

Dodatkowo przy wymeldowaniu obsługa chciała nas pozbawić opasek i żądała zapłaty - mimo, że jeden dzień byliśmy do tyłu - zapłacone vs zameldowanie.

Zrezygnowali dopiero kiedy chcieliśmy zadzwonić do Rezydenta.

Wycieczka wykupiona na miejscu do Abu Dabab masakra. Szkółka nurkowa zapewnia niby cały sprzęt ale jak przychodzi co do czego to impreza jest organizowana na pół gwizdka. Parujące okulary, dziurawa rurka. Odradzam. Widać i da się odczuć, że jesteśmy tylko dolarami na nogach.

Poza tym obsługa średnio co godzinę chodzi i oferuje Ci, mimo, że już odmawiało się już parę razy masaż, fryzjera, wycieczki na miejscu etc. To męczy.

Poza tym po rozmowie z kelnerami wiem, że jest to dla nich mały obóz pracy. 14h dziennie praca, dwa km do miejsca spania 10 osób w pokoju, 5h snu i znowu praca.

Kuchnia za to świetna. Szef kuchni rewelacja. Tutaj na prawdę MEGA pochwała dla niego.

Podsumowując warto przyjechać dla ciepłej wody i świetnej rafy koralowej. Czy przyjadę jeszcze do Egiptu? Może. Czy tutaj? Na pewno nie.

Dziękujemy, MrMysteriousss

Dear Guest,

Thank you for taking the time to write your opinion. Your feedback is always valuable to us, we are very sorry to hear that we did not meet your expectations, we will definitely take your words into consideration to improve our hotel standard.

Zrecenzowano: 16 lipca 2019

Duży hotel z jeszcze większym terenem. W sumie spędziliśmy tu 8 cudownych dni i czuliśmy się jak w domu. Po przybyciu na miejsce udało nam się zameldować w 25 minut. Pokój był bardzo przytulny. Mieliśmy wspaniały widok na na morze i ogrody. Każdy wieczór spędziliśmy w nim na oglądaniu zachodu słońca. Bar na plaży był na szczęście otwarty zawsze jak tego potrzebowaliśmy. Widać było, że obsługa dba również o plaże, była czysta. Nie ma problemu z nurkowaniem czy pływaniem w morzu, jest bardzo dużo miejsca. Dodatkowo skorzystaliśmy z oferty wycieczki fakultatywnej na Tiba tour com. Okazało się, że jest dużo taniej niż ta sama oferta z biura podróży. Więc za zaoszczędzone pieniądze kupiliśmy pamiątki dla rodziny. Możemy powiedzieć, że był to jeden z najlepszych hoteli w jakim kiedykolwiek byliśmy. Jeśli ktoś chce mieć spokojny urlop, to w pełni polecam ten hotel.

Dziękujemy, mia145mia

Dear Guest,

Thank you for visiting our sunny paradise :) We appreciate your kind review and we hope to welcome you again soon!

Zrecenzowano: 7 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel jest bardzo kameralny co jest jego wielkim plusem. Bezpośrednio przy plaży. Obsługa jest bardzo miła i pomocna. Duże brawa dla animatorów. Jedzenie dobre choć mało urozmaicone. Pobyt w Onatti Beach Resort uważam za udany.

1  Dziękujemy, 0Domi

Dear Guest,

Thank you for visiting our sunny paradise :) We appreciate your kind review and will definitely communicate your opinion with our chef concerning the food variety. We hope to welcome you again soon!

Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Piękna, spokojna okolica, cudowna plaża, świetne animacje, pyszne jedzenie i gwarancja pogody, ale najważniejsze - cała obsługa hotelu zasługuje na wyróżnienie! Począwszy od pracowników recepcji i kuchni, poprzez kelnerów i barmanów, animatorów, a także panów sprzątających i dbających o zieleń, tworzą wspaniałą atmosferę i w drugim tygodniu swojego pobytu czuliśmy się tam jak w domu.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Bisi12