Zrecenzowano: 8 września 2019

Piękny rozległy hotel gdzie nie odczuwa się tłumu. Na "naszym" kawałku basenu żadnego tłumu, dzięki czemu w ogóle nie odczuwaliśmy obecności innych gości. Baseny czyściutkie, woda cieplutka, serwis przy basenach również bez zastrzeżeń. Panowie donosili napoje w bardzo szybkim tempie.

Bardzo fajne pokoje, czyściutkie. Absolutnie nie mieliśmy żadnego zastrzeżenia co do serwisu. Codziennie sprzątane, codziennie dopełniany barek w wodę i słodkie napoje. A pod prysznicem jednocześnie może siedzieć i 6 osób - taka wielkość ;)

Jedzenie: nie do przejedzenia. Praktycznie w każdym momencie dnia było gdzieś coś serwowane. Śniadania od 5, kolacje do 23. Od samego początku jedliśmy wszystko - owoce, napoje, dania serwowane przez kuchnię. Absolutnie żadnych problemów żołądkowych. Każdego wieczora serwowane coś innego: baranina, ryby, sushi, etc.

Widać, że bardzo zadbany teren, ale niestety potrzeba czasu na to aby wszystko wyrosło i się pięknie zazieleniło :) Każdego wieczora disco kids i później jakieś "show" - taniec, pokaz ognia etc.

Na 8 dni pobytu 2 dni z czerwoną flagą i zakazem zejścia do morza z pomostu. To były moje pierwsze snurki, więc nie wypowiem się odnośnie rafy, ale rybki są, kolorki są, jednego dnia pojawiły się żółwie. Z samego brzegu również można wejść do wody co jest atrakcją do dzieciaków bo również rybki podpływają do nóg - małe, ale są :) Morze - ciepła zupa - wiadomo :) Ze względu na kamienie i rafę w morzu warto zabrać dla siebie i dzieci buty do wody.

1  Dziękujemy, zlosnica_87
Zrecenzowano: 7 września 2019

To był nasz 13 pobyt w Egipcie pierwszy w marsa alam.Hotel piękny duży wspaniałe baseny oraz niezła rafa .Jedzenie jak na Egipt bardzo dobre jedyny minus to zemsta faraona na którą chorowało wiele osób. Pokoje piękne przestronne i piękny widok my mieliśmy numer 1234 i był idealny. Po środku hotelu przy dużym.basenie widok na hotel baseny i morze. Pokój sprzątany idealnie -) baseny czyste . Jeśli chodzi o jedzenie to mega często krewetki łosoś z grila i można wyliczać-)).Byliśmy 13 pełnych dni i był to wystarczający pobyt. Hotel ogromny jednak nigdy kłopotu z lezakami miejscami w restauracji .Obsługa miła i bardzo szybka wszystko przynosili do stolika kawa herbata woda butelkowana . To był nasz 13 pobyt w Egipcie i ostatni jednak ten hotel zapadnie nam w pamięci jeśli miałbym ulokować to na pewno w pierwszej 4 naszych hoteli A byliśmy tylko w bardzo dobrych hotelach .Dziękuję całej obsłudze za piękne wakacje Pozdrawiam

Dziękujemy, Daniel S
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Na wakacjach byliśmy 2 tyg w sierpniu, rodzinnie z 3 i 9 latkiem. Hotel w postaci bungalowow jest doskonałym rozwiązaniem. Nie ma tłoku, kameralnie. Obiekt bardzo rozległy, z ogromną ilością basenów. Aqua park bardzo fajny. Wyzywienie -bogata oferta.
Pokój a raczej studio czyste, nowoczesne, w pełni spełniające kryteria.
Obsługa hotelowa na 5+! Dyskretna, nie namolna. Co było dla mnie ogromnie ważnie.
Animacje bogate. I dla dzieci i dla dorosłych.
Było fajnie :)

