To już mój 5 raz w Egipcie i zdecydowanie najlepszy hotel w jakim byłam. Obsługa bardzo uprzejma. Czysto, spokojnie, bardzo dobre jedzenie na stołówkach gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo fajni animatorzy którzy zadbają o to żeby ten czas upłynął w przyjemnej atmosferze i nie wkradła się nuda w nasz wypoczynek.

Dziękujemy, Paulina K
Zrecenzowano: 8 września 2019

Piękny rozległy hotel gdzie nie odczuwa się tłumu. Na "naszym" kawałku basenu żadnego tłumu, dzięki czemu w ogóle nie odczuwaliśmy obecności innych gości. Baseny czyściutkie, woda cieplutka, serwis przy basenach również bez zastrzeżeń. Panowie donosili napoje w bardzo szybkim tempie.

Bardzo fajne pokoje, czyściutkie. Absolutnie nie mieliśmy żadnego zastrzeżenia co do serwisu. Codziennie sprzątane, codziennie dopełniany barek w wodę i słodkie napoje. A pod prysznicem jednocześnie może siedzieć i 6 osób - taka wielkość ;)

Jedzenie: nie do przejedzenia. Praktycznie w każdym momencie dnia było gdzieś coś serwowane. Śniadania od 5, kolacje do 23. Od samego początku jedliśmy wszystko - owoce, napoje, dania serwowane przez kuchnię. Absolutnie żadnych problemów żołądkowych. Każdego wieczora serwowane coś innego: baranina, ryby, sushi, etc.

Widać, że bardzo zadbany teren, ale niestety potrzeba czasu na to aby wszystko wyrosło i się pięknie zazieleniło :) Każdego wieczora disco kids i później jakieś "show" - taniec, pokaz ognia etc.

Na 8 dni pobytu 2 dni z czerwoną flagą i zakazem zejścia do morza z pomostu. To były moje pierwsze snurki, więc nie wypowiem się odnośnie rafy, ale rybki są, kolorki są, jednego dnia pojawiły się żółwie. Z samego brzegu również można wejść do wody co jest atrakcją do dzieciaków bo również rybki podpływają do nóg - małe, ale są :) Morze - ciepła zupa - wiadomo :) Ze względu na kamienie i rafę w morzu warto zabrać dla siebie i dzieci buty do wody.

1  Dziękujemy, zlosnica_87
Zrecenzowano: 7 września 2019

To był nasz 13 pobyt w Egipcie pierwszy w marsa alam.Hotel piękny duży wspaniałe baseny oraz niezła rafa .Jedzenie jak na Egipt bardzo dobre jedyny minus to zemsta faraona na którą chorowało wiele osób. Pokoje piękne przestronne i piękny widok my mieliśmy numer 1234 i był idealny. Po środku hotelu przy dużym.basenie widok na hotel baseny i morze. Pokój sprzątany idealnie -) baseny czyste . Jeśli chodzi o jedzenie to mega często krewetki łosoś z grila i można wyliczać-)).Byliśmy 13 pełnych dni i był to wystarczający pobyt. Hotel ogromny jednak nigdy kłopotu z lezakami miejscami w restauracji .Obsługa miła i bardzo szybka wszystko przynosili do stolika kawa herbata woda butelkowana . To był nasz 13 pobyt w Egipcie i ostatni jednak ten hotel zapadnie nam w pamięci jeśli miałbym ulokować to na pewno w pierwszej 4 naszych hoteli A byliśmy tylko w bardzo dobrych hotelach .Dziękuję całej obsłudze za piękne wakacje Pozdrawiam

Dziękujemy, Daniel S
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Na wakacjach byliśmy 2 tyg w sierpniu, rodzinnie z 3 i 9 latkiem. Hotel w postaci bungalowow jest doskonałym rozwiązaniem. Nie ma tłoku, kameralnie. Obiekt bardzo rozległy, z ogromną ilością basenów. Aqua park bardzo fajny. Wyzywienie -bogata oferta.
Pokój a raczej studio czyste, nowoczesne, w pełni spełniające kryteria.
Obsługa hotelowa na 5+! Dyskretna, nie namolna. Co było dla mnie ogromnie ważnie.
Animacje bogate. I dla dzieci i dla dorosłych.
Było fajnie :)

1  Dziękujemy, Karolina K
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel zasługuje w pełni na 5☆. Położony na rozległym terenie z ogromną ilością basenów w których jest podgrzewana woda. Dla dzieci strefa z bardzo fajnymi zjeżdżalniami. Jedzenie na wysokim "egipskim" poziomie. Przy plaży położona jest rafa, niestety częste fale uniemożliwiają plywanie w głębszych partiach rafy, część płytka mocno zniszczona ale jak to bywa w morzu czerwonym ryb jest pod dostatkiem. Polecam

Dziękujemy, bartoszkg