1  Dziękujemy, Karolina K
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel zasługuje w pełni na 5☆. Położony na rozległym terenie z ogromną ilością basenów w których jest podgrzewana woda. Dla dzieci strefa z bardzo fajnymi zjeżdżalniami. Jedzenie na wysokim "egipskim" poziomie. Przy plaży położona jest rafa, niestety częste fale uniemożliwiają plywanie w głębszych partiach rafy, część płytka mocno zniszczona ale jak to bywa w morzu czerwonym ryb jest pod dostatkiem. Polecam

Dziękujemy, bartoszkg
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Byliśmy w hotelu na przełomie lipca i sierpnia w 5 osób w różnym wieku od 21 lat do 58 lat. Do hotelu dotarliśmy około godziny 9 i od razu otrzymaliśmy opaski więc mogliśmy korzystać ze wszystkiego na terenie hotelu. Pokój otrzymaliśmy ok 13.30. Hotel powinien popracować nad pracą recepcji gdyż jest ona niezwykle słaba. Z niektórymi osobami ciężko dogadać się w języku angielskim, obijają się i mają na wszystko czas. Niemniej jednak otrzymaliśmy piękne pokoje przy samym morzu nawet więcej niż to za co zapłaciliśmy. Podkreślę tu na wstępie,że nigdy nie praktykuje dawania pieniędzy do paszportu lub dopłacania do pokojów na recepcji. Myślę,że niezależnie od kraju warto wymagać pewnych rzeczy. Nasze pokoje były piękne i czyściutkie. Byliśmy w wielu krajach, ale tu sprzątanie było na bardzo wysokim poziomie. W minibarku nie zawsze dokładana jest cola i sprite,ale jeśli poprosimy o to osobę sprzątającą dokłada wszystko o co się poprosi. Nasz Pan sprzątający był rewelacyjny i mówił po angielsku. Gorącą pozdrawiam Pana sprzątającego pokoje 3131 oraz 3228. Klimatyzacja chodzi słabo. Myślę,że to wina tego, że jednostka poprostu jest za słaba do wielkości pokoju, gdyż w pokojach można było osiągnąć około 23-24 stopnie, co potwierdzili nam pracownicy recepcji. Mieliśmy z pokoju cudowny widok na morze, a z pokoju dosłownie dwa kroki do plaży. Jeśli chodzi o jedzenie wszystko nam bardzo smakowało. Według nas był duży wybór, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Osobiście w domu nie przygotowuje 20 wersji śniadania, obiadu czy kolacji. Zawsze warto przejść się po wszystkich restauracjach i wziąć to co nas interesuje, gdyż w każdej z nich oprócz ogólnego standardowego jedzenia są dania, które są tylko w poszczególnych restarracjach. Jeśli chcemy coś zabrać z restauracji też nie ma z tym problemu. Jeśli poprosimy o pudełko również je otrzymamy. Kucharze, kelnerzy, barmani rewelacyjni. Uśmiechnięci, pomocni i bardzo uprzejmi. Dawno nie spotkałam tak przemiłych osób. Pamiętajmy, że jeśli my jesteśmy mili i uśmiechnięci ludzie też nam odpłacają tym samym. Nie znoszę jeśli ktoś okazuje komuś brak szacunku. Drinki pyszne i różnorodne. Rewelacyjna zimna kawa. Zawsze byliśmy bardzo szybko obsłużeni, a był szczyt sezonu. Hotel jest spory więc jest gdzie spacerować. Nigdy nie brakowało leżaków na plaży ani przy basenie co jest dużym plusem. Dzięki oddaleniu leżaków od siebie człowiek nie czuje ścisku i może odpoczywać w swoim kręgu. Przy hotelu jest molo z którego można obserwować rafę, która jest piękna. Byliśmy w hotelu 2 tygodnie i praktycznie codziennie snurkowaliśmy z pomostu. Jeśli ktoś chce popływać na płytszej wodzie również jest taka możliwość. Można tam też snurkować i oglądać podwodne życie. Animacje również fantastyczne. Ciągle coś się działo, a wieczorne show było naprawdę ciekawe. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem hotelu i chętnie byśmy do niego wrócili. Gorąco polecamy zarówno parom jak i rodzinom z dziećmi oraz osobą starszym. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Dziękujemy, MagSebB